Sevgililer Günü Hediyesi Bayan İçin Romantik Hediye Fikirleri

Sevgililer günü kutlanması gereken özel günlerin başında gelir. Her ne kadar her gün sevgililer için özel olsa da sevgililer gününde birbirlerine verdikleri değeri göstermek açısından ayrı bir ortam oluşmaktadır. Sevgililerin birbirlerini ne kadar sevdiğini, kendilerine nasıl önem verdiklerinin gösterilmesi açısından bu gün için özel hediyeler seçmek gerekmektedir. Bu sayede sevgiliniz kendisini özel hissedecek ve ona olan sevginizden emin olabilecektir. Ancak bugün için çok fazla hediye seçeneği olduğu için nasıl bir hediye alınacağı sorun yaratmaktadır. Sevginizi gösterecek ve diğer hediyelerden farklı olacak bir hediye arayışınızda doğru olan hediyeyi seçmeniz önemlidir. Bu durumda da alacağınız hediyeye doğru şekilde karar vermelisiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü hediyesi bayan için önem taşıdığından bu durumda sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır sorusu gündeme gelmektedir. Sevgililer günü hediyesi bayan seçenekleri arasından doğru seçim yapmak, bugünü mutlu bir şekilde atlatabilmeniz açısından önemlidir. Sevgililer günü hediyeleri bayan için zengin bir çeşitlilikte sunulmaktadır. Bu tavsiyelere bakarak doğru olarak hediye seçiminde bulunabilirsiniz;

Farklı Dillerde Sevginizi İfade Edin

sevgililer günü hediyesi bayan için

100 Dilde Seni Seviyorum Yazılı Taşlı Kalp Kolye ilginç tasarımı ve özgün fikri ile 14 Şubat hediyeleri kadın için olanları arasından öne çıkmaktadır. Kolyeye bir ışık yansıtıldığında kolyenin içinden 100 dilde seni seviyorum ifadeleri yansımaktadır. Böylece sevgilinize ifade edilebilecek bütün dillerde sevginizi göstermiş olursunuz. Şaşırtıcı ve hoş detayı ile bu kolye sevgiler günü hediyesi kadın için oldukça güzel bir hediye olarak öne çıkmaktadır.

Kalbinizi Bir Arada Tutun

sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır

Aşık Kalpler İsim Yazılı 3 Boyutlu Led Lamba da dekoratif görünüşü ve hoş tasarımı ile 14 Şubat hediyeleri bayan için dikkat çeken bir başka hediyedir. Bu hediye sayesinde sizin ve sevgilinizin ismi lambaya kazanır. Ayrıca lambanın yaydığı ışığın hoşluğu ve zarifliği ile de sevgilinizin daimi olarak kullanacağı bir hediye vermiş olabilirsiniz.

Sanatsal Çabalar İçinde Olun

sevgililer günü hediyesi bayan

Sanatsal çalışmaları öne çıkarmak istiyorsanız Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi Karakalem Kanvas Tablo da hoş bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Fotoğrafınız özel baskı tekniği ile kara kaleme çevrilmektedir ve tuvale basılmaktadır. Son derece zarif ve hoş görünümü ile sevgilinizi bu tablo ile mutlu edebilirsiniz.

Yaşam Haritasını Hediye Edin

sevgililer günü hediyeleri bayan

Yıldız haritalarına meraklı ya da astrolojiyi seven bir sevgiliniz varsa onun doğum günü baz alınarak hazırlanacak Özel Gün Hediyesi Yıldız Haritası Kanvas Tablo’yu sevgililer günü hediyesi kadın açısından kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi yıldız haritaları kişinin doğumunu temel alır ve bu harita ile güneş burcu, ay burcu ve yükselen burçları öğrenmek mümkündür. Özenli baskısı ile tercih edebileceğiniz farklı bir hediye olmaktadır.

Tek Sepette Bir Sürü Hediye Verin

sevgililer günü hediyeleri bayan için

Eğer sevgilinize ileriye dönük hoş imalarda bulunmak istiyorsanız Tektaş Yüzük Hediyeli Sevgili Sepeti’ni tercih edebilirsiniz. İçinde seni seviyorum yastıktan gümüş tektaş yüzüğe kadar geniş bir hediye barındıran bu sepet sevgilinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Kanatların Altında İsminizi Saklayacak Kolye

14 şubat hediyeleri bayan

Her an taşıyabileceği ve sadece kendisinin sahip olacağı bir kolye istiyorsanız, Sevgiliye Kalbimdeki Sır İsim Yazılı Melek Kanadı Gümüş Kolye hoş bir alternatif sunmaktadır. Kolyenin kanatlarının altındaki kısma isim yazılmaktadır ve daha sonra kanatlar kapanabilmektedir. Böylece sevgiliniz isminizi gizli ama bir taraftan da kolayca açığa çıkarılacak şekilde taşıyabilmektedir.

Kalp Kutulu Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

14 şubat hediyesi bayan

Eğer sevgilinize onu sevmenizin nedenlerini göstermek istiyorsanız, Kalp Kutulu Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata doğru bir tercih olacaktır. Çikolatayı bilindiği üzere herkes sever ve kimse karşı koyamaz. Üstelik böyle bir çikolatada sevginizi ifade edecek 32 farklı çeşit sevgi nedenleriniz bulunuyorsa, hoş bir hediye olarak bu hediye sevgililer günü bayan hediyeleri arasında öne çıkmaktadır.

