Avukat Babaya Hediye İsme Özel Esprili Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
İndirime Son
119.90 TL
100.72 TL
Ürün Kodu: 16966

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Tüm babalar için çocukları tarafından hediye seçmek çok önemli olmasına rağmen özellikle avukat olan babalara hediye seçiminde çok daha dikkatli olunmalıdır. Avukat babalar, yoğun iş temposuna sahip olduklarından gün içinde sakinleşmek ve rahatlamak için özel bir çaba gösterebilir. Böylesi anlarda kendilerine yardımcı olmak ise Avukat Babaya Hediye İsme Özel Esprili Kupa Bardak ile mümkün oluyor. Üzerinde baba sözleri yer alan kupa bardak babanızın yoğun iş temposunda rahat etmesini ve her zaman kendisini ne kadar çok sevdiğinizi anımsamasına katkıda bulunuyor.

Porselenden yapıldığı için sağlıklı bir kullanım sunan bardak bu sayede içeceklerin lezzetinin de korunmasını sağlamaktadır. Tüm soğuk ve sıcak içeceklerin içimi için uygun olan bardak, yapısı itibariyle de kolay kullanım özelliklerine sahiptir.

Üzerinde yer alan baskılar yüksek baskı kalitesi ile basılacağından zamana ya da kullanıma bağlı olarak solma ya da silinme göstermez. Her zaman ilk günkü sevgi dolu halini koruyarak çok özel bir kullanımı mümkün hale getirir. Bu sayede babanız kendisine ne kadar çok değer verdiğinizi de özellikle yoğun iş temposu esnasında görme olanağına sahip olur.