Esprili Gizli Yazı Baskılı Hediye Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%10 indirim
399.90 TL
359.91 TL
Ürün Kodu: 11043

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Gizli Yazılar Tasarımlı Baskılı Hediye Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İlk bakışta sıradan görünen yazılara sahip olan bu tişört, büyülüymüşçesine sadece bir parmak şıklatmasıyla şekil değiştiriyor. Nasıl mı? Sadece yazıları iki kenar noktadan üst üste katlamanız yeterli olacak. Gün içinde sizi sinirlendiren, atarlandıran, ya da espriden anlayan arkadaşlarınıza anında tişörtünüzle mesaj vermek isterseniz tişörtünüzü katlayın yeter! ...

Ürünün yanında küçük açıklamalı resimlerde de görebileceğiniz gibi yazı saniyesinde İngilizce argo kelimeye dönüşecektir. Bu esprili ve son derece eğlenceli tişörte beyaz tonunda sahip olabileceğiniz gibi, aynı zamanda siyah renginden de sipariş edebilirsiniz. Erkeklerde small bedenden XXXLarge bedenlerde bulabileceğiniz gibi, bayanlarda small ve XLarge bedenlere kadar da sipariş verebilirsiniz. Özel günlerde ya da sevgililer gününde sevgiliye hediye hazırlama derdinde olan bayanlar sevdikleri erkeğe bu ürünü esprili bir şekilde sunabilirler.

%100coton,  sağlıklı, hava geçirgen bir dokuya sahip olan bu tişörtü şakacı sevgilinize doğum gününde ya da sevgililer gününde alabileceğiniz gibi, dilerseniz espritüel arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. Son derece masum görünümlü ama içinden küçük bir canavar çıkabilecek olan esprili gizli baskılı tişört sayesinde tüm yakın dostlarınızı ya da partnerinizi sevindirebilirsiniz. Ona bu hediyeyi verdiğinizde çaktırmamaya çalışsa da bu hediyeden hiçbir şey anlamayacaktır. Fakat elbette ki aynı zamanda da size renk vermeden teşekkür etmeyi de ihmal etmeyecektir. Sadece bu tişörtü ona giydirin, yazı kısmını ikiye katlayın ve bombayı patlatın diyoruz… Erkek sevgiliye sevgililer günü hediyeleri arayan yaratıcı bayanlarsa bu ürünü farklı olarak seçenekleri arasına ekleyebilir. Gördüğünüz gibi Hediye sepeti ilginç ürünler sitesi olarak  her zaman şakacı, sıra dışı, orijinal hediyelik eşya, ürün ve aksesuarlar konusunda başı çekiyor.