Çocuklarınıza Özel Kaideli Satranç Seti

Ürün Kodu : S-3515
249,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Çocuklarınıza Özel Kaideli Satranç Seti​ Özellikleri

  • 40cm x 40cm boyutlarındadır.

AÇIKLAMA

Çocuklarınıza özel kaideli satranç seti onlara ister kışın sömestrde, isterseniz yaz tatilinde verebileceğiniz en güzel hediye!

Çocuklara kaliteli vakit geçirmeyi sağlamak ebeveynlerin en büyük sorumluluklarından Okuldan, ev ödevlerinden derslerden, oyunlardan arta kalan zamanlarda çocukların vakitlerini en güzel şekilde geçirebilmelerini sağlayacak harika bir satranç takımı önerisiyle karşınızdayız. Bu isme özel harika tasarımdaki satranç seti hem onların motor gelişimlerine çok faydalı olacağı gibi, dünyaca kabul görmüş satranç oyununu en güzel şekilde öğrenmelerini sağlayarak genel kültür alanında da büyük bir yarar sağlayacak. Çocuk hediyeleri aradığınız zaman onları son derece mutlu edebilecek isme özel hediyeler Hediye Sepetinde!

 

Yanı sıra bu güzel satranç takımı isme özel tasarlanacağından sevgili yavrunuz isim özelleştirmeleri taşıyan bu satrancı gördüğünde ilk onursal hediyesini almış kadar sevinecektir. Zira küçük afacanlar bu gibi konularda önemsenmekten büyük biz haz duyarlar. Çocuklara doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Bu hediye çok akılcı ve eğlendirici olacaktır.

 

Çocuk karne hediyesi olarak da onlara karne zamanı hediye edebileceğiniz bu özel satranç, çocuklarınızı dersleri konusunda da oldukça motive edecektir. Çocuklarla evde kaliteli zamanlar geçirmek çok önemlidir. Zira pedagoglar dahi çocuklarla ebeveynlerinin evde geçirdiği kaliteli zamanlarda ki birlikteliklerinin onları en güzel şekilde beslediğini belirtmekte ve bu durumun psikolojik gelişimleri konusunda yararlı etkilerinden sürekli söz etmektedir. Tüm bu saydığımız sebeplerden dolayı evdeki afacanlara özel olarak sipariş edebileceğiniz bu güzel satranç takımı onlara her açıdan çok faydalı olacaktır. Bir tarafını bir çocuğunuza özel, diğer tarafını da kardeşine özel tasarlatabilirsiniz dilerseniz. Çocuklarınız isim ve soy isimleri, yanı sıra özel tarihlerle bezediğiniz bu özel satranç takımını gördüğünde sevinçlerinden boynunuza sarılacak. Yaş günlerinde ya da karne hediyesi olarak belki de yılbaşı hediyesi şeklinde onlara verebileceğiniz müthiş bir hediye! Kardeşe doğum günü hediyesi arayan büyük kardeşler bile  kardeşe doğum günü mesajları eşliğinde bu güzel satrancı ufak kardeşlerine hediye edebilirler.

 

Çocuklarınıza sizden bir hatıra olarak saklayabilecekleri özel bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel hediyeler tercih edebilirsiniz. Kişiye özel hediyeler üzerleri kişiye özel olarak özelleştiğinden dolayı her zaman hatırlanır ve ilk gün ki hatırları her zaman yaşatır. Siz çocuklarınıza oynarken keyif aldıkları satranç setini bir yüzünü bir çocuğunuz için diğer yüzünü de diğer çocuğunuza özel hazırlayıp hediye ettiğiniz zaman onların sonsuza dek keyifle kullandıkları ortak eşyalarından belki de biri olacaktır. Sizin için ne kadar önemli olduklarını hissettirebileceğiniz en özel satranç setlerinden birini onlara hediye etmek için geç kalmayın.