sevgiliye doğum günü sürprizi

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi, En İddialı 10 Sürpriz

Dikkatinizi Çekebilir ►Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

Birisine doğum günü sürprizi hazırlamak dünyanın en eğlenceli işlerinden birisi olabilir çünkü hazırlıkların her aşamasında, onun bu sürprizi gördüğünde ne kadar eğleneceğini ve sevineceğini düşünerek çok daha mutlu oluruz. Ancak sevgiliye doğum günü sürprizi tüm hepsinin içinde en eğlenceli ve heyecanlı olanı olsa gerek çünkü bu hazırlığı tamamen aşk ile yaparsınız. Sevgilinizi daha iyi tanıdığınız için tüm ayrıntıları özenle hesaplayabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sürprizi fikirleri arasından onun için en uygun olanını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Dogum gunu surprizi sevgiliye yapıldığında nasıl da coşku ve sevinçle koşturur durursunuz oradan oraya da hiç yorulmazsınız bile… Elinizden gelenden daha fazlasını yapmak için tüm gücünüzle uğraşırsınız. Sevgiliye sürpriz doğum günü hazırlıklarına canla başla koşturursunuz. Doğum günü partisi yapacağınız mekânı önceden gidip görür ve ayarlamaları en ince ayrıntısına kadar planlarsınız. Sevgiliye doğum günü partisi denilince koşmadığınız iş, bulamadığınız hediye kalmaz hiç… Doğum günü hediyeleri konusunda da seçici ve özenli olursunuz.

Sevgiliye doğum günü sürprizi erkek için yapıldığında da büyük anlam taşır çünkü erkekler de kendileri için uğraşan, çaba gösteren kadınlara bayılırlar ve bu durum onları çok mutlu eder. Sevgiliniz uzakta olsa bile onun için yapacağınız güzel bir doğum günü sürprizi erkekleri sevinçten havalara uçurabilir. Uzaktaki sevgiliye doğum günü sürprizleri, kalbin içinden kopup geldiği müddetçe çok etkileyici, romantik ve duygusal olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ► Doğum Günü Sürprizleri

Sevgiliye doğum günü organizasyon fikirleri konusunda da oldukça araştırmacı olmanızda fayda var. Çünkü ancak bu şekilde en iyisine ulaşabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü süslemeleri konusu da oldukça önemli… Onun istediği şekilde bir süsleme ile doğum gününden alacağı keyfi ikiye katlayabilirsiniz. Eğer doğum gününü evde yapmayı planlıyorsanız, sevgiliye doğum günü ev süslemeleri konusunu da detaylı olarak araştırmalısınız. Doğum günü süsleri, bir doğum günü partisinin kıyafeti gibidir ve doğum günü süsleri ne kadar güzel ve özenli olursa doğum günü partisi de o kadar eğlenceli olur…

Sevgiliye doğum günü hediyesi seçerken de dikkatli olmalısınız. Onun için en iyi hediyenin ne olacağını sizden daha iyi kimse bilemeyeceği için en güzel hediyeyi de sizden bekleyecektir. Bunu göz önüne alarak güzel bir hediye seçmelisiniz.

Unutulmaz Doğum Günü Videosu

sevgiliye doğum günü sürprizi
Doğum günü için unutulmaz ve ömür boyu severek saklanabilecek bir diğer sürpriz de doğum günü videosu olabilir. Ancak unutmamanız gerekir ki bu video için oldukça zaman ayırmanız ve planlı olmanız gerekecek. Ayrıca yüksek doz sabır da oldukça işinize yarayabilir. Öncelikle videoda yer almasını istediğini arkadaş listenizi yaparak işe başlayabilirsiniz. Sonra bu listedeki arkadaşlarınızdan ve sevdiklerinizden, eşiniz ya da sevgiliniz için, çok uzun olmayan doğum günü kutlama videoları çekip size göndermelerini rica etmeli ve bunun için bir son tarih belirlemelisiniz. Son tarihinizi her zaman en az iki hafta önceye vermeyi unutmayın çünkü kameraya konuşmak zor ve alışılmadık olduğu için insanlar genelde bu işlerini son dakikaya bırakarak sizin için sıkıntılı zamanlar oluşturabilirler. Daha sonra gelen tüm videoları birleştirmek için video birleştirme programı biliyor olmanız ya da bilen birisini tanıyor olmanızda büyük fayda olacak ki bunu da en baştan ayarlamanız gerekecek. Daha sonra hazırladığınız videoyu bir flash bellek yardımıyla istediğiniz yerde gösterime sunabilirsiniz. Bunun için belki evinizin bahçesinde arkadaşlarınızı çağırarak parti düzenleyebilir ve açık havada bir gösterim düşünebilirsiniz ya da bir yer ayarlayarak orada aynı planı uygulayabilirsiniz. Tabi bir sinema salonu ayarlayarak da şok etkisi yaratmak sizin seçenekleriniz arasında olacak…

