Anneye Güzel Sözler

Anneye Güzel Sözler

  Anneye Güzel Sözler
  Dikkatinizi Çekebilir ► Anneye Hediye Seçenekleri

  Anneye Güzel Sözler

                  Biricik annenize duygularınızı en güzel şekilde ifade etmenizi sağlayacak en güzel sözler için doğru yerdesiniz!

  Anneye-Güzel-Sözler

  “Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin olduğum tek insan sensin, sırtımı gönül rahatlığıyla dayayabildiğim sensin, ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-1
                  “Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneciğim…”

  Anneye-Güzel-Sözler-3

  “Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem. Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-4
                  “Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır… İyi ki varsın anneciğim.”

  Anneye-Güzel-Sözler-5

  “Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Seni çok seviyorum.”

  Anneye-Güzel-Sözler-6

  “Bana her zaman sevmeyi öğreten, gücüme güç katan, beni en zorlu olaylarda bile yüreklendiren canım annem, senin hakkını asla ödeyemem. Sen dünyanın en fedakar, en güçlü, en güzel kadınısın. Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-7

  “Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin. Anneler günün kutlu olsun, seni çok seviyoruz.”

  Anneye-Güzel-Sözler-8

  “Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem… Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. İyi ki varsın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-9

  “Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem… İyi ki varsın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-10

  “Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim…”

  Anneye-Güzel-Sözler-11

  “Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-12

  “Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim. Anneler Günü’n kutlu olsun. Sen benim meleğimsin.”

  Anneye-Güzel-Sözler-13

  “Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-14

  “Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni bir gün değil her gün seviyorum, hayattaki en güzel varlığım… İyi ki varsın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-15

  “Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-16

  “Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık olmaya çalışan evladın…”

  Anneye-Güzel-Sözler-17

  “Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Anneler günün kutlu olsun…”

  Anneye-Güzel-Sözler-18

  “Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.”

  Anneye-Güzel-Sözler-19

  “Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde… Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!”

  Anneye-Güzel-Sözler-20

  “Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem… Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-21

  “Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim… Sen benim hayattaki tek dayanağımsın, her zaman yanımdasın ve şunu da bil hep aklımdasın. Senin mutluluğun benim yaşama sebebim olmuş, senin derdin benim karanlığım. İyi ki varsın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-22

  “Beni benden çok seven, beni benden çok düşünen biricik annem. Sen nasıl güzel bir yüreğe sahipsin de her derdime derman olabiliyor, en büyük zorlukları unutturuyorsun. Sen dünyanın en fedakar annesisin, benim güzeller güzeli meleğimsin… Seni çok seviyorum.”

  Anneye-Güzel-Sözler-23

  “Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.”

  Anneye-Güzel-Sözler-24

  “Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Seni çok seviyorum.”

  Anneye-Güzel-Sözler-25
  “Canım annem… Anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. İyi ki varsın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-26

  “Benden kelimelerle anlatılamayan tek insanı tarif etmemi isteselerdi, “annem” derdim. Sen beni ışığıyla karanlıklardan çıkaran, bana gülüşüyle dertleri unutturansın. Sana olan sevgim ve minnetim kelimelere sığacak kadar küçük değil. Sen benim hayattaki en kayda değer ‘iyi ki’msin. İyi ki senin evladınım… Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-27

  “Tüm gülüşlerimin arkasında senin mutluluğun, üzüntülü anlarımın arkasında senin küçük bir hüznün var. Başarılı her anımda senin bir emeğin var anneciğim. Yüreğimde de her daim sana ait kalacak kocaman bir yer var. Seni çok seviyorum.”

  Anneye-Güzel-Sözler-28

  “Dünyanın en büyük zenginliği senin kadar koca yürekli bir anneye sahip olmaktır. En büyük mutluluk senin gülüşünü yaşamaktır. Sana layık bir evlat olmak, seni gururlandırabilmek dileğiyle anneciğim… Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-29

  “Benim birtanecik tatlı annem. Senin gibi bir kadının çocuğu olduğum için hep çok mutlu oldum. Sen benim en büyük şansımsın, bunu hayatımın her alanında gördüm. Benim en kıymetli varlığım, karanlıkta ışığım, dünüm bugünüm yarınımsın. Anneler günün kutlu olsun…”

  Anneye-Güzel-Sözler-30

  “Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler anne!”

