Babalar Günü İçin En İyi Mektup Örnekleri

Babalar Günü İçin En İyi Mektup Örnekleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Babalar Günü için Hediye

Küçükken tanıştığımız ve sonrasında her zaman yanımızda olup bize destek olan, hayata karşı duruşumuzu oluşturan bir adamdır babalarımız. İlk öğretmenimiz ve örnek aldığımız ilk insandır onlar. Ve şimdi o güzel adamların babalar günü yaklaşıyor. Dünyadaki bütün babaların aynı günde sahip olduğu bir ayrıcalık. Hayatta en sevdiğiniz adama en özel gününde bir hediye almak ya da anlamlı bir şeyler yapmak tabi ki istersiniz. Mesela ona babalar günü için mektup yazmak güzel bir fikir olacaktır.  işte bu yüzden sizlerle babalar gününe özel mektuplar paylaşıyoruz ki sizler babalarınıza yazacağınız mektup örneklerini görün ya da mektupları kullanabilin.

Babalar günü babama mektup yazmak istiyorum diyen bütün arkadaşlarımıza elimizden geldiğince babalar günü mektup örnekleri’ni bir araya getirip daha önce babalar günü duygusunu yaşamış olan kişilerin görüşlerini aldık. Böylece sizler de babalar günü için mektup yazıp babanızı mutlu edeceksiniz.

Sizler de daha fazla mektup ve hediye tavsiyelerimizi görmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. İşte sizin için seçtiğimiz babalar günü için mektup örnekleri;


babalar günü mektup örnekleri 1

Sevilmek ve sevildiğimi hissetmek istiyorum. Sen bana sevgini gösterdikçe, sana daha yakınlaştım. Gördüm ki kalbin bizim sevgimiz ve geleceğimizle ilgili, ve dopdolu,
Beni dinlemeni ve bana kıymet verip sırdaşım, arkadaşım gibi olmanı arzu ediyorum. İhtiyaçlarım, ve sıkıntılarımı sana rahatça söyleyebilmeliyim. Doğru ve yanlısı öğrenmeli ve ikna olmalıyım.
Yoksa inanmadığım emirlerini yapmakta zorlanıyorum ve Bunlar bende kalıcı alışkanlıklar haline gelmiyor.
Ölçülü şekilde elimi tuttun,çok fazla ve gereksiz iltifatlarda şımartmamaya ,otorite kurma uğruna gereksiz mesafe bırakmamaya gayret ettin.
İltifatların ve fırçalarındaki ölçü ve denge bana sarsılmaz bir karakter kazandırdı bir başarımı fark edip , iltifat etmen ,belki senin bir dakikanı alıyor fakat onun mutluluğu ve rüzgarı beni ömür boyu etkiliyor ve(babam şöyle yapmıştı,demişti) diyerek bu kıymetli hediyeni ömür boyu kullanıyorum.
Eğer hatalarımı düzeltmek için dayak yolunu seçseydin korkar , siner, donuk bakışlı ,içine kapanık bir insan olur, sokaklara belki köprü altlarına doğru yuvarlanır giderdim.
Ne olur günde bir dakika bile olsa bana gülümseyerek başımı okşayarak beni kucaklar mısın ?

Babalar Günü Mektupları

En iyi Babalar Günü Sözleri
babalar günü mektup örnekleri 2

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini.. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü benim babam..
Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Babalar günün kutlu olsun…

Babalar Günü Mektupları

Babalar Günü için Güzel Sözler

 


babalar günü mektup örnekleri 3

Bugün içimde bambaşka duygular var.Hani küçük bir fidanı büyütmek için ilk adımı atarsın,filizlendiğini gördükçe mutlu olursun,sonrada bir kenara çekilip onun ağaç olmasını izlersin ya galiba ben yavaş yavaş ağaç olmaya başladım. Fideyi diktiğinde onu büyütecek olan toprak,su ve güneşe nasıl gereksinim duyduğunu,ağaca dönüşürken dallarının kırılmaması için onu çemberler içine almayı,emek verdiğin kendi ellerinle büyüttüğün küçücük fidanın gün gelip ağaç olacağını düşünmek harika bir duyguymuş.Tıpkı senin beni büyütürken hissettiklerin gibi. O zamanlar neyi neden yaptığını anlamaz,benim babam böyle diyorsa böyledir der,senin izinde yürümek için çabalardım. Bugünlerde oğlumu kucağıma aldıkça seni daha da iyi anlıyorum. Senin oğlun olmaktan sonsuza dek gurur duyacağım. Bana öğrettiğin her şeyi bende oğluma öğreteceğim.