 

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Fotoğraf Baskılı Tişört

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Fotoğraf Baskılı Tişört
Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Fotoğraf Baskılı Tişört

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Fotoğraf Baskılı Tişört

Sevgiliniz ile bir örnek giyinmek ne kadar hoşunuza gider bilemeyiz ama bu tişörtler ile dışarıdan bakıldığında çok tatlı ve birbirine deliler gibi âşık bir çift gibi görüneceğiniz kesin. Eğer sevgilinizin de hoşuna gideceğini düşünüyorsanız sizin için özel olarak hazırlanmış fotoğraf kolaj baskılı isimli tişört hediyesi ile sevgilinizi sevindirebilirsiniz. Birlikte katıldığınız arkadaş toplantılarda, Pazar gezmelerinde, pikniklerde ya da tatillerde giyebileceğiniz bu size özel tişörtleri gören herkes bu tişörtleri nereden aldığınızı soracak.

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Fotoğraf Baskılı Tişört
 

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Fotoğraf Baskılı Tişört

 

Nostaljik Bir Sürpriz İsterseniz…

sevgiliye doğum günü sürprizi
Eğer nostaljik ve etkileyici bir sürpriz isterseniz tam da size göre olduğunu düşündüğümüz bir sürpriz önerimiz olacak… Bu sürpriz için sevgilinizi ya da eşinizi çok uzun zamandır tanımanıza gerek yok ama onu çok uzun zamandır tanıyan birilerine ihtiyacınız olacak. Öncelikle sevgilinizin ya da eşinizin doğduğu yıldan başlayarak bu güne kadar her yıla ait bir fotoğrafa ulaşmanız gerekecek. Her seneye ait birer adet fotoğrafı polaroid ya da istediğiniz herhangi bir şekilde çıkarttırarak sevgiliniz için özenle seçtiğiniz albüme ya da deftere yapıştırın. Eğer dilerseniz her fotoğrafın altına özel olarak birkaç güzel cümle yazarak onun için o karenin öneminden de bahsedebilirsiniz. Ya da o fotoğrafın sizin için ifade ettiklerinden bahsedebilirsiniz. Günümüze geldikten sonra da sevgiliniz ya da eşiniz ile birlikte çekildiğiniz özel karelere yer verebilir ve onların yanına onun için yazdığınız bir mektubu da sıkıştırabilirsiniz. Bu hediyeyi görüp de duygulanmayacak bir kadın ya da erkek olamaz. Eğer dilerseniz bu sayfalara sizin ya da onun için özel olan anların fotoğraflarını da yerleştirebilirsiniz.

 

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Hediye Kar Küresi

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Hediye Kar Küresi
Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Hediye Kar Küresi

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Hediye Kar Küresi

Kar küresi denildiği zaman kadınların kalbi biraz daha hızlı atmaya başlar. Nedense kadınlar için çok romantik olan bu kar küreleri özellikle âşık oldukları kişi tarafından hediye edildiğinde anlamını ikiye, hatta üçe katlıyor. Sonsuz âşıklar için müzikli kar küresi hediyesi ile sevgilinizin kalbini bir kez daha fethetmek sizin elinizde. Onun aşkıyla dolup taşan bu kar küresini gören sevgiliniz ya da eşiniz mutluluktan havalara uçacak ve bu hediyeyi ömrü boyunca saklayacak. Sevgiliniz bu hediyeye baktıkça aşkınızın büyüklüğünü görecek ve sizin kulaklarınızı çınlatacak…