  Anneye-Güzel-Sözler-31

  “Sen benim gündüzümde yol gösteren, gecemde aydınlatan, zorlukta yüreklendiren, mutlulukta sarılanımsın. Sen benim bu dünyadaki en güzel varlığımsın anneciğim. İyi ki varsın.”

  Anneye-Güzel-Sözler-32

  “Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-33

  “Canım annem, üzüntümü sevince dönüştürebilen tek insansın. Beni en iyi tanıyan, beni hiçbir karşılık beklemeden kucaklayan, bana en saf sevgiyi sunansın. Sen benim şansım; iyi ki varsın!”

  Anneye-Güzel-Sözler-34

  “Anneler günün kutlu olsun anneciğim, umarım senin kadar sevgi dolu ve fedakar bir anne olurum, umarım sana layık bir evlat olurum. Seni çok seviyorum.”

  Anneye-Güzel-Sözler-35

  “Anneciğim sen sonsuz sabrın ve kocaman sevginle bu dünyada en güzel şeyleri hakeden, en büyük mutluluklara şahit olması gerekensin. Allah’ım o güzel yüzünü hep güldürsün, ağlarsan da mutluluk dolu yaşların olsun. En güzel dileklerim ve dualarım her zaman seninle… Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-36

  “Sen benim sevdiğim ilk kadın, beni doğuran kadın… Ne yapsam senin hakkını ödeyemeyeceğimi ve benim küçük bir mutluluğumla bile çok mutlu olacak kadar yüce gönüllü olduğunu çok iyi biliyorum. İyi ki senin evladınım, senin gibi bir annem olduğu için dünyanın en şanslı insanıyım. Beni hiç karşılık beklemeden sevdiğin ve her zorlukta güç verenim olduğun için teşekkür ederim… Anneler günün kutlu olsun.”

  Anneye-Güzel-Sözler-37

  “Ayakların altındaki cenneti bana bir gülümsemenle bile yaşatabildiğin için minnettarım. Sen benim hayattaki en değerli varlığımsın. İyi ki varsın anneciğim…”

  En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

  Çok değerli anneleriniz için en güzel hediyeler burada…

  Anneme Özel Çerçeve

  Anneme Özel Çerçeve

  En güzel anneniz için en güzel hediyeyi seçmeniz gerekiyorsa, biricik annenize Anneler Günü’nde veya doğum gününde böyle kişiye özel bir çerçeve hediye edebilirsiniz. Sizi her şeyden çok değerli annenize özel gününde en güzel doğum günü sözleri ile birlikte bu anlamlı hediyeyi vererek onu çok mutlu edebilirsiniz. Çerçevenin üst kısmına anneye güzel sözler yazdırarak, alt kısmında da annenizin ismine yer verebilirsiniz. Tamamen kişiye özel olarak tasarlanan bu hediye ile Anneler Günü’nde de annenize sıradanlıktan uzak, değişik ve hoş bir hediye vermiş olursunuz. Kişiye özel bu şık çerçeve her şeyin en güzeline layık olan biricik anneniz için anlamlı bir hediye olacaktır.

  Anneme Özel Çerçeve


  Gümüş Sonsuz İki Kalp Kolye

  Gümüş Sonsuz İki Kalp Kolye

  Kadınlar için en güzel hediye seçeneklerinden biri de şüphesiz takılardır. Annenize de Anneler Günü için böyle şık bir takı hediye ederek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve sizi kendisinden bile çok seven koca yürekli anneniz için hem şık bir aksesuar hem de anlamlı bir hediye seçmek istiyorsanız bu gümüş kolyeyi değerlendirebilirsiniz. Annenizin özenle kullanacağı bir takı, ve her zaman saklayacağı, onu duygulandıracak etkili bir hatıra olarak kalacaktır. Annenize anneye güzel sözler eşliğinde Anneler Günü geldiğinde veya doğum gününde böyle bir hediye verebilirsiniz.

