Arma Desenli Rakı Kadeh Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 2923

Arma Desenli Rakı Kadeh Seti Özellikleri:

  • 2 adet lazer işlemeli rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 95 sayfa 10 cm x 15 cm ölçüleride koleksiyon niteliğinde olan Cep Rakı Ansiklopedisi kitabı gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Açıklama

İsme özel armalı rakı kadehleriyle eşinizin önce ruhuna, sonra da midesine hitap edin!...

Rakı sofraları her ne kadar erkekler aleminin seramonilerinden olsa da, bayanların dokunuşuyla da en güzel şekle kavuşur. İşte sizler de eşinize bu armalı, isme özel şık rakı kadehlerini aldığınızda, eşiniz artık rakısını bir başka tadımda yudumlayacak.

Hayatın neşesi olan rakı sofraları; beyaz peynirin, zeytinyağlıların ve buz gibi kavunun başkahramanları olduğu, özellikle erkeklerin kafa dağıtarak omuzlarındaki yükü bir kenara bıraktığı noktalardır. Kimi zaman neşeyle hüznün bir arada aktığı rakı sofraları her ne olursa demlenerek relax noktasına en kısa yoldan varılan neşelenme duraklarıdır.

Eğer sizler de her hafta sonu eşinize ellerinize birbirinden güzel rakı sofraları hazırlayan bir bayansanız, bu armalı isme özel rakı bardaklarından alarak eşinize güzel bir jest yapabilirsiniz. Dilerseniz erkek sevgiliye 1.yıl hediyesi olarak zevkle verebileceğiniz bu ürünü o da zevkle kabul edecektir. Erkek sevgiliye doğum günü hediyeleri arayan bayanlar da bu bardakla biricik sevdiklerini sevindirebilir.

Gelin her şeyi usulüne uygun olarak hazırlayın. Eh!  Elbette ki rakı içmenin de bir adabı var. O halde en güzel adabı ilk siz keşfedin ve ona bu armalı bardaklarda rakı sunumu yaparak keyifli tepkilerini ölçün. Emin olun bu isme özel şık rakı bardaklarını görünce hem şaşkınlığından, hem de keyfinden masa başındaki en güzel anlarını yaşayacaktır. Dilerseniz isme özel bardak modelleri ve fiyatları konusunda Hediye Sepeti içinde güzel bir tur atabilir ve tüm içki bardaklarını inceleyebilirsiniz.

Etkileyici hediyelerin en büyük istasyonu Hediye Sepeti, aradığınızı bulmak konusunda sizleri her zaman sevindirecektir.

 

Eşinize yaklaşan yıldönümünüz için bir sürpriz yapmak istiyorsanız o gece ona eşlik edeceğiniz rakı sofrasında sizin ve onun isminin baş harflerinizden oluşan ve evlilik tarihinizin yazdığı bu özel kadehler onun bugüne kadar görmüş olduğu en büyük sürpriz olacak.

Sizinle oturduğu her sofrada zaten keyif alan eşiniz bu kadehler sayesinde gece boyunca yüzünden gülümseme eksik olmayacak ve ona böyle özel bir hediye verdiğiniz için size minnettar olacak.