Yengeç Burcu Kadına Hediye Seçenekleri

Yengeç Burcu Kadına Hediye Seçenekleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Yengeç Burcu Kadınına Hediye

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Uğurlu çiçek: Zambak, beyaz gül, nilüfer.

Uğurlu koku: Leylak, misk, müge.

Uğurlu müzik: Aşk şarkıları

Uğurlu renk: Beyaz, gümüş.

 

Doğum günleri 22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına rastlayan hoş mizaçlı, ender görülen kadınların burcudur yengeç burcu. Her zaman sıcak kişiliğiyle göz dolduran yengeç burcu kadını için her şeyin önünde evleri gelir. Ev hayatına oldukça düşkündürler. Yalandan ve sahtelikten nefret eder, her zaman dürüstlüğü ön planda tutarlar. Dürüstlük onların bir insanda aradıkları başlıca özelliktir.

Genelde mantıklarından ziyade duygularıyla hareket eden yengeç burcu kadınları romantizmden ve eğlenceli maceralardan çok hoşlanırlar. Zamanlarını keyifli geçirmeyi, neşeli olmayı severler. Geleneklere aşırı derecede bağlı olup yeniliklere karşı çok açık bir tutum sergilemeseler de genelde reddetmezler. Alışkanlıklarından vazgeçmek onlar için çok zordur. Sezgisel olarak son derece kuvvetli olmalarıyla bilinmelerine rağmen duygusal açıdan oldukça hassastırlar. Genelde güvendikleri sezgileriyle hareket ederler ve yeni tanıştıkları insanları veya yeni girdikleri ortamları mutlaka dikkatli bir şekilde gözlemlerler.

Etrafında bulunan insanlardan her zaman iyilik ve şefkat bekleyen yengeç burcu kadını anaç bir ruha sahiptir. İdeal annelerin yengeç burcu kadınlardan çıktığını söylemek bu açıdan yalan olmaz. Ev hayatını sevdikleri için aile hayatında ve evlilikte başarılı oldukları bariz bir şekilde görülür. Düşünceleri bazen derinlere nüfuz edecek cinstedir, detayları incelerler. Kendisi hakkında konuşmayı pek sevmeseler de insanlar hakkında konuşmaktan hoşlanabilen yengeç burcu kadını bazen dedikoducu olarak görünse de bu durum aslında onların sürekli bir gözlem halinde olmalarından ve insanları analiz etme çabalarından kaynaklanır. Cömertliğiyle çevresindeki insanları etkilemeyi ve saygınlık kazanmayı başarırlar ancak bu cömertlik asla savurganlık düzeyine çıkmaz. Onlar aynı zamanda çok iyi tasarruf yapar ve maddi konularda dikkatli davranırlar.

Eleştirilere pek açık olmayan yengeç burcu kadınının özgüveni her zaman yerindedir. Olumsuz yönlerini kabul etmekte zaman zaman zorluk yaşarlar. Bazen ağır eleştiriler karşısında sert tavırlarını gözlemleyebilirsiniz. Yengeç burcunun temelinde her zaman bir sadakat isteği yer alır. Bu burcun kadın üyeleri de çok gururludurlar ve ihanete tahammülleri yoktur. Sevdikleri insanların sadakatine inanmak isterler, dürüst olduklarını bilmek onlara tarifsiz bir huzur verir. Gururlarını zedeleyecek davranışlarda da genelde içlerine kapanırlar, acılarını paylaşma taraftarı değildirler genellikle problemleri kendi içlerinde hallederler.

Son derece yumuşak kalpli yengeç kadını duygularını ön planda tutar ve bu onun olumlu özelliklerinden biridir. Sahip olduklarına çok değer verir ve her zaman bir koruma içgüdüsü ile hareket eder. Olumsuz özelliklerinden bahsetmek gerekirse hemen her şeye bağımlılık gösterebilmesi, bazen saplantılı ve takıntılı davranışlarda bulunması ve bazen mantık ile duygular arasında denge kurmakta zorlanması sayılabilir. Kolaylıkla sinirlenebildikleri için bazen istemeden de olsa sevdiklerini kırabilirler.

