Arkeologlara Hediye Renkli Kahve Kupası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 10958

Arkeologlara Hediye Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.

Eski kültürler, tarihi kalıntılar ve sanata olan ilgisiyle kariyer tercihini arkeoloji bilimini kavramaktan yana kullanan dostlarınıza mesleklerinde desteğinizi hissettirecek harika bir ürün! Arkeologlara özel olarak hazırlanan renkli kahve kupası Arkeoloji bölümünü bitirerek mesleğine başlayan arkadaşa doğum günü hediyesi olarak verilebilir.

Dostlarınızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak kişiye özel kupa, severek kullanacakları bir eşya olacak ve sık sık sizi anımsatacaktır. Arkeoloji bölümünde eğitimini tamamlayıp mesleğine yeni başlayan arkadaşınıza yeni iş hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz bu anlamlı hediye önemli bir motivasyon kaynağı olacaktır. Mesleğini çok seven ve keyifle yerine getiren dostlarınıza desteğinizi bu hediye ile belirtebilir, başarısını tebrik edebilirsiniz. Çalışırken kahvesini keyifle yudumlamasını sağlayacak bu isme özel kupa arkadaşınızı çok şaşırtacak ve üzerindeki emekten dolayı en değerli eşyalarından biri haline gelecektir.

Henüz mesleğine başlayamamış, üniversite öğrenciliği bitmemiş yakınlarınıza eğitim hayatlarında destek amacıyla da arkeologlara özel bir kahve kupası hediye ederek teşvik edebilirsiniz. Öğrenci motivasyon hediyeleri arasında yakınlarınızı okurken desteklediğinizi hissettirerek eğitimde motivasyonu arttıracak bu hediye ileride çalışırken de hatırlayacağı önemli bir hatıra olacaktır.

Sevdiklerinize vereceğiniz hediyelerin seçiminde sıradanlıktan uzak, manevi açıdan güçlü, ilginç hediyeler olmasına özen gösterenlerdenseniz dostlarınızın ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak yöneleceğiniz tercihlerle onların kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Arkeologlara özel hazırlanan renkli kahve kupası ile dostlarınıza güzel duygular yaşatmak için yapmanız gereken tek şey Hediye Sepeti üzerinden siparişinizi vererek ürünü isme özel bir şekilde kişiselleştirmek...

Sevdiklerinizi mutlu etmek Hediye Sepeti'nin sunduğu orjinal hediyelik eşyalar ile çok kolay!