En Kral Amcaya Hediye Kişiye Özel Porselen Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
39.90 TL
Ürün Kodu : 16926

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • En Kral Amcaya Hediye Kişiye Özel Porselen Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Amcalar baba yarısı oldukları için amcanıza hediyeler almanız kendisini çok mutlu edecektir. Özellikle babanız için hediye tercih ettiğinizde amcanızı da hatırlamanız ona ne kadar çok değer verdiğinizi göstermek, ona karşı olan sevginizi belirtmek için çok gerekli olacaktır. Amcama ve babama doğum günü hediyesi almak istiyorum ya da babalar günü kutlamak istiyorum diyorsanız En Kral Amcaya Hediye Kişiye Özel Porselen Kupa Bardak çok özel bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

Bu özel tasarım kupa bardak ile amcanızı çok mutlu edebileceksiniz. Üzerinde yer alan özel baskı amcanızın bardağını her kullandığında gülümsemesini sağlayacaktır. Aynı zamanda ergonomik yapısı sayesinde içecekleri çok daha kolay şekilde içmeye yardımcı olan kupa bardak tüm bu özellikleri ile birlikte özel bir hediye anlamı taşıyor.

Yüksek baskı kalitesi ile üzerinde yer alan baskının zamana ya da kullanıma bağlı olarak solma göstermeyeceği tasarıma sahip olan bardağı her zaman amcanıza hediye olarak vermek için tercih edebilirsiniz. Kendinizi çok mutlu hissetmenize neden olacak ve amcanızı sevindirecek bu kupa bardak babalar gününden diğer özel günlere kadar her zaman doğru bir hediye anlamı taşıyacaktır.