Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 11422

Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Erkeğe Hediye İsim Yazılı Rezistanslı Çakmak Rüzgarda Sönmez.
  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Babalar Günü Mesajlı Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Babalar günü mesajlı hediye siyah rezistanslı çakmak babanıza sizden gidecek en güzel hatıra!

Rezistanslı çakmaklarla babanıza hem pilli hem de gazlı çalışabilecek en güzel çakmaklardan hediye edebilirsiniz. Babalar gününe hazır mısınız? Babanız sizin bugüne kadar yemek, içmek, eğitim ve yetiştirme alanında tüm yükünüzü omuzlayan atanız olarak en büyük veli nimetiniz. Babalar günü mesajı kısa dizeleri eşliğinde ona sunacağınız bu özel çakmak gün içinde sürekli sigarasını, purosunu ya da piposunu yakarken kullanacağı en işlevsel obje olacak.

 

Artık babanıza olan vefa borcunu yerine getirme zamanı. Kısacası şimdiden sonra babanızı nazlayacak olan siz, ona bakacak olan siz ve yine özel hediyelerle onu şımartacak olan siz olmalısınız. O halde ona bu şık ve sempatik bıyık baskılı rezistanslı çakmağı hediye ederek babalar günüyle bu özel ilgiye başlayabilirsiniz. Babalar günü el yapımı hediyeleri kadar  gözüne sıcak görünecek olan bu  armağanınızla içi ısınacaktır.

 

Babalarımız ata, evimizin direği, koruyuculuğuyla her zaman uzaktan yakından bu dünyada bizi saran ve en çok seven erkek. Bu güzel ilginin asla karşılığını ödeyemeyeceğimizi bilsek de onun için çabalamak yine de çok mükemmel bir duygu. Bu şirin bıyıklı ve rezistanslı çakmak da bu çabanın en güzel simgelerinden olacak. Babanıza bu babalar gününde içini ısıtacak hediyelerle seslenin!

Bu güzel siyah – mat renkli çakmakla onu 18 Haziran da selamlayın!... Bıyık ve papyon gibi baba ögeleriyle bezeli bu hoş tasarımlı çakmak üzerindeki kalpli çizimle onu ne kadar çok sevdiğinizi de ona anlatacaktır. Baba sevginiz konusunda neredeyse ona konuşacak olan bu çakmakla babanıza olan düşkünlüğünüzün aktarımını Nirvana’ya kadar çıkarabilirsiniz. Babalara el yapımı hediyeler kadar yakın olan bu sevimli çakmakla onu siz de sarıp sarmalayın…