Babalar Günü Mektupları

Babaya Güzel Sözler

 


 Babaya Özel Deri Cüzdan

 Babaya Özel Deri Cüzdan
Babaya Özel Deri Cüzdan

Babaya Özel Deri Cüzdan
Canınızdan çok sevdiğiniz babanıza değerli eşyalarını ve paralarını güvenli bir yerde tutmaları için onlara kaliteli bir deri cüzdan hediye edebilirsiniz ayrıca cüzdanın içine babalar gününe özel mektuplar koyacağım diyorsanız harika bir fikire imza atmış olursunuz. Böylelikle almış olduğunuz hediye için sevinirken öte yandan da babanızın duygusal bir an yaşamasına tanıklık edebilirsiniz. En güzel babalar günü hediyesi bu deri cüzdan neden olmasın ?

 Babaya Özel Deri Cüzdan
 


babalar günü mektup örnekleri 4
Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

Babalar Günü Mektupları

Babalar Günü Hediye Notları

 


babalar günü mektup örnekleri 5
Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim.
Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Babalar Günü Mektupları

Babalar Günü Mektupları

 


babalar günü mektup örnekleri 6
Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Babalar Günü Mektupları

Babalar Günü

 

Babalara Özel Saatli Ahşap Foto

Babalara Özel Saatli Ahşap Foto
Babalara Özel Saatli Ahşap Foto

Babalara Özel Saatli Ahşap Foto
Babalarınızla geçen güzel günlerinizi bir anıya dökmek istiyorsanız ahşap fotoğraf tam da bu işe yarıyor. Babanız tabloya her baktığında sizi hatırlayacak ve duygulanacaktır.ona olan sevginizi göstermenin en güzel yollarından biri olan anılarınızı ahşaba dökmek gerçekten güzel bir fikir. babanızla olan anılarınızı dondurmak ve babanızın her daim sizi hatırlamasını istiyorsanız eğer ahşapfoto tam size göre!

Babalara Özel Saatli Ahşap Foto
 


babalar günü mektup örnekleri 7

İŞTE KRAL, BENİM BABAM.

Anneler gününün ardından
Bir Babalar günü daha sessiz sedasız yaklaşmakta
Hayatın hızlı akışında her şey normal gibi görünsede ilk bakışta
Babamda bir kaygı bir telaş başladı yine.. Neymiş efendim anneler günü gibi kutlanmıyormuş babalar günü.. Sönük geçiyormuş, herkes gelmiyormuş bazen telefonla savuşturuluyormuş.. sitem üstüne sitem.. Biliyorum maksadı babalar günü falan değil evlatlarını topluca etrafında görmek.
Ne kadar uğraşsakta anneler günün çoşkusunu Babalar gününde bir türlü yakalayamadık.
Babamın tedirginliği biraz da bu yüzden sanırım, Biraz da günlerin peşi sıra gelmesi.. Mesela Babjalar günü Haziranda değilde Eylülde olsa daha hoş olurdu herhalde. Boşuna demiyor babam; “evlat, gölgede kalanın boynu bükük olur.” diye.
Üzülme sen babacığım; anneler günü de, babalar günü de maksat muhabbet olsun.. Sizler bizlerin taht misali gönlümüzde, günde en az beş vakit dualarımızdasınız.Maksat muhabbet olsa da amaç hatırlamak.. Unutmayalım sıra Babalar gününde.
Baba olmak kolay değil..
Geçim dünyasında seçimden yeni çıksa da vatan.
İşte Kral.. Benim Babam.. Tabii ki Sizin babalarınız da.

Babalar Günü Mektupları

Babaya Güzel Sözler

 


babalar günü mektup örnekleri 8
Bugün benim biricik aşkım, sevgilim sevdiğim adamın günü olduğunu biliyorum….Yani babalar günü olduğunu biliyorum, o benden çok uzakta fakat onun babalar gününü kutluyorum.Onu çok seviyorum çünkü o benim canım babam canımdan çok sevdiğim babam.Tek gerçeğim , tek hayatım , tek babam … Seni çok seviyorum.

Babalar Günü Mektupları

Babalar Günü Sözleri

 

Babalar Gününe Özel Hediye Seti

Babalar Gününe Özel Hediye Seti
Babalar Gününe Özel Hediye Seti

Babalar Gününe Özel Hediye Seti
Cüzdan, Parfüm, Anahtarlık ve tavla’dan oluşan bu set babanız için yok yok denilecek bir hediye olacak. Babaların neye ihtiyacı olduğunu uzunca inceledikten sonra ortaya çıkan bu set hiçbir babanın hayır diyemeyeceği bir hediye olacak. Ayrıca ona yazacağınız babalar günü için mektup, bu hediyenin tuzu biberi olacak ve babanızı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek. Haydi şimdi siz de babanızı mutlu etmek istiyorsanız bu seti kaçırmayın.

Babalar Gününe Özel Hediye Seti
 


babalar günü mektup örnekleri 9
Canım babam, bugün “Babalar günü” Babalar gününün kutlu olmasını dilerim . Aslında bu kutlama bir çeşit formalite, oysa ben her gün seninle beraberim .Tükenmeyen sevginle her zaman içimdesin. Kutlama olmaz usul yerini bulsun diye, Önemli olan sevgi, saygı, vefa, içtenlik .. Bütün bunları bana sen öğrettin . Sonunda hepsini bana miras bırakıp gittin. İnan baba, her zaman senin izindeyim
Tamı tamına 37 yıl oldu bizi bırakıp gideli. Çok erken ve zamansız ayrıldık. inan ki ömrünün kalanını bana bırakıp gittin sanki . Sana layık olmaya çalışıyorum o günden beri. İlkelerine sahip çıkmak o kadar güzel ki !..

Ne para-pul-arsa-tarla, ne de banka hesabı.. Senden bize dünya malından miras kalmadı. Bir gün harcanırdı, biterdi eğer böyle olsaydı, ama sen öyle büyük bir miras bıraktın ki bizlere Gittikçe çoğalıyor, hiç bitmiyor, büyüyor…
Bize en büyük mirasın Cumhuriyet ilkeleri, hiç doyamadığın Atatürk ve İnönü sevgisi.. Daha büyük miras olur mu bunlardan değerli . Sana öyle minnettarım ki bana öğrettiklerine Koruyacağım emanetlerini ölmecesine .
Senin beni yetiştirdiğin gibi eğittim çocuklarımı. Onlar da benim gibi yetiştirdi evlatlarını. Müsterih ol, sakın gözün arkada kalmasın . Gelinin ve tüm torunlarınla iftihar edebilirsin
Baba, sen bizin için tükenmez bir hazinesin.
Dr. Sadık Özen

Babalar Günü Mektupları

Babaya Mektup

 


babalar günü mektup örnekleri 10
Erken gittin aramızdan, seninle uzun uzun konuşmaya vaktimiz maalesef olmadı baba… Hatırladığım ise bizi büyütmek için esnaflık yaparak bin bir zorluklarla yaptığın o amansız hayat mücadelesi… Senin ile yaşadıklarım ve hatırladıklarım ölene kadar bana yeter. Ellerin öyle sıcaktı ki, öyle şefkatle okşardın ki başımı… Başım sıkışınca gözlerine bakardım her seferinde ürkek ürkek. Bakışlarından “korkma arkanda ben varım” dediğini hep yüreğimde hissederdim. İşte tamda o zaman dünyam değişir, her şey güzelleşirdi Baba…
Şimdi seninle sohbet etmeyi çok ama çok isterdim. Seni uzun uzun dinlemek ve de yavaş yavaş yaşlandığını görmek isterdim. Seni hayallerime eşlik etmek ve arada bir de seninle hayatı çekiştirmek isterdim Baba. Her zaman olduğu gibi “hayat zor” derdin ve yine sıkılırdım aklı beş karış havada olarak. Hayat sen varken zor olsa ne yazar ki? Ya şimdi… Ah Baba, hiç gitmeyecekmiş gibi yaşamımıza girdin, sonra birden bire bizleri bırakıp gittin ve en kötüsü sen ölünce ne yapılır hiç birini anlatmadın bize. Babasız yaşarken naçar kalınca beni kim teselli eder ki artık güvenle… Ah keşke seninle yaşamdan biraz daha zaman çalabilseydim. Ben şimdi hayatta sensiz, yalnız ve… babasızım. Babası olanlara uzaktan bakarken neye sahip olduklarının farkında olup olmadıklarını artık hep merak ediyorum. Ama şunu biliyorum ki birlikte yapacakları çok şeyleri ertelediklerini de… Bir gün babasız kalınıyor işte…
Baba, beni artık düşünme… Çünkü alıştım artık Seni özlemeye…

Babalar Günü Mektupları

Babalar Günü Şiirleri

 

Hayatımız boyunca birçok kişiye mektup yazmışızdır ya da yazmayı aklımızdan geçirmişizdir. Ama babamıza mektup yazmak aklımıza sık sık gelen bir şey değil. Peki, bu babalar gününde ona bir sürpriz yapmak ve babalar günü için mektup yazmak ister misiniz? Bu mektup ile babanızın bu babalar gününü daha özel ve unutulmaz kılmak emin olun sizin elinizde. Siz de babalar günü babama mektup ile daha bir değerlenir diyenlerdenseniz hiç düşünmeyin alın kalemi kâğıdı elinize başlayın babanıza içinizi dökmeye. Babanıza olan sevginizi ve tüm güzel duygularınızı bu mektup ile babanıza söyleyin. Eğer dilerseniz sizin için hazırladığımız babalar günü mektup örnekleri size mektup yazmanızda yardımcı olacaktır.

Babalar günü için mektup örnekleri size elbetteki çok yardımcı olacaktır ancak herkesin babası kendisine özel karakteristik özelliklere sahiptir. Bu yüzden babanıza mektup yazarken kendi yönteminizi kullanmak ve duygularınızı özgünce yazıya dökmek çok daha güzel olacaktır. Onunla yaşadığınız güzel anıları düşünerek mektubunuzu yazabilirsiniz. Eğer dilerseniz hatırladığınız anıları kronolojik sıraya koyarak da unutulmaz ve bir ömür boyu saklanmaya değer bir mektup yazabilirsiniz. Yazacağınız her mektup babanız için elbetteki özel olacaktır ancak ona olan tüm duygularınızı samimi bir şekilde yazdığınız mektuplar çok daha özel olacaktır. Babanıza yazacağınız bu özel mektup emin olun babanızın hayatında aldığı en değerli ve anlamlı hediyelerden birisi olacaktır.

 

Humidor ve Puro Aksesuar Seti

Humidor ve Puro Aksesuar Seti
Babanız İçin Humidor ve Puro Aksesuar Seti

Babanız İçin Humidor ve Puro Aksesuar Seti
Babalarımızın sigara ve puro tarzı tütün çeşitlerini içmelerine karşıyız ancak biz her ne kadar karşı olursak olalım onların bırakmaya meyilleri asla yok. Ancak içecekse kaliteli malzemeler kullansın dediğiniz de olmuştur. işte bu yüzden bu Puro aksesuar setini sizlere öneriyoruz. oldukça kaliteli malzemelerden oluşan aksesuar aynı zamanda babanızın gözünü de bürüyecek. Kesici, Küllük ; Damlalık ve nemlendirici özellikleri bulunan bu aksesuar size özel kutusuyla birlikte geliyor. Babalar günü için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu aksesuara bir bakmanızı tavsiye ederiz.

Humidor ve Puro Aksesuar Seti
 

Babalara Layık Armalı Osmanlı Yüzüğü

Babalara Layık Armalı Osmanlı Yüzüğü
Babalara Layık Armalı Osmanlı Yüzüğü

Babalara Layık Armalı Osmanlı Yüzüğü
Babanızın ağırlığına ağırlık katacak bir hediye almaya ne deriniz? ona şanlı Osmanlı İmparatorluğunun turasını taşıyan bir yüzük almak oldukça güzel bir hediye olacaktır. Bu yüzüğü taşımak herkesin harcı olmadığı için sadece babalara özel olduğunu söyleyelim. Babanız da bu hediyenizden dolayı kendini ayrıcalıklı hissedecektir. Osmanlı yüzüğünü ve daha nicelerine göz atmadan babanıza hediye almayın deriz.

Babalara Layık Armalı Osmanlı Yüzüğü
 

Babaya Özel Cam Martini Seti

Babaya Özel Cam Martini Seti
Babaya Özel Cam Martini Seti

Babaya Özel Cam Martini Seti
Babanızın hayatınızda gördüğünüz ilk kahraman olduğu gerçeğini biliyorsunuz. O sizin 007 james bond’unuz. İşte size hayatınızdaki ilk belki de tek kahraman bondunuza alabileceğiniz güzel bir martini seti.. bu setle babanızı hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve aynı zamanda şaşırtabilirsiniz. Kendisiniz bir ajanmışçasına hissetmesini sağlayıp ona duymuş olduğunuz güveni böylelikle belli etmiş olursunuz. Cam martini seti özellikle isme özel olduğu için babanızın kendisini daha da değerli hissetmesini sağlayacaktır. Siz de bu özel sete bir göz atmak istiyorsanız hemen tıklayın!

