BFF En Sıkı Dostlara Hediye 3d Led Lamba

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
329.90 TL
277.12 TL
Ürün Kodu: 16823

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 60 x 140 x 30 mm ölçüsündedir.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman özeldir çünkü arkadaşlar en kötü anlarda birbirlerine destek olarak bu kötü zamanların daha kolay şekilde geçmesine yardımcı olurlar. Bunun yanında mutlu anların da daha mutlu geçmesine ve mutluluğun artmasına neden olan arkadaşlar, bu sayede çok özel bağlara sahiptirler. Arkadaşlarınızı mutlu etmek ve yaşamınızda ne kadar değerli olduklarını da göstermek için alışılmış hediyelerin dışına çıkarak marjinal hediyeler tercih edebilirsiniz.

BFF En Sıkı Dostlara Hediye 3d Led Lamba sayesinde en yakın arkadaşınıza özel bir hediye verebileceksiniz. Her zaman arkadaşlığınızın değerli olduğunu ve sonsuza kadar süreceğini gösterecek olan bu lamba sayesinde arkadaşınız büyük bir mutluluk duyacaktır. Özenli tasarımı ve üç boyutlu görünümü ile arkadaşınızın çok hoşuna gidecek olan lamba evinde ya da işyerinde severek kullanacağı bir hediye oluyor.

USB bağlantısı ile çalıştığı için güvenli ve pratik kullanım sunan lamba, bu sayede her zaman kullanılmaya uygundur. Yaymış olduğu özel ışığı ortamın daha güzel görünmesine yardımcı olur. Gece lambası olarak kullanılmaya uygun olmasının yanında çalışma masasında da tercih edilebilir. Üzerinde yer alan özel mesaj ise arkadaşlığınızın sonsuza kadar süreceğini vurgulayarak özel bir kullanım değeri sunar.