En Anlamlı 24 Kasım Öğretmenler Günü Sözleri

En Güzel Öğretmenler Günü Sözleri – Öğretmenler Günü Kutlama Sözleri

Dikkatinizi Çekebilir ► 24 Kasım Hediyeleri

Öğretmenlik mesleğini icra edip de öğretmenliği sevmeyen yoktur. Çünkü öğretmenlik sadece bilgi, teori, kültür gibi donanımlarla değil baştan aşağı bir sevgi donanımıyla yürütülebilecek bir iştir. Yani öğretmenlik yapmanın, insanlara bir şeyler öğretebilmenin temelinde sevgi yatar. Sevginin gücü ile insanlarla sağlıklı ve etkili iletişimler kurabilen öğretmenler, yine sevginin gücüyle onların hayatlarında kendilerine sağlam bir konum yaratırlar.

Bu sene de yine 24 Kasım öğretmenler günü yaklaşıyor. Yavaş yavaş yaklaşan bu özel günde öğretmenlerimizi hatırlamak onların bu özel günlerini kutlamak görevimiz… Öğretmenler gününde onlarla iletişim kurmak ve onların öğretmenler gününü kutlamak öğretmenlerinizi mutlu etmeye yeter de artar bile. Ancak bu öğretmenler gününde çok daha fazlasını yapıp onların yanına giderseniz buna çok daha fazla sevineceklerdir. Öğretmeninize güzel bir hediye alarak yanlarına gittiğinizde onun ne kadar mutlu olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz ve siz de onun mutluluğuna katılacaksınız.

Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir diye kafanızda düşünüp duruyorsanız size yardımcı olmak isteriz. Dilerseniz sizin için hazırladığımız bu listeden bakabilir ve birbirinden farklı hediye seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Eğer öğretmeniniz erkekse erkeklere hediye önerileri arasından dilediğiniz güzel bir hediyeyi seçebilir ve öğretmeninize verebilirsiniz. Eğer öğretmeniniz bayansa da bayana alınacak hediye önerilerimizden seçiminizi yapabilirsiniz.

Her zaman özverili davranışlarıyla, sevecenliğiyle, özel hayatında ne yaşarsa yaşasın öğrencilerine güler yüzüyle elinden gelen çabayı gösteren öğretmenler ne kadar güzel yüreğe sahip olduklarını da hissettirirler. Öğretmenliği sevgi ve saygıyla harmanlayarak gerçekleştiren, sadece öğrenciye bilgi öğretmek olarak görmeyen öğretmenler muhakkak bu içtenliklerinin mükafatını görürler. Eğitim hayatındaki anlayışlı halleri, öğrencinin sıkıntılı zamanları sezerek gösterdikleri destekleyici tavırları, en önemlisi öğrenciye mücadele etmeyi, çalışmayı ve öğrenmeyi sevmeyi aşılamaları onları çok değerli yapmaya yeter.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız;

Öğretmenlerin bize gösterdikleri sevgi ve emek karşılıksız olsa da onlara çabalarının sizin için ne kadar faydalı olduğunu ve sizin hayatınızda ne kadar özel biri haline geldiklerini hissettirmek gerekir. Ülkemizde her yıl Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü  öğretmenleri yalnız bırakmamamız ve güzel duygularımızı aktarmamız gereken bir gündür. İsteğe göre öğretmenle görüşmeyi küçük ama anlamlı bir hediye ile istersek öğretmene söylenecek güzel sözler ile akılda kalıcı kılabiliriz.

En Güzel Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmeninizin ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirmenize yardımcı olacak öğretmenler gününe özel sözler burada! Sizi en iyi yansıtacak 24 Kasım Öğretmenler Günü sözleri ni seçerek öğretmeninize verdiğiniz güzel bir hediye yanında duygulu anlar yaşatabilirsiniz.

