Endüstri Mühendisine Hediye Kişiye Özel Tasarımlı Renkli Kupa

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
44.90 TL
Ürün Kodu : 13371

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Yeşil, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.
  • Endüstri Mühendisine Hediye Kişiye Özel Tasarımlı Renkli Kupa özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eğer doğum günleri için yeni hediye fikirleri bulmakta zorlanıyorsanız sizi bekleyen tatlı bir fikir var! İsme ve mesleğe özel kupalar sayesinde iş yerinde ve evde kullanılabilecek bir opsiyonla karşılaşacaksınız. Erkek arkadaşınıza, iş arkadaşlarınıza, kardeşiniz veya yakınlarınızdan bir mühendise bu kupadan almak isteyeceksiniz. Bütün kutlamalara ve özel günlere uygun bir tasarım olarak isim yazdırma seçeneği ile düşünülmüş durumda. Kişiselleştirmesi ile birleşince hayli tatlı bir sürpriz için size kolayca zemin hazırlıyor.

Özel bir tarih yaklaştıkça erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır sorusundan kurtulamayan herkes için çare olacak online hediyelik eşya seçenekleri var. Son moda baskılı ürünler özellikle beğeni topluyor. Puzzle be tişört olmasın da diyorsanız kahve fincanı sizin için gerçekten uygun hediye oluyor. Porselen ve renkli olması sebebiyle görünüşü kadar dayanıklılığı da etkileyici durumda. Sağlıklı bir malzeme olduğu gibi uzun yıllar kullanılması da mümkün.

Endüstri mühendisleri düşünülerek yapılmış bir sürpriz planına yakışacak tasarıma sahip. Sevdiğiniz bir mühendis için kahveli ve çaylı sabahları hemen bu armağan sayesinde kolayca güzelleştirebilirsiniz. Kupanın dışındaki karikatürize yazıda meslek bilgisi yer alırken hemen alta da isim ve soyadı yazılabiliyor. Yedi renk seçeneği mevcut olan bu ürün için kupa yüksekliği 9,5 cm ve çapı da 8,5 cm olarak belirlenmiş durumda. Üstelik kupanın malzeme kalınlığı da 4 mm diye düşünülmüş.