  Gümüş Sonsuz İki Kalp Kolye


  Kişiye Özel Minyatür Bahçe

  Kişiye Özel Minyatür Bahçe

  Tüm kadınlar çiçeklere ve bitkilere karşı ilgilidir aslında ama eğer anneniz bitkilerle uğraşmayı çok seviyorsa ve böyle hediyelerden hoşlanacağını düşünüyorsanız ona kişiye özel bir minyatür bahçe hediye edebilirsiniz. Sıradan bir çiçek yerine minyatür bir bahçe ve üstüne üstlük isminin yer aldığı bir minyatür bahçe hem daha uzun ömürlü hem de daha etkileyici bir hediye olacaktır. Anneler Günü için farklı bir hediye seçeneği arıyorsanız Anneler Günü sözleri eşliğinde biricik annenize böyle bir hediye verebilirsiniz. Bitkilerle uğraşmayı seven annenizi çok mutlu edecektir.

  Kişiye Özel Minyatür Bahçe

   

  Eğer siz de Anneye Güzel Sözler içeren hediyeler alarak anneler gününde onu mutlu etmek istiyorsanız size olan hediye ve söz önerilerimize göz atabilirsiniz. Sizin için anneye alınabilecek en özel hediye seçeneklerini ve Anneye Güzel Sözler seçeneklerini bir araya getirdik. Dilerseniz anneler günü için dilerseniz de anneye doğum günü hediyesi olarak tercih edeceğiniz ürünlerin yanında anneye güzel sözler yazarak oldukça duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Annenizin son derece beğeneceği ve göz yaşlarına hakim olamayacağı bir gün yaratmak sizin elinizde.

  Anneme güzel sözler yazmak istiyorum diyorsanız alacağınız hediyenin yanına anneye özel duygularınızı yazabilir ya da sizin için bir araya getirdiğimiz Anneye Güzel Sözler seçeneklerinden beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. Anneniz bu sürprizinizi çok beğenecektir. Çalışan anneye hediye iş ile ilgili ürünleri, ev hanımı anneye ise mutfak ürünlerini anneye hediye olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Anneler günü ve doğum günü gibi diğer özel günler için annenizi çok mutlu edeceksiniz.

  Anneye alınabilecek binlerce hediye seçeneği arasından Hediye Sepeti olarak en çok tercih edilen hediye seçeneklerini size öneriyoruz. En anlamlı ve duygusal hediyelerin yanında siz de Anneye Güzel Sözler yazarak annenizin mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. Ünlü şairlerin anneye özel şiirlerini okuyabilir ya da hediyenizin yanına not olarak Anneye Güzel Sözler yazdırabilirsiniz. Bütün annelerin anneler günü şimdiden kutlu olsun. Keyifli alışverişler.


  Kişiye Özel Ahşap Boyama Seti

  Kişiye Özel Ahşap Boyama Seti

  El işleri ile uğraşmayı seven anneniz için güzel bir hediye seçeneği olarak ahşap boyama seti düşünebilirsiniz. Ahşap boyamayı seven ve böyle hobilerle vakit geçiren annelerinizin çok hoşuna gidecek bir hediye olacaktır. Anneler Günü sözleri eşliğinde Anneler Günü’nde annenizi şaşırtabileceğiniz gibi, annenizin doğum gününde de böyle bir hediye seçebilirsiniz. Anneye güzel sözler söylemek bile yetse de kişiye özel bu ahşap boyama seti onu çok mutlu edecek ve güzel vakit geçirmesini sağlayacaktır. Annenizin isminin yer aldığı bu ahşap kutulu set kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

  Kişiye Özel Ahşap Boyama Seti


  İsme Özel Metal Ayna

  İsme Özel Metal Ayna

  Şüphesiz bütün anneler çok güzeldir. Yüreklerinin güzelliği adeta yüzlerine yansır. Onlar bizim için dünyanın en güzel varlıkları, en güzel gülümseyen insanlarıdır. Çünkü onların gülümsemesi bizim her derdimize ilaç olur. Annenizi gülümsetmek için farklı bir hediye almak istiyorsanız anneniz için isme özel hazırlanmış metal bir ayna tercih edebilirsiniz. Annenize, ondan daha güzel bir hediye bulamayacağınızın mesajını verebilir, fedakarlıkları için bir de bu şekilde teşekkür edebilirsiniz. Anneye güzel sözler eşliğinde böyle anlamlı bir hediye vererek annenize hem kullanışlı hem de özel bir hatıra bırakmış olursunuz.