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Hediye Kar Küresi
 

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Hediye Kar Küresi

 

Aşk Dolu Kanvas Tablo Hediyesi

sevgiliye doğum günü sürprizi
İşte size ilginç bir hediye daha; aşk dolu kanvas tablo hediyesi… İkinizin birlikte çekilmiş güzel bir fotoğrafınızı kanvas tabloya gölge şeklinde ya da siyah beyaz bastırarak mükemmel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Tabii bu hediyeyi birçok farklı şekillerde sunmanız mümkün… Eğer sevgilinizin çok sevdiği bir süper kahraman, oyuncu ya da çizgi film kahramanı varsa sadece kafaları değiştirip ona uyarlayarak da farklı bir hediye verebilirsiniz. Burada önemli olan sizin yaratıcılığınız… Bunu çevirmek için iyi bir grafikerden yardım isteyebilir ya da fotoğrafı bastıracağınız yerdeki çalışanlardan konuyla ilgili yardım isteyebilirsiniz. Tabii programı kullanmayı öğrenmek için çaba harcamanız ve kolajı kendiniz yapmanız çok daha güzel olacaktır.

Bu tabloyu seri şeklinde de yapabilirsiniz. Birden fazla fotoğrafınızı uyarlayarak ve konuşma baloncukları ekleyerek eğlenceli bir hikâye yaratmak da sizin elinizde…

 

Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Kalem

Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Kalem
Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Kalem

Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Kalem

Sevgilinizin ya da erkek arkadaşınızın masa başı bir işi varsa ve onun için yazdığı kalem önemliyse bu hediye tam da onun için demektir. Kişiye özel siyah kutusundaki tekli kalem BP750 hediyesi ile sevgilinizi ya da eşinizi mutlu etmek ve onun kendisini özel hissetmesini sağlamak istiyorsanız bu hediyeyi ilk tercihleriniz arasında mutlaka düşünmelisiniz. Sevgiliniz bu kalemi her gün yanında taşıyacak ve sizden ona verilmiş en değerli ve anlamlı hediyelerinin arasında sayacaktır. Siz de bu hediyenin doğru seçenek olduğunu düşünüyorsanız bir an evvel siparişinizi vermelisiniz.

Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Kalem
 

Doğum Günü Hediyesi Kişiye Özel Kalem

 

Hikâyenizi Bir Kitapla Ölümsüzleştirin

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Sevgiliniz ya da eşiniz için kendi aşk hikâyenizi bir kitap olarak ölümsüzleştirmek ister misiniz? İçinde size ait fotoğraflar, görseller ve yazılar olmalı… Bu hediye için öncelikle yapmanız gereken güzel bir defter seçmeniz. Daha sonra defterin kabını size özel olacak şekilde sticker ya da güzel görsellerle özelleştirebilirsiniz. Şimdi gelelim hikâye kısmına… Öncelikle tanıştığınızdan bu güne kadar biriktirdiğiniz en güzel resimleri gün yüzüne çıkarmakla işe başlayabilirsiniz. Sonrasında Bunları kronolojik bir sıraya koyup hikâyenizi de ona sekronize olacak şekilde ilerletmelisiniz. Tüm bunları yaparken, hikâyenizin fotoğrafla desteklenemeyen yerlerini başka görsellerle destekleyebilirsiniz. Ayrıca aralara ekleyeceğiniz sticker ve kartlar da aşkınızı anlatmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer çizim yeteneğinize güveniyorsanız hikâyenizin belli bir kısmını çizerek de anlatabilirsiniz. Böylece aşkınızı karikatürize etmiş ve daha eğlenceli hale getirmiş olursunuz. Bu kitap haline getirdiğiniz sizin aşk öykünüz olacağı için içindeki tasarım da yazılar da sizin yaratıcılığınıza bağlı olarak değişecektir. Siz aşkınızı ne şekilde anlatmak isterseniz aşkınızın ölümsüz hikâyesi o şekilde gelişecek ve şekillenecektir. Birlikte yaptığınız seyahatleri ve planları da bu kitaba ekleyebilirsiniz. Hatta ilişkinizin başından beri biriktirdiğiniz tüm bilet ve özel kâğıtları da bu kitabın içinde sunabilirsiniz.