Ebeveynler olarak okul çağındaki çocuklarınıza öğretmenler günü sözü seçerek pahalı hediyelerden ziyade, duyguları yansıtacak öğretmene söylenen güzel sözler ile daha akılda kalıcı ve etkileyici olunabileceğini aşılayabilirsiniz. Onlara maddiyattan ziyade maneviyatın her zaman daha önemli olduğuna ikna ederek öğretmenleri için güzel sözler ezberleyerek hediyelerini bu şekilde sunmalarını sağlayabilirsiniz.

 • “Sen bizi her zaman aydınlatan ışığımız, bilgi kaynağımızsın. Sen yeri geldiğinde anamız babamızsın. İyi ki sizin öğrencileriniz olduk, sizden çok şey öğrendik öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri

 • “Güzel yürekli öğretmenim, bilir misin sana olan sevgimi? Sorsan bana neredeyim, gösteririm hemen kalbimi… İyi ki varsınız.”

ogretmenler-gunu-mesajlari

 • “Bugün ‘keşke’ yerine ‘iyi ki’ dediğim ne varsa birçoğunda sizin payınız fazlasıyla büyük. Sizin desteğiniz ve yol göstericiliğinizle attığım adımlar bana bugünkü konumumu getirdi. Sizin hakkınızı asla ödeyemem. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-kutlama-kartlari

Öğretmene Özel İkili Kalem Seti

Öğretmene Özel İkili Kalem Seti
Öğretmene Özel İkili Kalem Seti

Öğretmene Özel İkili Kalem Seti

Her zaman şefkatle ve sevgiyle bir şeyler öğretmeyi amaçlayan ve kalemin kılıçtan keskin olduğunu sizlere aşılama gayreti içerisinde olan değerli öğretmeninize öğretmenler gününde anlamlı bir hediye vermek isterseniz isme özel hazırlanan ikili kalem seti ideal bir tercih olacaktır. Kalem, öğretmenler günü için sıradan bir hediye gibi görünse de öğretmenler gününe özel sözler eşliğinde sunulduğunda, kişiye özel olması detayıyla öğretmeninizin kendisini çok değerli ve özel hissetmesini sağlayacaktır.

Öğretmene Özel İkili Kalem Seti
 

Öğretmene Özel İkili Kalem Seti

 • “Ne biliyorsan bize öğrettin, bizi vatana faydalı bireyler ettin, hep kalem kılıçtan keskindir dedin, her problemde bıkmadan çareler ürettin öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-kutlama

 • “Bizi doğruya, güzelliğe yönelten; odur hep destekleyen ve odur geleceğe güvenle gülümseyen. Hiçbir zaman mücadeleyi elden bırakmamayı, pes etmemeyi ve ne olursa olsun tüm gücümle direnmeyi öğrettiğiniz için size minnettarım. Güzel günler sizinle olsun…”

ogretmenler-gunu-kartlari

 • “Siz sıradan bir öğretmen olmadınız hiçbir zaman, bana ailem kadar yakın oldunuz. Bazen anne, bazen kardeş, bazen sırdaş oldunuz. En önemlisi de hep şefkatli, hep sevgi doluydunuz. Biliyorum ki sizin gibi bir öğretmenim varken benim sırtım yere gelmez… Binlerce kez teşekkürler öğretmenim, öğretmenler gününüzü kutlarım.”

24-kasim-ogretmenler-gunu-mesajlari

Öğretmen İçin Hediye Minyatür Bahçe

Öğretmen İçin Hediye Minyatür Bahçe
Öğretmen İçin Hediye Minyatür Bahçe

Öğretmen İçin Hediye Minyatür Bahçe

Öğretmen sevgiliniz, eşiniz, dostunuz veya kendi öğretmeniniz için düşünebileceğiniz harika bir öğretmenler günü hediyesi fikri! Bitkilerden hoşlanan öğretmen yakınınıza çok seveceği, ismine özel minyatür bir bahçe hediye ederek öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz. 24 Kasım öğretmenler günü sözleri ile birlikte verdiğinizde öğretmen yakınlarınıza kendilerini iyi hissettirecek, ne kadar özel ve değerli olduklarını anlatmanıza yardımcı olacak etkileyici bir hediye seçeneği…