  İsme Özel Metal Ayna


  Ailenize Özel Ahşap Foto

  Ailenize Özel Ahşap Foto

  Anneler Günü yaklaşırken annenize bu sefer sıradanlıktan uzak bir hediye vermek istiyorsanız onun için kendini özel hissettirecek ve aranızdaki bağı çağrıştıracak anlamlı hediyelere yönelmelisiniz. Hediyenin anlamlı olması aranızdaki derin ve duygusal ilişkiyi anlatması ve sizden izler taşıması ile olur. Annenize kalırsa onun mutlu olması için sizin mutluluğunuz yeterlidir ancak sizin için çok değerli olan annelerinizi mutlu ederek ona unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. Anneniz için en güzel anlarınızı ölümsüz hale getiren aile fotoğraflarınızın ahşaba işlenmiş halini, yani ahşap bir fotoğraf hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Bu hediye hem farklı hem de hoş bir tercih olacaktır. Evinizin baş tacı anneniz çok mutlu olacak ve dekoratif anlamda da evinize sıcak bir hava katacaktır. Anneler Günü sözleri ile annenize sarılırken böyle anlamlı bir hediye ile günü renklendirebilirsiniz.

  Ailenize Özel Ahşap Foto


  Ahşap 2li Dikiş Kutusu

  Ahşap 2li Dikiş Kutusu

  Dikiş nakış işlerini hobi haline getiren ve bu işlerden keyif alan anneleriniz için harika bir Anneler Günü hediyesi. Sizin için çok farklı bir yere sahip olan çok değerli anneleriniz için kişiye özel bir hediye vermek oldukça etkileyici olacaktır. Anneniz çok mutlu olacak ve kendisini çok özel hissedecektir. Zaten hediyeleşmenin amacı da insanların bizim için ne kadar değerli ve önemli olduklarını hissettirmektir. Anneler Günü sözleri ile biricik annenize güzel anlar yaşatırken bir de onu ne kadar tanıdığınızı ve sizin için ne kadar önemli olduğunu, onun zevklerine ve uğraşlarına ilgi duyduğunuzu hissettirmek için hobilerine yönelik bir hediye almak çok hoş bir davranış olacaktır. Anneniz için hem kullanışlı bir hediye hem de akılda kalıcı bir hatıra bırakmak istiyorsanız kişiye özel tasarlanan ikili ahşap dikiş kutusu hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

  Ahşap 2li Dikiş Kutusu


  6lı Tiryaki Çay Bardak Seti

  6lı Tiryaki Çay Bardak Seti

  Mutfakta harikalar yaratan ve en güzel yemekleri ellerinden yediğiniz annelerinizin çok hoşuna gidecek bir hediye: İsme özel çay bardağı seti. Evinizin kraliçesi, mutfağınızın sultanı biricik anneniz için Anneler Günü hediyesi olarak düşünülebilecek isme özel 6’lı bardak seti ile demlediği çayları daha bir keyifli içeceksiniz. Annenizin mutfağının baş köşesinde yer alacak olan bu set ona kendini çok özel hissettirecek. Sizin için en değerli varlık olan annenize Anneler Günü sözleri ile böyle anlamlı bir hediye vererek annenizin yeni demlenen tavşan kanı lezzetli çayı eşliğinde güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  6lı Tiryaki Çay Bardak Seti


  Anneler Gününe Özel Duvar Saati

  Anneler Gününe Özel Duvar Saati

  Mutfağına önem veren, mutfakta vakit geçirmeyi seven hanımlar için harika bir hediye seçeneği. Anneniz için isme özel mutfak için tasarlanmış hoş bir duvar saati iyi bir hediye seçeneği olacaktır. Mutfakta en güzel yemekleriyle her seferinde karnınızı doyuran ve canınız ne isterse canla başla hazırlamaya çalışan hamarat ve güzel yürekli annelerinizin çok hoşuna gidecek bir hediye olabilir. Kendisini çok özel hissedecek ve gururlanacaktır. Anneler Günü’nde farklı ve kişiye özel bir hediye tercih etmek, anneye güzel sözler eşliğinde bu kez daha akılda kalıcı ve unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız bu duvar saati hem dekoratif anlamda mutfağa hoş bir hava katacak hem de annenizi çok mutlu edecektir.

