Atatürk İmzalı Powerbank

Ürün Kodu : 10447

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tüm Android ve iphone girişli akıllı telefon, bilgisayarlar, ipad ve ipod'lar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:11.5 cm x 7.5 cm'dir.
  • Sağlam metal kasalıdır.
  • Özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Mikro Usb kablosu ile gönderilecektir. Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.
  • Cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 5000 MaH kapasitelidir.
  • Atatürk İmzalı Powerbank özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

Atatürk imzalı powerbank sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en değerli güç bankası.

Powerbank deyip de geçmeyin. Zira artık powerbanklarda kişiye özel ve herkesin zevkine göre tasarlanıyor. Sizlerde kendi tarzınızı, stilinizi ve tavrınızı yansıtan bir powerbankınız olsun istemez misiniz? Cevabınız evetse, biz de sizler için her tür de powerbank tasarımını beğeninize sunmayı destur edindik ama şimdi bu sayfada öyle bir powerbank önerisiyle huzurlarınızdayız ki, hiçbir Türk evladının hayır diyemeyeceği niteliklerde bir powerbank bu. Bir erkeğe alınacak hediye ne olabilir diye sizi asla  üzüp uğraştırmayacak olan bu  güç bankası ile akıllı telefon kullanan tüm erkek tanıdıklarınıza özel ve işlevsel bir hediye vermiş olacaksınız.

 

Bu güzel güç bankası üzerinde ata imzası taşıyor zira. Bayanların kırmızı, erkeklerinse siyah renk tonlarında tercih edebileceği bu güzel powerbanklar ile hem en gülü milli duygularınız depreşecek, hem de yedek şarj deponuz her zaman yanınıza olacaktır. Böylelikle de hiçbir zaman şarjınız bitmeyecek ve sevdiklerinizle konuşmaktan geri kalmayacaksınız. En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi manevi değerler konusunda işte en güçlü milli değerimiz, liderimiz ile bezeli bir hediye burada!

 

Sizde bu özel powerbank ile kendinizi daha güçlü ve özel hissedin! Kullandığınız kişisel eşyalarınız size özel ve karakterli dokular taşıdığınızda kendinizi çok daha iyi hissedebileceğinizi biliyor muydunuz? Öz güveninizi sergiler tarz ve tavırlarda stilinizi ortaya koyabileceğiniz objelerle her zaman kimliğinizin imzasını geçtiğiniz yerlere bırakabilirsiniz.

 

Bu powerbankla sizde gittiğiniz her yer de iz bırakacaksınız. Zira hem ata imzalı hem de isme özel baskıları üzerinde taşıyan bu güç bankası herkesin dikkatini çekecektir. Babalar için doğum günü hediyesi mi lazım? Her zaman işleri nedeniyle  telefon görüşmesi yapmak zorunda olduğunuz babanıza bu güzel hediyeyi aldığınızda oldukça memnun olacaktır.

Telefonlarımızı yeniden hayata döndüren powerbankler artık kişiye özel!!

Akıllı telefon kullanıcılarının olmazsa olmazı haline gelen powerbankleri zevkinize uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Nasıl? Derseniz eğer örnek olarak Atatürk İmzalı Powerbank’i gösterebiliriz. Mustafa Kemal Atatürk aşıklarına hitaben Atatürk’ün o eşsiz imzası ile hayata geçirilen bu powerbank O’na olan sevginizi dışa yansıtırken telefonunuzun kapanmamasını da sağlıyor. Böylelikle sosyal dünya ile iletişiminiz asla kesilmiyor. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Atatürk İmzalı Powerbank’in diğer bir özelliği ise yine üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenen isim ve soyisim sayesinde kişiye özel tasarlanması. İsme özel tasarımıyla kişinin kendisini özel hissetmesine olanak sağlayan Atatürk İmzalı Powerbank bulundukları ortamlarda dikkat çekmelerinde de etkili oluyor. Atatürk sevgileri gören herkese yansır iken powerbankin isme özel tasarımı yalnızca kullanıcısına hitaben olduğunu vurguluyor. Kısacası ömürlük ve anlamlı bir hediye olmak için birebir!

Tablet veya akıllı telefon kullanıcılarının şarj sorununa harika bir çözüm olacak Atatürk İmzalı Powerbank’i ister kendi isminize özel olacak şekilde isterseniz de sevdiklerinize özel hazırlatmanız mümkün. Akıllı telefon kullananlar için bundan daha güzel ve kullanışlı bir hediye bulamayacağınızdan da emin olabilirsiniz.