Aşk Hayatında Yengeç Burcu Kadını

Aşk Hayatında Yengeç Burcu Kadını

Aşk Hayatında Yengeç Burcu Kadını

 

Yengeç burcu kadını sevdiği erkeği her zaman el üstünde tutar, çok fazla değer verir ve paylaşmak istemez. Çok kıskançtır ve sevdiğine her zaman sadık olur. Sadakat onun için her şeydir. İlişkide sevgiyi hissetmek ve partnerinden ilgi görmek onun için çok önemlidir, bu nedenle sık sık güzel sözler duymak ve jestler görmek ister. Bir yengeç burcu kadını asla kısa ilişkilerin kadını olmaz, onlar her zaman sevgi ve saygı çerçevesinde yürütülebilecek uzun süreli bir ilişkiden yanadırlar. Evlilik konusunda detaycı, seçici ve çok düşünceli davranırlar. Zaman zaman çekingen hallere bürünmesi aşk hayatlarına da yansır. Çok duygusal oldukları için partnerlerinin romantik davranışlarından etkilenirler. Eğlenceden hoşlanmaları partneri de mutlu kılacak bir yönleridir.

Dışarıdan sert bir mizaca sahipmiş gibi görülebilen yengeç burcu kadını duvarlarını indirdiğinde ve size güven duymaya başladığında artık onun sıcak ve samimi halleriyle karşı karşıyasınız demektir. Her zaman gerçek aşkın peşinden koşan yengeç burcu kadını asla öylesine bir ilişkiye başlamaz ve aşkı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. Gözleri sevdiği adamdan başkasını görmez ve onu da kimselerle paylaşmak istemez. Kıskançlığı bazen aşırı bir hal alsa da sevdiklerini kıskanmaktan asla vazgeçemez.

Yengeç Burcu Kadını Nelerden Etkilenir?

Yengeç kadını kendisine sadık olacağına inandığı ve uzun süreli bir beraberlik geçirebileceği erkeklerden hoşlanır. Onu etkilemek istiyorsanız ona karşı her zaman dürüst olmalı ve güvenini kazanmalısınız. Yanında kendisini kısıtlı hissettiği ve herhangi bir paylaşımda bulunamadığı erkekler onlar için çok iticidir.

Yengeç kadınına karşı her zaman düşünceli ve kibar olmalısınız. Duyarlı olduğunuz ve ince davranışlar sergilediğiniz sürece ona biraz daha yaklaştınız demektir. Ev işleri ile ilgilenmekten hoşlanan yengeç burcu kadını evinde mutlu olmak ister, ailesiyle vakit geçirmekten hoşlanır. Ancak sosyal hayatları da yok değildir arkadaş canlısıdırlar ve dışarıda güzel vakit geçirmek onlara iyi gelir. Yolculuk etmeyi çok severler.

Yengeç Kadını Fiziksel Özellikleri

Yengeç Kadını Fiziksel Özellikleri

 

Yengeç burcu kadını genel olarak minyon bir yapıya sahiptir ve yuvarlak yüz hatlarıyla dikkat çeker. Gözleri dikkat çekecek kadar iri değildir, normaldir. Belirgin bir çeneye sahiptirler, ağız yapıları düzgündür ve güldüklerinde bu çok iyi bir şekilde belli olur. İnce dudaklara ve gür saçlara sahiptirler. Ne çok uzun ne de çok kısa bir boya sahip olan yengeç burcu kadını genelde açık tenli veya kumraldır. Çok bakımlıdırlar ve giyim konusuna çok fazla önem verirler. Kendi modalarını, kendi tarzlarını yaratmaktan ve kendilerini güzel buldukları şekilde giyinmekten çok hoşlanırlar. Giyimleriyle çoğu zaman dikkat çekerler. Moda onlar için çok önemli değildir. Kendi düşüncelerine göre, nasıl iyi hissedeceklerse o şekilde giyinirler.

Yengeç Burcu Kadına Ne Hediye Alınır?

Duygulara çok önem veren yengeç burcu kadına hediye fikirleri arıyorsanız onun gönlünü fethedecek romantik ve anlamlı seçeneklere yönelmelisiniz. Ona duygularınızı ifade edebileceğiniz bir hediye vererek sizin için ne kadar değerli ve özel olduğunu hissettirmelisiniz. Romantizmden çok etkilenen yengeç kadınına şiir ve şarkılarla geçirilen romantik günlere yakışır bir hediye verebilirsiniz. Güzelliğine düşkün oluşuyla bilinen yengeç kadınları takılardan, şık aksesuarlardan da çok hoşlanır.

Yengeç Kadınına 100 Dilde Sevgi Kartları ve Gümüş Kolye

Yengeç Kadınına 100 Dilde Sevgi Kartları ve Gümüş Kolye
Yengeç Kadınına 100 Dilde Sevgi Kartları ve Gümüş Kolye

Yengeç Kadınına 100 Dilde Sevgi Kartları ve Gümüş Kolye

İşte romantizme bayılan yengeç burcu kadına hediye önerileri arasında harika bir seçenek! Ona 100 dilde sevginizi anlatabilir ve sonsuz aşkı temsil eden gümüş kolye ile güzelliğinin ışıldamasını sağlayabilirsiniz. İnce davranışlardan hoşlanan yengeç kadınının gönlünü fethedecek bu hediye özel gününüzü unutulmaz kılacaktır. 100 dilde seni seviyorum mesajları, çikolatalar ve gümüş kolyeden oluşan bu hediye sevgilinizi çok mutlu edecektir.

Yengeç Kadınına 100 Dilde Sevgi Kartları ve Gümüş Kolye
 

Yengeç Burcu Sevgiliye Şiirli Ahşap Foto

Yengeç Burcu Sevgiliye Şiirli Ahşap Foto
Yengeç Burcu Sevgiliye Şiirli Ahşap Foto

Yengeç Burcu Sevgiliye Şiirli Ahşap Foto
Etkileyici, aşk dolu bir şiirle ayakları yerden kesilen yengeç burcu kadına hediye fikirleri arayan erkeklerin tercih edebileceği müthiş bir seçenek. Birlikte geçirdiğiniz değerli anlardan birini yansıtan fotoğrafın yanına yerleştirilen sizin için anlamlı bir aşk şiiri sevgilinize yıl dönümünüzde, doğum gününde verebileceğiniz harika bir hediye oluşturuyor. Güzeller güzeli sevgilinize vereceğiniz şiirli ahşap foto onun için yıllarca özenle saklayacağı ve çok değer vereceği bir hatıra olacak.

Yengeç Burcu Sevgiliye Şiirli Ahşap Foto
 

Yengeç Kadınına İsme Özel Minyatür Bahçe

Yengeç Kadınına İsme Özel Minyatür Bahçe
Yengeç Kadınına İsme Özel Minyatür Bahçe

Yengeç Kadınına İsme Özel Minyatür Bahçe
Kendisini özel hissettiğinde çok mutlu olan yengeç burcu kadına hediye önerileri arasında harika bir seçenek. İlgi çekici hediyeleri seven ve farklılıklardan hoşlanan yengeç kadınına doğum gününde ismine özel bir minyatür bahçe hediye ederek onu fazlasıyla şaşırtabilirsiniz. Sıradan bir çiçek yerine ona böylesine ilginç bir minyatür bahçe hediye etme fikriniz çok hoşuna gidecek ve özel gününüzü daha anlamlı bir hale getirecektir. İnce düşünceleri sezdiğinde çok mutlu olan yengeç kadınına verilebilecek ideal bir hediye olarak isme özel minyatür bahçe fikrini değerlendirmelisiniz.

Yengeç Kadınına İsme Özel Minyatür Bahçe
 

Duygusal Yengeç Kadınına Sonsuzluk Kolyesi

Duygusal Yengeç Kadınına Sonsuzluk Kolyesi
Duygusal Yengeç Kadınına Sonsuzluk Kolyesi

Duygusal Yengeç Kadınına Sonsuzluk Kolyesi

Sevdikleriyle ilişkisini asla kesmek istemeyen ve kısa beraberliklerden hoşlanmayan anaç ruhlu yengeç burcuna mensup bir kız arkadaşınız varsa ona sonsuza dek beraberlik vaat eden böylesine anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Yengeç burcu kadına hediye olarak sunulabilecek kalplerin sonsuzlukla birleştiği bu takı biricik sevgilinizin güzelliğini tamamlayacak ve size olan bağlılığını arttıracaktır. Sevgilinize doğum gününde böyle romantik bir hediye vererek özel gününüzü daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Duygusal Yengeç Kadınına Sonsuzluk Kolyesi
 

Yengeç Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti

Yengeç Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti
Yengeç Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti

Yengeç Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti

Gerçek aşka inanan ve aşkı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan yengeç burcu kadını en özel hediyeleri hakkediyor diye düşünenlerdenseniz sevgilinize romantik anlarınızı daha da etkileyici kılacak isme özel şarap setini hediye edebilirsiniz. Biricik aşkınızın doğum gününde yaratacağınız romantik ambiyansı tamamlayacak ilişkinize özel şarap kadehlerinden oluşan set özel gününüzü unutulmaz kılacak ve sevgilinizin kendisini çok değerli ve özel hissetmesini sağlayacaktır.