  Anneler Gününe Özel Duvar Saati


  İsme Özel Rugan Cüzdan

  İsme Özel Rugan Cüzdan

  Kadınların en çok önemsediği aksesuarlardır çantalar ve cüzdanlar. Bu aksesuarların seçiminde her zaman özenli ve dikkatli hareket ederler, en çok yakışanı bulmaya çalışırlar. Onlar için şık bir tercih yapabileceğine inanıyorsanız bu tarz hediyelere yönelebilirsiniz ancak isme özel hazırlanmış şık rugan bir cüzdanın zaten annenize yakışmama ihtimali yoktur. Kendini çok özel hissedeceği bu şık cüzdan Anneler Günü sözleri ile birlikte verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği. Her şeyin en güzelini hak eden anneniz için tam da onun için hazırlanmış özel ve çok anlamlı hediye. Annenizin severek kullanacağı bu şık cüzdan aynı zamanda oldukça kullanışlı ve etkili bir hediye olacaktır.

  İsme Özel Rugan Cüzdan


  Konuşkan Kuşlar Mücevher Askısı

  Konuşkan Kuşlar Mücevher Askısı

  Tüm kadınlar takı kullanmaktan hoşlanırlar ve takı alırken çok özenli davranırlar. Çok fazla takıya sahip olanlar için de bu takıları en iyi şekilde korumak ve düzenli bir şekilde saklamak bazen zor olur. Eğer anneniz de takı düşkünü kadınlardan biriyse ve takılarını düzenli ve hoş bir şekilde göz önünde bulundurmanın hoşuna gideceğini düşünüyorsanız ona bir mücevher askısı hediye etmek hoş olacaktır. Anneler Günü geldiğinde en iyi hediye seçenekleri arasında değerlendirilebilecek konuşkan kuşlar temalı bu şık mücevher askısı annenizin yatak odasına da hoş bir hava katacaktır. Annenize farklı ve kullanışlı bir hediye vermek istiyorsanız Anneler Günü için böyle şık bir mücevher askısı hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

  Konuşkan Kuşlar Mücevher Askısı


  Canım Annem İçin Özel Tepsi

  Canım Annem İçin Özel Tepsi

  Anneler Günü için farklı hediye arayışlarına girdiyseniz biricik annenizin mutfağına renk katacak bir hediye seçeneği olarak “Canım Annem” yazılı akrilik tepsiyi değerlendirebilirsiniz. Mutfağına önem veren hanımlar için hoş bir hediye olacak akrilik tepsi sayesinde annenize güzel bir mesaj da iletebileceksiniz. Ona sevginizi ifade ettiğiniz yazıyı her tepsiyi kullandığında okuyacak ve her seferinde mutlu olacaktır. Her şeyin en mükemmeline layık olan değerli anneniz için böylesine şık bir hediye tercih etmeniz onu çok mutlu edecektir. Anneler Günü sözleri eşliğinde böyle mesajlı ve anlamlı bir hediye vererek ona duygulu anlar yaşatabilir, duygularınızı bir de bu şekilde ifade edebilirsiniz. Bu şık tepsi annenizin mutfağının en güzel köşesinde yerini bulacak ve sizin güzel bir hatıranız olarak uzun süre kalacaktır. Hem farklı hem de unutulmaz bir Anneler Günü hediyesi tercih etmek istiyorsanız anneniz için tamamen ona özel hazırlanan bu şık tepsiyi değerlendirebilirsiniz.