Öğretmen İçin Hediye Minyatür Bahçe
 

Öğretmen İçin Hediye Minyatür Bahçe

 • “Ne olursa olsun düşüncelerimizde özgür olmayı, doğru bulduğumuz ne varsa onun için savaşmayı öğrettiniz. Eşsiz yüreğiniz ve engin bilgilerinizle hayatımda çok özel bir yer ettiniz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

24-kasim-sozleri

 • “Araya uzun zaman girse de ben hala sizi unutmuyor, hala öğrettikleriniz doğrultusunda yolumda ilerliyorum öğretmenim. Hayatımdan geçtiğiniz için size minnettarım. İyi ki varsınız.”

24-kasim-mesajlari

 • “Çocukların yetişmesinin temelini atan ve her türlü özveride bulunan öğretmenler… Gelecek sizin ellerinizde. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-hediye-notlari

Öğretmene İmza Tasarımlı Kemer Cüzdan Seti

Öğretmene İmza Tasarımlı Kemer Cüzdan Seti
Öğretmene İmza Tasarımlı Kemer Cüzdan Seti

Öğretmene İmza Tasarımlı Kemer Cüzdan Seti

Erkek öğretmen için 24 Kasım öğretmenler günü hediyesi olarak düşünülebilecek hoş bir fikir: İmza tasarımlı kemer ve cüzdan seti. Tamamen öğretmeninizin ismine özel hazırlanan şık bir deri kemer ve cüzdandan oluşan set hoş kutusuyla ideal bir hediye tercihi olacaktır. Kişiye özel detaylarıyla öğretmeninizin kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacaktır. Sizi en iyi yansıtacak öğretmenler günü sözü iliştirerek öğretmeninize böyle bir hediye sunarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

Öğretmene İmza Tasarımlı Kemer Cüzdan Seti
 

Öğretmene İmza Tasarımlı Kemer Cüzdan Seti

 • “Öğretmen altın kanatlı kelebektir. Çiçeklerin arasından hiç bıkmadan usanmadan, yorgunluk nedir bilmeden durmadan uçar. Çiçeklerine asla toz kondurmaz, onları hep korumaya çalışır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmene-mesaj

 • “Öğretmenlik meslekler arasında çok kazançlı gibi görünmese de aslında kimsenin ulaşamayacağı manevi kazançları beraberinde getiren, çok değerli bir iştir.”

ogretmene-sozler

 • “Bu özel günde size mutlu, huzurlu ve başarılı bir gelecek diler ellerinizden öperim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-kutlama-mesajlari

Kaç yaşına gelirsek gelelim, öğretmenlerin kalbimizde yarattığı o sıcaklığın etkisi kaybolmuyor. Çoğu zaman öğretmenlerimizin yaşamımızdaki rolünü kavramak için biraz büyümemiz gerekiyor. Bulunduğumuz yerden geçmişe doğru baktığımızda, bu ülke için faydalı bireyler olmamızın en önemli nedeninin, bizleri aydınlatan, yol gösteren öğretmenlerimiz olduğunu görüyoruz. Hepimizin üzerinde, okul öncesi eğitimden başlamak kaydıyla öğretmenlerimizin büyük emekleri var. Neredeyse anne babalarımız kadar üzerimize titreyen, gerek okul içinde gerekse de okul dışında her türlü sorunumuzla yakından ilgilenen, bir şeyler öğrenebilmemiz için kendilerinden vazgeçen emektar öğretmenlerimize karşı büyük bir vefa borcumuz var. Bu borcu onlara ödemek için en azından her sene 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde onları aramak ya da güzel cümlelerle onurlandırdığımız bir mesaj atmak bile başlı başına bir mutluluk sebebidir.

