Boeing 777 Metal Maket Uçak

Ürün Kodu : 13558

Kişiye Özel Metal Maket Uçağı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Türk Havayolları Boeing 777 uçak Maketidir.
  • B777 Model uçak 1/250 Model planı ile hazırlanmıştır.
  • Uçak Uzunluğu: 15,5 cm
  • Kanat Uzunluğu: 15 cm
  • Malzeme: Metal

Boeing 777 Metal Maket Uçak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Uçak severlere ilgi duyacağı ve hiç unutamayacakları bir hediye vermenin heyecanı içerisine girdiyseniz sizi Boeing 777 metal maket uçak ile tanıştıralım. Dış görünüş itibariyle minyatür bir uçağı andıran bu ürün evinizde ya da ofisinizde şık bir aksesuar görevini de üstlenecek diyebiliriz. Aynı zamanda doğum günleri için de ideal bir hediye olarak bilinen bu ürün ile birlikte doğum günü sözleri kısa ve öz bir şekilde sunumlu hale getirilebilir.

Bunun yanı sıra el emeği hediyeler de oldukça dikkat çekici ve hediye edilen kişinin mutlu olacağı tipten ürünler olarak bilinir. Siz de eğer sevdiklerinizin yaklaşan doğum günleri için ne alacağınıza karar veremediyseniz bu ürün tam olarak size göre diyebiliriz. Aynı zamanda maket uçak Türk Havayolları Boeing 777 model uçağından esinlenerek üretildiğinden gerçek bir görünüm ile karşınıza çıkıyor.

Pilot ya da hostes arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz gibi aynı zamanda eşinize de yıldönümü için de kutlama yapabilir ya da işinin yıldönümüne özel böyle bir seçim yapabilirsiniz. Her baktığında sizi hatırlatacak olan bu ürün ile hediye aldığınız kişinin gönlünü hemen fethedecek aynı zamanda kendisine hiç unutamayacağı bir ürün hediye etmiş olacaksınız. Böylece sizin de keyfiniz yerine gelecek ve sevdiklerinizi mutlu ettikçe kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ürün size gönderilmeden önce özenle hediye paketi yapılarak kargolanır.