Sevgililer Gününde Özel Hissettirecek Sürprizin %20'ye Varan İndirimlerle! Hediyeni Şimdi Seç 🎁

Estetik Cerrahlara Özel İsim Yazılı Kahve Kupası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
109.90 TL
Ürün Kodu : 10956

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Ürün Çeşidi: Seramik;  Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine kişiye özel baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İnsanların kusurlarını onların dilediği biçimde güzelleştirme odaklı çalışan estetik cerrahlar için harika bir ürün! Estetik cerrahlara özel olarak hazırlanan isim yazılı kahve kupası doktorunuza operasyon sonrası götürebileceğiniz hoş bir hediye olacaktır.

Bir sağlık sorunu sonrasında meydana gelen kusurları yok etmek ya da beğenmediğiniz fiziksel özelliklerinizi sizin isteğiniz doğrultusunda güzelleştirmek adına hizmet veren estetik cerrahınıza teşekkür amacıyla isme özel kahve kupası hediye edebilirsiniz. Kişiye özel tasarımlar arasından doktorunuza hitap edebilecek en uygun hediye bu olacaktır. İsme özel olarak hazırlatabileceğiniz bu kişiye özel kupa ile çok sevdiğiniz doktorunuz kendisini çok özel hissedecektir. Sizin isteğinizle başarılı bir operasyona imza atarak hoşunuza gitmeyen fiziksel özelliklerinize müdahale eden doktorunuza güzel bir jest yapabilir, bir hatıra bırakabilirsiniz.

Henüz eğitimini tamamlamamış, estetik cerrahı olmak isteyen yakınlarınıza da motivasyon amaçlı olarak böyle bir hediye verebilirsiniz. Doktorlara özel hediyeler arasından estetik cerrahları için özel olarak hazırlatabileceğiniz kahve kupası meslekleriyle ilgili iyi hissetmelerini ve eğitim hayatında motive olmalarını sağlayacaktır.

Büyük emekler sonucu istediği hedefe ulaşarak estetik cerrahı unvanı kazanan yakınlarınıza da özel günlerinde böyle bir armağan vererek mutlu edebilirsiniz. Doktorluk mesleğini icra eden arkadaşa doğum günü hediyesi olarak kişiye özel kupayı tercih edebilirsiniz. Doktor sevgiliye de özel günlerd3e hediye arayışınızı bu etkileyici hediye seçeneği ile sonlandırabilirsiniz. Ona ilginizi en güzel şekilde gösterebileceğiniz estetik cerrahlarına özel kahve kupası severek kullanacağı bir ürün olacaktır.