Babaya Hediye Mesajlı Ahşap foto

Ürün Kodu : S-2799
59,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Babanıza özel ahşap foto çerçevesiyle babanızı özel günlerde sevindirebilirsiniz.

Evinizin direği, hayatı boyunca size sırt vermiş olan babanız artık ahir vaktini yaşıyor olmalı. Tüm hayatı boyunca sizler, kardeşleriniz ve annenizi geçindirmek için hayatını vakfetmiş olan bu değerli varlıklara emeklilik yaşlarında en büyük huzuru ve dinlentiyi yaşatmanın vakti çoktan geldi. Dilerseniz bu güzel ahşap çerçeve sayesinde birlikteliğinizi yansıtan en güzel objeyi ona hediye edebilirsiniz.

‘Yılın babası’ ödülünü biricik babanıza armağan edecekseniz bu ahşap çerçeveyi incelediğinizde evlat ve baba arasındaki bağın en güzel şekilde anlatıldığına şahit olacaksınız. Zira evlatlara ve babalara has özel olarak tasarlanan bu çerçevede babanızın yakma teknikleriyle oluşturulmuş olan resmi tam da ortada bulunuyor.

Resmin hemen sol yanında da babanıza ileteceğiniz içten mesajınız, altında yılın babası amblemi,  bebekliğinizin ile babanızın temsili resmi ve hayat ağacıyla birlikte en özel tarih yer alıyor olacak. Bir neslin en güzel şekilde simgeselliğini aktaran bu güzel ahşap tablo, babanızı çok duygulandıracak bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Anlamlı ahşap çerçeve  babalar gününe ne alınır sorgusu için çok doğru bir cevap olacak diye düşünüyoruz.

Babanın doğum günü geldi ve sen hala alacak bir şey bulamadın mı?  22 x 30 cm ebatlarında ve 1,5 cm kalınlığında olan bu özel tabloyu ona en iyi hediye olarak sunabilirsin. Kişiye özel bu çerçeveyi; babalar gününde, yılbaşında, bayram hediyeliği olarak ya da babanızın doğum gününde ona hediye edebilirsiniz. Şimdi hemen sadece özelleştir butonuna basarak babanızın resmini belirtilen bölgeye yükleyebilir, mesajınızı oluşturabilir, logo yazısını ve özel tarihi boşluklara iletebilirsiniz. Tasarım eşyalar ın anayurdu Hediye Sepeti tüm babalara saygılarını sunar.

En değerli varlığınız babanızı ahşap foto ile mutlu etmenin keyfini yaşayın. Onun için en değerli eşi ve biricik çocukları olduğuna göre dilediği yerde dilediği zamanda siz yanında olamasanızda sizinle birlikte olabileceği bir hediye ile daima onunla birlikte olun.Sizin resminizle özelleşecek ahşap foto babanızın her güne daha mutlu başlamasına ve tüm gününün mutlu geçmesine sebep olacak. Ona böyle bir an yaşatmak için ahşap fotoyu ona hediye etmelisiniz.

Babaya Hediye Mesajlı Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kız ve Erkek çocuklarına özel olarak ahşap üzerindeki silüet değişmektedir.
  • 1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
  • 22x30 cm ölçülerindedir

Yorum Yaz

İncifer e.
Kocaman ve çok güzel işçilik
Çok güzel hediye paketi ve korumalı kargo ambalajı harika. Beklentimin üstündeydi. Ellerinize sağlık. Hayırlı işler. Tekrarı olacaktır.
21.06.2017
Ayşe Y.
Hizmet mükemmel
Siparişi vaktinden geç vermeme rağmen yetiştirip gününde hediyemizi vermemizi sağladınız. Çok teşekkürler. Ürün harika.
21.06.2017
Müge a.
...
Hediye paketi çok güzel saglam bi sekilde elimize ulaştı. Ama pazar günü babalar günü olduğu için açamadık. Açtıktan sonra yorumumu yapacağım.
16.06.2017
Endem t.
Bayıldım
Ürün çok çok guzel
19.06.2016
hkn .
Teşekkürler..
18.06.2015