Kişiye Özel Dikdörtgen Sonsuzluk Kolye
Kişiye Özel Dikdörtgen Sonsuzluk Kolye
Kişiye Özel Dikdörtgen Sonsuzluk Kolye
Kişiye Özel Dikdörtgen Sonsuzluk Kolye

Kişiye Özel Dikdörtgen Sonsuzluk Kolye

Ürün Kodu : 8100

Dikdörtgen Sonsuzluk Kolye Özellikleri:

  • Taş 4,5 x 2,5 cm ölçülerindedir.
  • Siyah ve beyaz renk seçeneklidir.
  • Lazer ile isim yazılmaktadır.
  • İp kısmı ayarlanabilmektedir.
  • Unisex kullanıma uygundur.

Dikdörtgen sonsuzluk kolye aşkınızı en güze şekilde betimlesin!

Bazı kişiler vardır ki sevgisini en farklı yollarla anlatmak ve neşretmek ister. İşte dikdörtgen sonsuzluk kolye de bu dileğinizi en iyi şekilde yerine getirebilecek olan objelerden. Sonsuzluk kolyesiyle sevdiğinizi 7/24 boynunuzda taşıyabilir ve ona olan aşkınızı yedi düvele duyurabilirsiniz. Hediye takı arayışlarınızı en ucuz ve ekonomik yöntemlerle sonlandırmak ve aynı zamanda da sevgiliye en güzel mesajlarını iletmek isterseniz, bu kolye en güzel seçeneklerden olacaktır.

 

Üzerinde sonsuzluk işaretinin bulunduğu ve hemen etrafında da çift olarak isimlerinizin yer aldığı taştan tasarlanan bu kolye, yeşil, beyaz, siyah mumlu ip renk seçeneklerinden oluşuyor. Dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz ve boynunuza göre uzatıp, kısaltabileceğiniz bu kolye gerçekten de çok şık formattadır. Her tür salaş ya da spor kıyafetle, casual formlardaki elbiselerle rahatlıkla takabileceğiniz bu kolye herkes tarafından çok beğenilecektir. Kolye unisex formatında hazırlandığından ister bayan, ister erkek her kez takabilecek. Sevgiliye küçük sürprizler hazırlamak istediğinizde ona bu sempatik ve aşk kokan kolyeden alabilirsiniz örneğin.

Hatta dilerseniz bu güzel kolyeden hem kendinize hem de sevgilinize birer örnek yaptırdığınızda da aynı anda takabilecek ve tek yürek olarak birbirinizden ayrı yerlerde bile olsanız  varlıklarınızı bedeninizde hissederek tüm aşkınızı dünyaya ilan edebileceksiniz.

sevgi notları eşliğinde ona verebileceğiniz bu küçük hediye, kalbinizden avuç dolusu sevginin ona akmasını sağlayacak. Dilerseniz doğum gününde, sevgililer gününde ya da sıradan günlerde bile ona vereceğiniz bu kolye sevdiğinizin hayatında büyük br hoşluk yaratacak.

Sonsuzluk tasarımlı ipli etnik kolye ile sevgilinize olan aşkınızı anlatabilirsiniz. İsme özel kolyeler sevdiklerinizi özel hissettirmenin yanında üzerlerinde aşkınızı anlatan bir simge olmasından dolayı iyi hissederler.


Sevgililer gününde ya da doğum gününde kolye satın almak isterseniz hediyesepeti.com sevgilinize ve size uygun unisex bir kolye hazırlayabilir. Aşkınızın daima yanınızda olmasını ve sizi simgeleyen bir obje olmasını isterseniz yalnızca sizin için hazırlanan kolyelere hemen sahip olun.