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba

sevgililer günü hediyesi kadın

Dekoratif amaçlı bir hediye düşünüyorsanız Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba işinizi görecektir. Sevgilinizin ya da ikinizin birlikte olduğu bir fotoğrafın basılacağı, altına da isimlerinizin yazıldığı bu led lamba karanlığı tıpkı sevginiz gibi zarifçe aydınlatacaktır.

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları

sevgililer günü bayan hediyeleri

Sevginizi açıklamak yani neden başkası değil de o kişiyle sevgili olduğunuzu anlatmak istiyorsanız Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları tercihinde bulunabilirsiniz. Bu kartlar sayesinde sevginizi rahatça ifade edebilecek ve sevgilinize de kendisini niçin sevdiğinizi açık bir şekilde anlatabileceksiniz.

Bir Gün Değil Her Gün Özel Diyorsanız

sevgili hediyeleri bayan

Sevgililer günü bir gün olsa da sevginiz 365 gün sürer. Bu süreyi ifade etmek için tek bir güne sığmayan sevginizi 365 Güne Özel Mesaj Kartları ile rahatça gösterebilirsiniz. Her güne özel olarak hazırlanmış ve sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi gösteren bu kartlar, sevgilinizin oldukça hoşuna gidecek ve kendisini de ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacaktır.

Kartanesi Gümüş Kalp Kolye

bayan için sevgililer günü hediye fikirleri

Eğer daha klasik hediyeler almak isterseniz Sevgiliye Hediye Kartanesi Gümüş Kalp Kolye alabilirsiniz. Son derece basit ve zarif tasarımı ile öne çıkan bu kolye, sevginizin bir nişanesi olarak sevgilinizin boynunda yerini alacaktır.

Aşkın Sonuna Kadar Dans Etmek

sevgililer gününde bayana ne alınır

Sevgili hediyeleri bayan için zor olsa da Dans Eden Çift Müzik Kutusu ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Sevimli görünümleri ile müzik çalarken dans eden bu çift sevgilinizi ve sizi sürekli gülümsetecektir. Her zamanki hediyelerden sıkılmış olanlar için bu hediye güzel bir alternatif oluşturmaktadır.

Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı

bayana ilk sevgililer günü hediyesi

14 Şubat bilindiği gibi kış aylarına denk gelir ve bu havalarda özellikle sevgilinizin ellerini ısıtmak sizin sevgili olarak öncelikli göreviniz olabilir. Yan yanayken elleriniz ile birbirinizi ısıtabilirken ayrı olduğunuz zamanlarda Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı sayesinde ellerini soğuktan koruyabilir. İlginç tasarım fikri ile ortaya çıkmış bu kalp yaklaşık yarım saate kadar sıcaklık yayabilmektedir. Kimyasal tepkime sayesinde çalışan bu kalp için herhangi bir pil ya da şarj etme vb. durum gerekmemektedir. Sevgiliniz için düşünceli bir hediye almak istiyorsanız, bu kalp için oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi

Kitaplar her zaman sevgiyi ifade etmenin en iyi yoludur. Ona kendinizin de katılacağı bir hediye vermek isterseniz Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı iyi bir tercih olacaktır. Kitap özel olarak karşı tarafın sevdiğiniz özellikleri hakkında bilgi vermeniz için tasarlanmıştır. Bu sayede, sevgilinizin sevdiğiniz yanlarını kitaptaki ilgili bölümlere yazarak, sevgilinize özel bir hediye vermiş olabilirsiniz. Ancak kitabı doldurma süresini hesap ederek hediye olarak vereceğiniz günün öncesinden sipariş vermeniz yararınıza olacaktır.

Uluslararası Sevgili Cüzdanı

kız arkadaşa sevgililer günü hediyeleri

Evlilik cüzdanı olur da sevgili cüzdanı olmaz mı demeyin! Muzip bir hediye vermek istiyorsanız Sevgiliye Hediye Uluslararası Sevgili Cüzdanı verebilirsiniz. Adınıza özel olarak düzenlenecek bu cüzdan ile sevgililiğinizi uluslararası standartlarda koruma altına alabilirsiniz.

Patlayan Hediye Kutusunda Sürpriz Çikolata Seti

bayan için romantik sevgililer günü hediyeleribayan için romantik sevgililer günü hediyeleri

Şaşırtıcı bir hediye istiyorsanız, Patlayan Hediye Kutusunda Sürpriz Çikolata Seti iyi bir tercih olacaktır. Özel yapısı sayesinde açılmaya çalışıldığında patlayan ve etrafa çikolatalar saçan bu paket önce sevgilinizi küçük bir şekilde korkutacak olsa da hemen sonrasında hoşuna gidecek ve bu özel hediyeyi aldığı için mutlu olacaktır. Aynı zamanda çikolataların eşsiz lezzeti de kendisini mutlu hissettirecektir.

Çiftlere Özel Esprili 2’li Mutfak Önlüğü

bayan sevgiliye 14 şubat hediyesi

Yemek yapan sevgililer için ise Çiftlere Özel Esprili 2’li Mutfak Önlüğü güzel bir alternatif sunmaktadır. Sevgililer günü hediyeleri bayanlar için farklı çeşitlerde sunuluyor olsa da bu önlük, diğer hediyelerden oldukça öne çıkmaktadır. İsme özel olarak yapılan önlükler, mutfak zamanlarınızı güzelleştirecek ve hoş bir anı olmasını sağlayacaktır.

 Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata

sevgililer günü hediyesi harf çikolata

Bayan için sevgililer günü hediye fikirleri arasında Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata’yı da tercih edebilirsiniz. Sevginizin tatlılığını, bir kadına sevgililer günü hediyesi kapsamında verilecek en güzel hediyelerden birisi olan bu çikolata ile gösterebilirsiniz.