Erkek Diş Hekimlerine Özel Hazırlanmış Hediye Biblo

Ürün Kodu : 11340

Erkek Diş Hekimlerine Özel Hazırlanmış Hediye Biblo​yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Biblo polimer malzemeden imal edilmiş ve el boyamasıdır.
  • Meslek Figürlü Dekoratif Biblo Heykel 1.sınıf işçilik ile çalışılmıştır; ince espri detayına sahiptir.
  • Ürün ebatları 14,5 x 9 x 7,5 cm'dir.
  • Erkek Diş Hekimlerine Özel Hazırlanmış Hediye Biblo özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Erkek diş hekimlerine özel hazırlanmış hediye biblo, diş hekiminizin muayenehanesini süsleyecek olan en özel obje!

Diş hekimlerinden korkar mısınız? Çoğumuz korkarız evet. Ama ne yazık ki diş ağrısı bir kez tutmaya görsün, bir ayağımız ileri, diğeri geri mecbur diş hekimlerimizin kapısını çalar ve o meşhur dişçi koltuğuna otururuz. Diş hekimleri belki de bu dünyada en sık karşılaşmak zorunda olduğumuz hekimlerdir. Zira dişlerimiz zaman içinde sık sık problem çıkarabilir. Eğer sizin de her gittiğinizde sizi gülen yüzü ve şefkatli tavırlarıyla karşılayan bir diş hekiminiz varsa ne mutlu size. Zira artık ilişkiniz hasta - doktor ilişkisinden daha çok bir  dostluk ilişkisine dönüşmüş dahi olabilir. İlginç hediyelikler diyarı Hediye Sepeti, bu gibi diş hekim  tanıdıklarınızı da yabana atmıyor ve onlar için her zaman en güzel hediye alternatiflerini sayfalarında sergiliyor.

 

İşte her dişiniz ağrıdığında sizi hünerli elleriyle bu azap veren acıdan kurtaran diş hekiminize çoktan bir hediye vermenin zamanı çoktan gelmiş de geçmiş demektir. Yeşil önlüğü, eldivenleri, ceplerinde dişçi aparatları ve elinde protez dişlerle sizi bekleyen bu güzel dişçi biblosu ona verebileceğiniz en  güzel hediye olacaktır. En ilginç hediyeler konusunda Hediye Sepeti’ne her zaman güvenebilirsiniz.

 

Örneğin yakınlarınızdan kızınız, oğlunuz ya da eşiniz ve hatta babanız bir diş hekimi olabilir. Ona özel günlerinden örneğin doğum gününde ya da yeni yıl da verebileceğiniz en güzel hediye  kesinlikle bu diş hekimi biblosu olacak. Bunun dışında diş hekimliği yapan  arkadaşınızın muayenehanesinin açılışına gideceksiniz diyelim. Eh elbette ki böylesi bir  kişinin  muayenehane açılışına eli boş gitmek olmaz. Çiçek - böcek gibi sıradan hediyeler yerine ona bu güzel diş hekimi biblosundan satın aldığınızda hem onu çok güldürecek hem de ona yaratıcı bir hediye vermiş olacaksınız. Online hediyelik eşya dükkanı Hediye Sepeti her türlü hediye alternatifi için emrinizde…