 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Bize Dair Her Şey Kitabı

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Bize Dair Her Şey Kitabı
Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Bize Dair Her Şey Kitabı

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Bize Dair Her Şey Kitabı

Bir insanı en yakından ve detaylı tanıyan kişi, o kişinin sevgilisi ya da eşidir… Sizin için de bu durum geçerli ise sevgiliye özel bize dair her şey kitabı ile hikâyenizin her detayını buraya yazabilir ve ölümsüzleştirebilirsiniz. Yıllar sonra bazen bir ilişkiye dair her şey bir anda hatırlayabilirsiniz ama bu kitapta yazılanları okuduğunuzda sanki dün yaşamışsınız gibi gözünüzde canlandırabilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz ile birlikte bu kitaptaki tüm soruları cevaplayarak bunu birlikte oynadığınız eğlenceli bir oyuna da çevirebilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Bize Dair Her Şey Kitabı
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Bize Dair Her Şey Kitabı

 

Onun İçin Keyifli Bir Tatil Planlayın

sevgiliye doğum günü sürprizi
Her tatil uzun olmak zorunda değil, günübirlik veya tek gecelik bir tatil planı da sevgilinizin ya da eşinizin en unutamadığı doğum günü sürprizlerinden birisi olabilir… Hatta bunun için biraz daha özenli davranıp bir gezi planı defteri bile hazırlayabilirsiniz… Bu sürpriz için öncelikle gitmek istediğiniz bölgenin bir haritasını edinin. Daha sonra rotanızın olduğu bölgeyi kesip defterinize yapıştırın. Sonrasında bu yol üzerinde durulacak yerleri işaretleyin ve oradan oklar çıkararak yapışkanlı not kâğıtlar ve stickerlar ile o noktalarda neler yapmak ya da yemek istediklerinizi yazın. Eğer seyahatiniz birden fazla gün sürecekse her gün için ayrı sayfalara rotalarınızı gün ve gün yapıştırarak tatil planınızı hazırlayabilirsiniz. Yol boyunca girilecek restoranları ve uğranılacak müzeleri, parkları ve benzeri yerleri de işaretleyip, oralar hakkında ufak notlar yazmayı da unutmayın.

Bu defteri oluşturduktan sonra oralarda çekilmiş fotoğrafları yapıştırmak için boşluklar bırakın. Yol üstünde dikkatinizi çeken yerlere spontane olarak uğrayabilme ihtimalinizi de düşünerek yerlerinizi biraz bol bol bırakın. Ayrıca buralara uğradığınızda edindiğiniz tecrübeleri ve çektiğiniz fotoğrafları da defterinizin sonuna ekleyebilirsiniz. Böylece sizin için unutulmaz bir tatilin de ölümsüz anısını oluşturmuş olursunuz.

Aslında bunlar sadece sizin için birer örnek… Bunların dışında sevgiliniz için milyonlarca yaratıcı sürpriz hazırlayabilirsiniz ve onu şaşırtabilirsiniz. Bir insanı şaşırtmak ve onu mutlu etmek inanın çok kolay aslında. Sadece biraz özen ve araştırma gerektiriyor. Eğer siz karşınızdakini gerçekten mutlu etmeyi kafanıza koyduysanız bunu mutlaka başarırsınız. Onun en sevdiği şeylerden yola çıkarak onlarca fikir bulup, sonra bunu hayata geçirebilirsiniz.

Ancak tüm bunlar için sabır, emek ve zaman lazım. Eğer siz doğum gününden birkaç gün önce planlamaya başlarsanız o parti hiçbir zaman dilediğiniz gibi olmaz, tabii amacınız sadece bir yemek yemek ve hediyesini vermek değilse… Gerçekten mükemmel bir doğum günü partisi ve sürprizi için aylar öncesinden hazırlıklara başlamalı ve planlarınızı adım adım gerçekleştirmelisiniz. Düzenli ve planlı ilerlediğinizde gerçekleştiremeyeceğiniz hiçbir organizasyon olamaz.

