Arkadaşa Hediye Sunum Tepsili 2li Shot Bardağı Seti

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%19 indirim
349.90 TL
283.42 TL
Ürün Kodu: 13338

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap sunum tepsisi üzerinde iki adet bardak koyma yeri bulunur.
  • Ahşap Tepsi 12x30 cm ölçülerindedir.
  • Cam shot bardakları Paşabahçe markalıdır.
  • 2 adet 7cm x 3.5 cm ölçüsünde shot bardağı gönderilmektedir.
  • 40 cc hacmindedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşınızın adına soyadına uygun lazer kazıma ile işlenen enfes bir armağan onu çok şaşırtacak bir sürpriz ortaya çıkarıyor. Eğer ki onun en tatlı gününde doğum günü mesajları uzun anlamlı oluyor diye de düşünüyorsanız bu armağanla birleştirmek isteyeceksiniz. Romantik bir hediye de olabilir, arkadaşınız için özel anlam ifade edecek bir kutlama için de düşünülebilir. Bir mezuniyet ya da terfi kutlamak için alabileceğiniz türden bir tasarım. Ayrıca bu ürünü yeni evine taşınanlara da doğum günü gibi zamanlar için de almanız mümkün olabilir.

Diğer yandan ev aksesuarları fiyatları fazla geldiğinde tepsili bu tasarım gibi süper opsiyonları online hediyeler arasında bulabilirsiniz. Sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza, dostlarınıza hediye etmek için bire bir. Tüm özel tarihlerin kutlaması için müthiş seçimler olan shot bardaklarına hemen kavuşmak için siparişinizi bir a önce verin. Kargoda ve ödemelerde kolaylık sağlayan kampanyalar sizi bekliyor.

Bardakların en hoş yanı hem kişiselleştirilebilir hem de pratik olmaları. Bu sette yer alan şık ve ahşap tepsi yaklaşık olarak 12 x 30 cm ölçülerinde gönderiliyor. Diğer yandan da cam shot bardaklarının meşhur Paşabahçe imzasını taşıması markanın bilindik zarafetini eve getiriyor. Ölçüleri merak ediyorsanız bardaklar tam 7 cm x 3.5 cm ebadında gönderiliyor. Ölçüsü shot bardağı standartındaki iki adet özel dizayn bardağın her biri 40 cc hacimlere sahipler.