Yengeç Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti
 

Yengeç Burcu Anneye Hediye İsme Özel Merdane

Yengeç Burcu Anneye Hediye İsme Özel Merdane
Yengeç Burcu Anneye Hediye İsme Özel Merdane

Yengeç Burcu Anneye Hediye İsme Özel Merdane

Yengeç burcu bir annenin evladıysanız çok şanslısınız demektir. Çünkü evinizi yuva haline getiren, evini çok seven ve her zaman anaç ruhuyla dikkat çeken bir anneye sahipsiniz. Hoş mizacıyla herkesi etkileyen yengeç burcu kadına hediye olarak esprili bir seçenek olan isme özel merdane annenize doğum gününde verebileceğiniz ilginç bir seçenek olacaktır.

Yengeç Burcu Anneye Hediye İsme Özel Merdane
 

Güzel Yengeç Kadınına Makyaj Fırçası Seti

Güzel Yengeç Kadınına Makyaj Fırçası Seti
Güzel Yengeç Kadınına Makyaj Fırçası Seti

Güzel Yengeç Kadınına Makyaj Fırçası Seti

Yengeç burcu kadına ne hediye alınır diye düşünenlerdenseniz çok vakit harcamanıza gerek yok çünkü ona, güzelliğine her zaman önem veren ve bakımlı olmaya çok özen gösteren yengeç burcu kadına hediye olarak özel bir makyaj fırçası seti verebilirsiniz. Yengeç burcu sevdiklerinizin güzelliğini tamamlamalarını sağlayacak makyaj fırçası seti isme özel oluşuyla insana kendini özel hissettirecek bir detaya sahiptir. İlginç bir hediye önerisi arayanlar için doğum günü yaklaşan yengeç burcu kadınına özel ideal bir tercih olacaktır.

Güzel Yengeç Kadınına Makyaj Fırçası Seti
 

Yengeç Burcu Kadını İçin Kalpli Metal Ayna

Yengeç Burcu Kadını İçin Kalpli Metal Ayna
Yengeç Burcu Kadını İçin Kalpli Metal Ayna

Yengeç Burcu Kadını İçin Kalpli Metal Ayna

Sevdiklerimizin her zaman en güzel şeyleri hak ettiğini düşündüğümüz için genel olarak hediye seçiminde kararsız davranırız. Ancak hediye alınacak kişiye güzelliğine düşkün hoş ve eşine sık rastlanmayan bir yengeç burcu kadını ise ona onun kadar güzel bir hediye bulamadığınızın mesajını veren bir ayna hediye edebilirsiniz. Sevgilinize doğum gününde verebileceğiniz kalpli ve isimlerinizin yer aldığı cep aynası etkileyici ve ince bir hediye olacak, biricik sevgilinizin gönlünü bir kez daha fethetmenizi sağlayacaktır.

Yengeç Burcu Kadını İçin Kalpli Metal Ayna
 

Yengeç Kadınına Hediye Fikri: Kişiye Özel Ahşap Dikiş Kutusu

Yengeç Kadınına Hediye Fikri: Kişiye Özel Ahşap Dikiş Kutusu
Yengeç Kadınına Hediye Fikri: Kişiye Özel Ahşap Dikiş Kutusu

Yengeç Kadınına Hediye Fikri: Kişiye Özel Ahşap Dikiş Kutusu

Ev hayatına çok önem veren ve evde vakit geçirmekten çok hoşlanan yengeç burcu kadınına hediye önerileri arasında farklı ve etkileyici bir seçenek olarak duran ikili ahşap dikiş kutusu iyi bir doğum günü hediyesi olabilir. İsme özel oluşuyla dikkat çeken ahşap dikiş kutusu hamarat yengeç kadınının çok hoşuna gidecek ve kendisini değerli ve özel hissetmesini sağlayacaktır. İlginç hediye seçenekleri arayanlar için ideal bir doğum günü hediyesi olarak bu dikiş kutusu yengeç kadınının çok sevdiği eşyalarından biri haline gelecektir.

Yengeç Kadınına Hediye Fikri: Kişiye Özel Ahşap Dikiş Kutusu