Bu tür organizasyonlarda ilk olarak sevgilinizin ya da eşinizin özel zevklerine odaklanmalısınız çünkü unutmayın o gün onun günü olacak… Öncelikle sevgilinizin ya da eşinizin hoşlanacağı şeylere odaklanırsanız çok daha sağlam ve hızlı yol alabilirsiniz. Sürpriz doğum günü partisi fikirleri arasında boğulup kalmazsınız.

Şimdi bu kadar konuştuktan sonra sitemizdeki hediye önerilerine bir göz atmanın vakti geldi. Bakalım onlarca, yüzlerce hediye arasından sizin için seçtiğimiz hediye önerilerini beğenecek misiniz? Eğer bu hediyelerin dışında başka hediye çeşitleri de görmek isterseniz sitemize göz atmayı lütfen unutmayın…

 

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Viski Seti

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Viski Seti
Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Viski Seti

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Viski Seti

Birbirinden özel hediyelerin içinde en keyifli hediyelerden birisi de kişiye özel Premium viski setidir. Eğer sevgilinizin ya da eşinizin viski keyfi varsa ve kendisine özel bir viski seti ile onu mutlu edebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz, evine gelen arkadaşlarına ve sevdiklerine bu kadehleri gösterirken sizin ile de övünmeyi ihmal etmeyecek. Vitrininde kişiye özel Premium viski seti hediyesini gururla sergileyecek ve bu kadehlerden viskisini içerken bol bol kulaklarınızı çınlatacak… Siz de geç kalmadan kişiye özel Premium viski seti hediyesini sipariş etmeyi unutmayın.

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Viski Seti
 

 

Doğum Günü Sürprizi Resimli Duvar Saati

Doğum Günü Sürprizi Resimli Duvar Saati
Doğum Günü Sürprizi Resimli Duvar Saati

Doğum Günü Sürprizi Resimli Duvar Saati

Son zamanların en çok moda olan saatlerinden birisi de ahşap görünümlü olan saatler… Özellikle bir de bu saatler sevgiliniz ile sizin için özel anlardan oluşuyorsa o zaman zamanın akışını izlemek çok daha eğlenceli olacak… Ahşap görünümlü sevgiliye hediyelik duvar saati hediyesi ile sevgiliniz için zamanın içinde kocaman ve mutlu bir yolculuk başlatmaya ne dersiniz. Bu saate her baktığında kendisini şanslı ve huzurlu hisseden sevgiliniz, size bir kes daha aşık olacak…

Doğum Günü Sürprizi Resimli Duvar Saati
 

 

Sevgiliye Sürpriz Hediye Kupa Seti

Sevgiliye Sürpriz Hediye Kupa Seti
Sevgiliye Sürpriz Hediye Kupa Seti

Sevgiliye Sürpriz Hediye Kupa Seti

Eğer sevgiliniz için ilginç ve de eğlenceli bir hediye düşünüyorsanız sevgiliye hediye konuşma balonlu kupa seti hediyesi ilk tercihleriniz arasında olmalı. Bu hediye ile aşkınızın eğlenceli tarafını yansıtmış ve ne kadar mutlu bir çift olduğunuzu bir kez daha kanıtlamış olacaksınız. Sevgiliniz ya da eşiniz bu hediyeyi gördüğü zaman ofisindeki masasında bir an önce kullanmak için sabırsızlanacak ve gelen tüm misafirlerine sizin aldığınız hediyeyi gururla gösterecek.

Sevgiliye Sürpriz Hediye Kupa Seti
 

 

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Kanvas Tablo

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Kanvas Tablo
Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Kanvas Tablo

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Kanvas Tablo

Aşkınızı anlatmanın onlarca hatta yüzlerce yolundan birisi de her dilde seni seviyorum kanvas tablo hediyesi olabilir. Onun, sizin için ne kadar büyük anlamlar ifade ettiğini anlatmak için bu kanvas tablo en iyi seçimlerden birisi olabilir. Eğer onu ne kadar sevdiğinizi her dilde anlatmak ve bunu da duvarınızda sergileyerek herkese ilan etmek istiyorsanız her dilde seni seviyorum kanvas tablo hediyesini mutlaka almalısınız.

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi Kanvas Tablo
 

Bir cevap yazın