Her öğrenciden tekrar tekrar duysalar bile onlar için Öğretmenler Günü ile ilgili sözler, mesleğe yeni başlamışçasına bir heyecan yaratır. Onları unutmadığımızı, yıllar geçse de kalbimizdeki yerlerini koruduklarını ifade etmek için Öğretmenler Günü sözleri başvuracağımız en etkili yöntemler arasında yer alıyor. Bazen küçük bir telefon mesajı ya da sosyal medya iletisi, toparlamakta zorluk çektiğiniz ya da konuşurken söyleyemediğiniz bazı duyguları, düşünceleri çok daha etkili bir şekilde ifade etmenize olanak sağlar. Bu yüzden Öğretmenler Günü için güzel sözler arasından kendiniz için en uygun olanı tercih edebilir, hatta doğrudan bu sözleri kendiniz kaleme alabilirsiniz. Çok sevdiğiniz, kalbine dokunmak istediğiniz, bir nevi emekleri için teşekkür etmek istediğiniz öğretmenlerinize, Öğretmenler Günü için sözler bulup 24 Kasım günü yollayabilirsiniz.

 • Işığınızla aydınlattınız, güneşinizle içimizi ısıttınız, karanlığa daha cesur adımlarla yürümemizi, geleceğe arkamıza bakmadan el uzatmamızı sağladınız. İyi ki varsınız, 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.
öğretmene hediye notu sözleri

öğretmene hediye notu sözleri

 • Öğretmenler; sadece Matematik, Türkçe ya da Fen Bilgisi değil, önce iyi bir insan olmayı öğretir. Vicdan sahibi çocuklar yetiştirir, bölüşmeyi, paylaşmayı, sevmeyi, dokunmayı, düşünmeyi öğretir. Bunlar bizlere kara tahtada öğrettiklerinden çok daha kıymetlidir.
24 kasım öğretmenler günü sözleri

24 kasım öğretmenler günü sözleri

 • Öğretmenin gölgesinde olan hiçbir çocuğun kötü kalpli olma ihtimali yoktur. Öğretmenler iyi kalpli nesiller yetiştirir.
en güzel öğretmenler günü sözleri

en güzel öğretmenler günü sözleri

 • “Bana bir harf öğretenin bin yıl kölesi olurum” demiş Hz. Ali. Sizler bize sadece bir harf değil, yaşamın ta kendisini öğrettiniz. Nice 24 Kasımlar görmeniz umuduyla.
öğretmenler günü sözleri Atatürk

öğretmenler günü sözleri Atatürk

 • Bu ülkeyi siyasetçilere değil, öğretmenlere emanet edin.

öğretmenler günü sözü

 

Öğretmenin İsmine Özel Cep Aynası

Öğretmenin İsmine Özel Cep Aynası
Öğretmenin İsmine Özel Cep Aynası

Öğretmenin İsmine Özel Cep Aynası

Öğretmenler günü geldiğinde size her zaman şefkatli ve sevgi dolu davranan, anaç ruhlu kadın öğretmeninize sıradanlıktan uzak bir hediye vermek istiyorsanız isme özel makyaj aynası iyi bir tercih olabilir. Her kadının yanında taşımaya özen gösterdiği makyaj aynaları isme özel hale getirilip süslendiğinde etkileyici bir hediye seçeneğine dönüşüveriyor. Kadın öğretmeninize en güzel öğretmenler günü sözleri ile birlikte böyle küçük ama etkileyici bir hediye sunarak akılda kalıcı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Öğretmenin İsmine Özel Cep Aynası
 

Öğretmenin İsmine Özel Cep Aynası

 • “Siz dev bir mum ışığı, biz de o ışıkla aydınlanan öğrencileriz. Ancak biliyoruz ki siz bizi aydınlatırken birçok fedakarlık yapıyor, adeta bir mum gibi tükeniyorsunuz. İşte bu yüzden, yine biliyoruz ki sizin hakkınızı ödememiz imkansız… Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri-2

 • “Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Siz de öğrettikleriniz ile bizim için çok değerlisiniz öğretmenim. İyi ki varsınız.”

ogretmenler-gunu-sozleri-3

 • “Güçlü yüreğiniz, gülen gözleriniz ve sevgi dolu hareketleriniz ile girdiğinizde hayatıma; sizin bambaşka olduğunuzu anlamıştım. Bazen sıkıntımı sezip desteklediğinizde ve bana her zaman yaslanacak bir omuz olduğunuzda sizin ne kadar eşsiz bir insan olduğunuzu idrak etmiştim. İyi ki sizi tanımışım, iyi ki var olmuşsunuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri-4