  Canım Annem İçin Özel Tepsi


  Hayat Ağacı Kolye

  Hayat Ağacı Kolye

  Size bir ömür armağan eden ve hayatınız boyunca yanınızda olan, bir gölge gibi her an yanınızda hissettiğiniz, hayatınızda her şeyin yolunda gitmesi için her fedakarlığı göze alabilen yegane varlığınız, değerli anneniz için harika bir hediye seçeneği. Hayat ağacı şeklindeki bu kolye annenize Anneler Günü’nde verebileceğiniz hoş bir tercih olacaktır. Her şeyin en güzeline, en iyisine layık olan annenizi bu özel gününde böyle şık bir takı ile mutlu edebilirsiniz. Anneler Günü sözleri ile birlikte onun hayatınızın ne derece önemli bir konumunda bulunduğunu dile getirebilir ve ona bu güzel hediyeyi sunarak bu özel günü renklendirebilirsiniz. Takılar her kadın için başlıca hediye seçeneklerinden biridir, ancak böylesine anlamlı, hayat ağacı sembollü bir hediye ancak bir anneye verilebilecek güzelliktedir. Annenize hem şık, hem anlamlı hem de kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

  Hayat Ağacı Kolye


  Kişiye Özel Albüm Anneye Hediye

  Kişiye Özel Albüm Anneye Hediye

  Ayakları altında bile bir cennet taşıyan, sizin mutluluğunuzla mutlu olup en ufak hüznünüzde büyük bir derde giren koca yürekli annenize Anneler Günü hediyesi konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız kişiye özel ürünlere göz atmalısınız. Örneğin annenize mesajınızın bulunacağı ahşap kapaklı bu fotoğraf albümünü ailenizin en güzel anlarının yansıdığı özel fotoğraflar ile doldurarak annenize unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Anneye güzel sözler eşliğinde böyle mesajlı bir hediye vererek onun bu özel gününü daha da anlamlı hale getirebilir ve aileniz için de çok değerli bir hatıra edinmiş olursunuz. Annenizin her bakışında mutlu olacağı, sizi güzel düşüncelerle anımsayacağı böyle hoş bir hediye vererek annenize sıradan günlerden farklı bir gün yaşatabilirsiniz. Eğer klişe hediyelerden uzaklaşmak ve annenize duygularınızı ifade edebileceğiniz değerli bir hediye vermek istiyorsanız annenize özel mesajların yer alacağı ahşap kapaklı bu fotoğraf albümü iyi bir hediye seçeneği olacaktır.

  Kişiye Özel Albüm Anneye Hediye


  Anneme İlk Anneler Günü Hediyesi Ahşap foto

  Anneme İlk Anneler Günü Hediyesi Ahşap foto

  İlk Anneler Günü şüphesiz yeni anne olan kadınlar için duygu yüklü ve mutlu bir şekilde geçen özel günlerden biri olur. Bebeğini yeni kucağına alan, annelik duygusunu belki de ilk defa yaşayan kadınlara Anneler Günü’nde anlamlı bir hediye hazırlama fikri sadece babalığı yeni tadan eşe ait oluyor. Eşinizin ilk Anneler Günü geldiğinde ona çok mutlu olacağı ve ömür boyu özenle saklayacağı bir hediye vermek istiyorsanız biricik aşkınızın bebeğinizle çekilmiş güzel bir fotoğrafının ahşap bir düzleme işlenmiş halini seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz. Anneliği yeni yaşayan kadınlar için harika bir hediye seçeneği olacaktır. Ahşap fotoğraf üzerine bebeğinizin ağzından yazılmış gibi şirin ve anlamlı bir mesaj iliştirebilir, eşinize ilk Anneler Günü geldiğinde özel ve duygu yüklü anlar yaşatabilirsiniz.

  Anneme İlk Anneler Günü Hediyesi Ahşap foto


  Anneler Günü Hediyesi Saatli Kalp Ödülü

  Anneler Günü Hediyesi Saatli Kalp Ödülü

  Annenizin dünyanın en fedakar kadını, en koca yürekli annesi, en güzel annesi ya da en değerli varlığı olduğunu düşünenlerdenseniz ona Anneler Günü için kalp şeklinde bir ödül verebilirsiniz. Anneler Günü sözleri yazdırabileceğiniz cam kalp ödülü ile annenize karşı hislerinizi ifade edebilir, ona duyduğunuz minneti ve büyük sevgiyi bir de bu şekilde belirtebilirsiniz. Biricik anneniz için özel bir hediye vermek istiyorsanız mesajlı ve üzerinde minik bir saat detayı bulunan bu kalpli ödülü tercih edebilirsiniz. Yazılar asla silinmeyeceği için annenizin ömür boyu rahatlıkla saklayabileceği bir hediye olacaktır. Annenize kalıcı bir hatıra bırakmak, onu her karşılaştığında mutlu edebilecek bir hediye vermek istiyorsanız bu anlamlı hediye tam size göre.