Babaya Özel Cam Martini Seti
 

Kartvizitlik Kalem Seti

Kartvizitlik Kalem Seti
Babaya Özel Kartvizitlik Kalem Seti

Babaya Özel Kartvizitlik Kalem Seti
Babanıza güzel bir jest yapmak istiyorsanız, hele ki eğer babanız yeni bir ofise geçmişse ona kartvizitlik ve kalem setini almak makul bir hediye olacaktır. yeni iş hediyesi olarak bir yandan da babalar günü hediyesini aynı anda kutlamış olacaksınız. Bunun yanında bu yılki babalar günü babama mektup yazmak istiyorum diyorsanız aldığınız ofis hediyesinin yanında vereceğiniz mektup da oldukça hoş olacak ve duygulu anlar yaşamanıza neden olacaktır. hayatta değer verdiğiniz en büyük isimlerden olan babanıza yapacağınız bu jestler aranızdaki samimiyetin de bir göstergesi olacak.

Kartvizitlik Kalem Seti
 

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata
Babalar Günü İçin Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata

Babalar Günü İçin Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata
Eğer babanızla birlikte bir anınız olsun istiyorsanız ve ona ilginç, sıradışı bir hediye almak içinizden geçiyorsa fotoğraf baskılı puzzle tam size göre. Babanızla olan bir fotoğrafınızı puzzle halindeki çikolatalara yaptırdıktan sonra bu yap bozu babanıza takdim edebilirsiniz. Gayet sıradışı bir hediye olacak bu yapboz karşılıklı olan samimiyetinizi de pekiştirecek.

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolata
 

Nostaljik Kahve Değirmeni

Nostaljik Kahve Değirmeni
Babaya Nostaljik Kahve Değirmeni

Babaya Nostaljik Kahve Değirmeni
Eski nesillerin çok seveceği doğal ahşaptan oluşan kahve değirmeni babanızın kesinlikle hoşuna gidecek. Mutfağınızda güzel bir tasarım olarak boy gösterecek kahve değirmeni mutfağınıza antik bir hava katacak. Babanıza alabileceğiniz hoş görünümlü hediyelerin başında gelen kahve değirmeni sadece onun değil sizin de hoşunuza gidecek. Oldukça güzel bir hediye olan kahve değirmenine bakmadan geçmeyin.

Nostaljik Kahve Değirmeni
 

Okey Takımı

Okey Takımı
Babalara Özel Okey Takımı

Babalara Özel Okey Takımı
Canınızın sıkıldığı bazı akşamlarda aile bireyleri olarak ya da babanız ve arkadaşlarıyla keyifli zamanlar geçirerek oynayabileceğiniz okey takımı tam size göre. babalar günü hediyesi olarak gayet güzel duracak okey takımı babanızın kesinlikle hoşuna gidecek. özellikle yaz akşamlarının vazgeçilmezi olan okey takımı babanıza çok iyi gelecek.

Okey Takımı
 

Kamp ve Tatil Tutkunlarına Özel Set

Kamp ve Tatil Tutkunlarına Özel Set
Kamp ve Tatil Tutkunu Babalara Özel Set

Kamp ve Tatil Tutkunu Babalara Özel Set
El feneri, Metal çakı ve Çatal-Kaşık konserve açacağından oluşan bu set, maceracı babaların en büyük yardımcılarından bir tanesi olacak. Eğer benim babam kamp kurmayı ve tatile çıkmayı çok sever diyorsanız kamp esnasında işine yarayacak olan en temel üç şeyi bir set halinde size tavsiye ediyoruz. Babanızın hayır diyemeyeceği ve oldukça çok beğeneceği bu setle babanızın gönlünde taht kurabilirsiniz. Artık birlikte gittiğiniz tatillerde asla hazırlıksız kalmayacaksınız!

Kamp ve Tatil Tutkunlarına Özel Set
 

Babanıza Özel Saatli Ödül

Babanıza Özel Saatli Ödül
Babanıza Özel Saatli Ödül

Babanıza Özel Saatli Ödül
Babanıza bu yaşınıza kadar size babalık yapmanın hakkını gösterdiği için ve bu yüzden oldukça başarılı bir baba olduğu için ona bu plaketi hediye edebilirsiniz. Üzerine istediğiniz şeyi yazabilmekte özgürsünüz. Ayrıca plaketin sahip olduğu saatle birlikte bu plaketi babanız evinde sevdiği bir yere koyabilir ve saatli plaketi her an görür. Babalar günü için oldukça şık ve bir o kadar esprili bir hediye olan bu plaketi almaya ne dersiniz?

Babanıza Özel Saatli Ödül
 

 

 

Hepsi ve daha fazla babalar günü hediyesi için sayfamızı ziyaret etmeye ne dersiniz?