Öğretmene Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati

Öğretmene Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati
Öğretmene Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati

Öğretmene Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati

Öğretmenliğin önemini kavramış, Atatürk’ün ilkelerini göz önünde bulundurarak ve Atatürk’ün izinden giderek öğretmenlik mesleğini icra eden değerli öğretmeninize 24 Kasım günü etkileyici bir hediye vermek ister misiniz? Öğretmenler günü Atatürk sözleri ile birlikte vereceğiniz Atatürk silueti ve imzasının yer aldığı isme özel cep saati erkek öğretmenlerinizin çok hoşuna gidecektir. Özellikle saatlere ilgisi olan ve nostaljiye merak duyan erkek öğretmeniniz özel gününde böyle bir hediye aldığında çok mutlu olacak ve kendisini çok özel hissedecektir.

Öğretmene Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati
 

Öğretmene Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati

 • “Önce Atatürk’ün sonra da siz değerli öğretmenimin izinde vatanım ve milletim için başarılı ve iyi bir öğretmen olmak için çabalıyorum öğretmenim. Sizi gururlandırmayı çok istiyorum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri-5

 • “Eğer yeryüzünde tüm kanlı savaşları durdurup barışı sağlayacak sihirli bir değnek olsa kesinlikle anneler ve öğretmenlerin ellerinde olurdu. Çünkü bir millete insan yetiştiren ve gelecek nesillerini oluşturan öğretmenler toplumun en önemli yapıtaşlarındandır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri-6

 • “O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim, şefkatli bakışların iyi hissettirir. Gülen gözlerin içimi ısıtır, iyi ki varsın öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri-7

Matematik Öğretmenine Özel Duvar Saati

Matematik Öğretmenine Özel Duvar Saati
Matematik Öğretmenine Özel Duvar Saati

Matematik Öğretmenine Özel Duvar Saati

Öğretmenlerinize hediye alırken branşlarını ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Mesela matematik öğretmeninize matematiksel denklem ve şekillerden oluşan bir duvar saati hediye etmeyi tercih edebilirsiniz. Öğretmeninizin ismine özel hazırlanan matematik temalı duvar saati çalışma alanında veya evinde severek kullanacağı bir eşya haline gelecek, uzun yıllar aklından çıkmayacaktır. Size matematiği sevdirmek için çaba gösteren değerli öğretmene söylenecek güzel sözler ile böyle farklı bir hediye sunabilirsiniz.

Matematik Öğretmenine Özel Duvar Saati
 

Matematik Öğretmenine Özel Duvar Saati

 • “Ana gibi, baba gibi, bir dost, arkadaş gibi… Bana sırdaş, hep bana destek, sanki öğretmen değil de canımdan parça gibi. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri-8

 • “Dünyanın en tatlı öğretmeni, şunu aklınızdan çıkarmayınız; sizin bu dünyada eşiniz yok. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri-9

 • “Hatalarımda durduran, kaygılarımda yol gösteren, başarımda benimle birlikte sevinensin. Sen tanıdığım en iyi öğretmensin. İyi ki varsın.”

ogretmenler-gunu-sozleri-10

Öğretmen İçin Mesajlı Plaket

Öğretmen İçin Mesajlı Plaket
Öğretmen İçin Mesajlı Plaket

Öğretmen İçin Mesajlı Plaket

Sizin için aileniz kadar önemli olan, çok saygıdeğer öğretmeninize öğretmenler gününde farklı bir hediye vermek istiyorsanız tamamen ona özel hazırlanmış bir seçenek tercih edebilirsiniz. Mesela öğretmenler günü için özlü sözler yazdırarak ismine özel olarak hazırlatabileceğiniz parlak akrilik malzemeden yapılmış cam plaket öğretmeninizin çok hoşuna gidecektir. Sizin tarafınızdan ne kadar değer gördüğünü hissedeceği bu hediye öğretmeninizi öğretmenler gününde çok mutlu edecektir.