  Anneler Günü Hediyesi Saatli Kalp Ödülü


  Annenize Özel Merdane

  Annenize Özel Merdane

  Annenize Anneler Günü geldiğinde hem akılda kalıcı hem de esprili bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel bu merdane herkesi gülümsetecek cinsten bir hediye olacaktır. Mutfağını çok seven hatta yeri geldiğinde kimseyle paylaşmak istemeyen, mutfağına gözü gibi bakan biricik anneleriniz için isme özel bir merdane hediye etmek hem sıradanlıktan uzak hem de gülümsetici bir davranış olacaktır. Anneler Günü sözleri ile annenizi duygu dolu anlara sürüklerken sonunda bu esprili hediyeyi çıkarıp ona uzattığınızda muhtemelen kahkahalara boğulacaktır. Annenize akılda kalıcı ve esprili bir hediye vererek bu özel günü renklendirmek istiyorsanız isme özel bir merdane hediye etme fikrini değerlendirebilirsiniz.

  Annenize Özel Merdane


  Yılın Annesi Oskar Ödülü

  Yılın Annesi Oskar Ödülü

  Her şeyin en güzelini hak eden sevgili annenize anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız ona bir ödül vermeyi düşünebilirsiniz. Sizi sağlıklı ve iyi yürekli bir yetişkin haline gelmeniz için eğiten, varıyla yoğuyla sizin mutluluğunuz için çalışan, sizin için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, sizi en güzel şekilde büyütmeye uğraşan ve her şeyinizin tam olması için elinden geleni yapan anneniz için Yılın Annesi Oskar Ödülü az bile kalacaktır. O her şeyin en güzeline layıktır, ancak evladı olarak sizin bir ufak mutluluğunuz bile onu çok mutlu edebilecekken ona pahada hafif ama anlamda ağır bir hediye vermek ona yakışan bir evlat olduğunuzu göstermek annenizin özel gününü daha da anlamlı kılacaktır. Anneler Günü’nde anneye güzel sözler eşliğinde verilebilecek bu Oskar Ödülü uzun yıllar akıllardan çıkmayacak etkili bir hediye olacaktır. Bu çok anlamlı hediye annenize duygu dolu anlar yaşatacaktır. Uzun yıllar muhafaza edebileceği ve her gördüğünde sizi gülümseyerek anımsayabileceği bir hediye sizi de mutlu edecekse anneniz için Anneler Günü’nde veya annenizin doğum gününde böyle anlamlı bir hediye fikrini düşünebilirsiniz.

  Yılın Annesi Oskar Ödülü

  Anneye Özel Hediye Çanta Askısı

  Anneye Özel Hediye Çanta Askısı

  Anneye hediye olarak alınabilecek kullanışlı hediyeler arasında yer alan bu çanta askısının üzerine annenizin isminin baş harfini de baskılatabilir ve hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Anneye hediye olarak kesinlikle alınması gereken kullanışlı hediyelerden birisi olan bu çanta askısı onu doğum günü gibi özel günlerde çok mutlu edecektir. Hemen tıklayın!

  Anneye Özel Hediye Çanta Askısı


  Anneler Günü Hediyesi Yastık

  Anneler Günü Hediyesi Yastık

  Çocuklarından bir hediye olarak alınabilecek son derece anlamlı ve duygusal bir hediye seçeneği olan anneye özel yastık, onu çok duygulandıracaktır. Kişiye özel hediye seçenekleri arasından çok tercih edilen bir ürün olan bu yastık anneler günü için kesinlikle alınması gereken bir hediye seçeneği olacaktır. Siz de bu hediye yastığı anneye armağan etmek istiyorsanız daha fazla beklemeden hemen tıklayın!

  Anneler Günü Hediyesi Yastık


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply