Canım Babama Ahşap Çerçeve

Ürün Kodu : S-2848
44,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Biricik babanıza ona layık ve sizin içinize sinecek eşsiz bir hediye almak ister misiniz? Öyleyse bu sorunuzun doğru cevabı olan isme özel ahşap çerçeveyi incelemenizin zamanı gelmiş demektir. Hayatımızda değer verdiğimiz ve hissettiğimiz sevgiyi kelimelere dökmekte zorlandığımız insanların başında elbette ailemizin direği olan babamız gelmektedir. Canınızdan çok sevdiğiniz babanız için babaya alınacak eşsiz hediyeler kategorisinde anlamlı bir seçenek olacak ahşap çerçeve üzerine biricik babanızın adını ve ona olan sevginizi anlatacak mesajınızı kalıcı olarak yazabilirsiniz.


Fotoğraflar hayatımızın belli anlarını ölümsüzleştiren ve geçmişle bağımızı koparmayan önemli ve manevi değeri yüksek olan belgelerdir. Sizi geçmişe götüren ve o anı tekrar yaşamanızı sağlayan fotoğraflar ile bu kez babanızı şaşırtabilirsiniz. Babaya doğum günü hediyesi olarak ilginç hediyeler kategorilerine göz atıyorsanız babanızın kalbini fethedecek anlamlı bir çerçeve onu sonsuza dek mutlu edecek özel bir hediye seçimi olacaktır. Babanız için özelleştirdiğiniz ahşap çerçeve içerisine babanıza ait bir resmi ekleyerek hediye ettiğinizde babanız çok mutlu olacaktır. Resmine ev sahipliği yapan fotoğraf çerçevesinin ona özel olduğunu gören babanızı mutlu etmek için daha fazla beklemeyin.


Canım Babama Ahşap Çerçeve'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.
23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.

Yorum Yaz

serap ö.
ahşap resim çerçevesi
hayatımdaki en hızlı internet alışverişimi yaptım. pazartesi günü sipariş verdim, salı akşamı bendeydi siparişim. ve kaliteli bir ahşap görünce o fiyata, daha da mutlu olduk. teşekkürler :)
09.03.2016