Öğretmen İçin Mesajlı Plaket
 

Öğretmen İçin Mesajlı Plaket

 • “Bizimle hayatı paylaşıp, her zaman yanımızda oldunuz. Bize ömür boyu faydalı olacak şeyler öğretip, her zaman destekçi oldunuz. Dilerim bütün dilekleriniz gerçek olur, siz bu dünyada mutluluğu çok fazla hak ediyorsunuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

ogretmenler-gunu-sozleri-11

 • “Ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak için canla başla çalışan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve en önemlisi bu işi salt bilgiyle değil yüreğiyle yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, esenlikler dilerim.”

ogretmenler-gunu-sozleri-12

Öğretmenler Günü Atatürk Sözleri

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, ulu önder, baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk her fırsatta öğretmenin millet için ne kadar önemli ve değerli olduğunu anlatmak istemiştir. Öğretmenin ülkede çok fazla kıymet görmesi gerektiğini, öğretmenliğin ne kadar özel bir meslek olduğunu vurgulamıştır.

Sizler için öğretmenler günü Atatürk sözleri nden bazılarını toparladık.

 

 • “Yeni kuşak, en büyük cumhuriyetçilik dersini bu günkü öğretmenler topluluğundan ve onların yetiştirecekleri öğretmenlerden alacaklardır.”

24-kasim-ataturk-sozleri

 • “Öğretmenler! Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir.”

ogretmenler-gunu-ataturk-sozleri

 • “Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır.”

mustafa-kemal-ataturk-sozleri

 • “En önemli ve feyizli görevlerimiz, milli eğitim işleridir. Milli eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lazımdır. Bir milletin gerçek kurtuluşu ancak bu suretle olur.”

ataturk-ve-ogretmenler-gunu

 • “Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır. Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan ordusudur.”

ataturk-sozleri

 • “Unutmayınız ki cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir.”

ogretmen-ve-ataturk

 • “Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.”

bas-ogretmen-ataturk

 • “Ordularımızın kazandığı zafer, sizin eğitim ordularınız için yol açtı. Gerçek zaferi siz, öğretmenler kazanacaksınız. Bunu başaracağınızdan kuşkum yoktur. Sarsılmaz bir inançla ben ve arkadaşlarım sizi gözeteceğiz. Sizin karşılaştığınız tüm engelleri kıracağız.”

ogretmenler-gunu-ataturk-mesajlari

Öğretmenler Günü İçin Hediye Önerileri

Tüm öğretmenler için en uygun hediyeyi sitemizden bakarak belirleyebilirsiniz. Böylece hem öğretmeniniz için en uygun hediyeyi seçmiş hem de onlara ömürleri boyunca hatırlayıp saklayabilecekleri güzel bir hediye vermiş olacaksınız. Böylece öğretmeniniz de uzun yıllar boyunca bu hediyeyi her gördüğünde sizin kulaklarınızı çınlatacak ve sizi anacak…

Öğretmenlerinize, onların sizin için ne kadar önemli olduklarını anlatmanın bir sürü yolu var ve bunların en güzel yollarından bir tanesi de onlar için özenle seçtiğiniz güzel bir hediye vermek. Eğer bu hediyenin üzerine içinizden geçen güzel bir öğretmenler günü mesajı da yazarsanız hediyenizin değerini ikiye katlamış olursunuz. Bu şekilde öğretmeninize duyduğunuz sevginin, saygının, özenin ve minnetinizin ne kadar büyük olduğunun da altını çizmiş olacaksınız. Öğretmeniniz onu, bu önemli gününde unutmadığınız ve andığınız için çok mutlu olacak ve bu mutluluğunu sizinle birlikte yaşayacaktır.

Öğretmenler gününde, öğretmeninize verdiğiniz değeri göstermenin etkili yollarından biri de anlamlı ve etkileyici bir hediye sunmaktır. Öğretmenler günü ile ilgili kısa sözler eşliğinde sunabileceğiniz özel hediyeler fikirleri sizler için derledik. Kişiye özel hazırlanan veya öğretmeninizin branşına, ilgi alanlarına uyacak ince düşündüğünüzü hissettirecek en etkileyici hediye fikirleri burada!

 

Öğretmene Özel Powerbank

Öğretmene Özel Powerbank
Öğretmene Özel Powerbank

Öğretmene Özel Powerbank

Sık sık akıllı telefonundan yararlanması gereken ve bazen şarj sıkıntısı çeken öğretmeninize hoş bir powerbank hediye ederek öğretmenler gününde bir farklılık yaratabilirsiniz. Her koşulda telefonunu ve bilgisayarını şarj edebileceği portatif şarj aleti öğretmeniniz için kullanışlı bir hediye olacak, ayrıca farklılığıyla uzun süre akılda kalacaktır. Öğretmenler günü ile ilgili kısa sözler ile verebileceğiniz isme özel hazırlanan hediye öğretmeninizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Öğretmene Özel Powerbank
 

Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri

Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri
Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri

Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri

Her zaman şık görünmeye özen gösteren erkek öğretmeninize verebileceğiniz muhteşem bir hediye! Mustafa Kemal Atatürk imzalı metalik kol düğmeleri öğretmeninizin çok hoşuna gidecek, her zaman severek kullanacağı aksesuarlar haline gelecektir. Her zaman Atatürk’ün izinden giden ve Atatürk ilkelerini öğrencilerine aşılamaya çalışan değerli öğretmeniniz Atatürk imzalı kol düğmelerini çok sevecek ve sizden bir hatıra olarak uzun yıllar özenle saklayacaktır. Öğretmenler günü Atatürk sözleri ile birlikte erkek öğretmene verilebilecek farklı ve etkileyici bir hediye seçeneği…

Öğretmene Hediye Atatürk İmzalı Kol Düğmeleri
 

Öğretmene USB Bellekli Lazer Sunum Kalemi

Öğretmene USB Bellekli Lazer Sunum Kalemi
Öğretmene USB Bellekli Lazer Sunum Kalemi

Öğretmene USB Bellekli Lazer Sunum Kalemi

Öğretmenler gününde değerli öğretmeninize kullanışlı bir hediye vermek istiyorsanız Lazer Pointer sunum kalemi hem farklı hem de gayet işlevli bir hediye olacaktır. Dersteki sunumlarında kullanabileceği sunum kaleminin yanında bir de USB Bellek bulunduran hediye seti öğretmeninize özel hazırlanmış olup bu özel günde kendisini çok değerli hissetmesini sağlayacaktır. Kişiye özel bu hediye seti öğretmeninizin ders konusundaki işlerini kolaylaştıracak, sunumları pratik bir hale getirecektir. 24 Kasım öğretmenler günü sözleri ile birlikte verilebilecek hoş bir hediye fikri…

Öğretmene USB Bellekli Lazer Sunum Kalemi
Öğretmene Özel Ahşap Kutuda Kalem

Öğretmene Özel Ahşap Kutuda Kalem
Öğretmene Özel Ahşap Kutuda Kalem

Öğretmene Özel Ahşap Kutuda Kalem

Dünyanın en iyi öğretmenine sahip olduğunu düşünen ve bu konuda ısrarcı olanlar için en güzel hediye seçeneği: “Dünyanın en iyi öğretmenine” yazısıyla özelleşmiş ahşap kutulu kalem! Öğretmeninizin kendisin, çok özel ve değerli hissedeceği, uzun yıllar aklından çıkmayacak bu hediye öğretmenler gününde onu çok mutlu edecektir. Öğretmenler günü için güzel sözler eşliğinde verilebilecek anlamlı hediye hem farklı hem de şaşırtıcı bir hediye olacaktır. Güzel mesajınızı iletebileceğiniz kutu içerisinde yer alan isme özel şık ahşap kalem de öğretmeninizin severek kullanacağı bir eşya haline gelecektir.

Öğretmene Özel Ahşap Kutuda Kalem
 

Bir cevap yazın