Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
474.90 TL
Ürün Kodu: 12115

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Annelik çok kutsaldır ve bir kere anne olunduğunda bu görev bir ömür boyu sürer. Dünyanın en mutlu eden görevi gibidir annelik. Ne kadar yorucu olursa olsun annelikten daha mutlu eden bir duygu asla olamaz. Hal böyle olunca annelikle ilgili olan her hediye de o kadar mutluluk verici ve kutsal oluyor. Eğer annenize ya da anne olan eşinize, yakınınıza anlamlı bir hediye almak ve onun anneliğini daha da yüceltmek istiyorsanız Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediyesi tam da aradığınız hediye seçeneği olabilir.

Her anneler gününde annenize birbirinden anlamlı hediyeler vermek istiyorsanız ve daha önce hiç vermediğiniz bir hediye olsun istiyorsanız doğru sayfadasınız çünkü Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediyesi ile onu çok mutlu edebilirsiniz. İster yılların annesine isterseniz de yeni doğum yapan anneye hediye almak isteyin fark etmez, ikisi için de Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediye seçeneğini düşünebilirsiniz. İkisi de Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört karşısında mutluluktan gözyaşlarını asla tutamayacaktır.

Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediyesi ile birlikte anneler günü ile ilgili yazı da yazıp hediye paketinizin içine sıkıştırabilirsiniz. Bu sayede onun kalbini iki kere kazanabilir ve onu bu özel günde iki katı mutlu edebilirsiniz. Anneye olan sevgiyi dile getirmek ve anlatmak imkansızdır ama yazacağınız birbirinden duygusal yazılar ve Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediyesi ile biraz da olsa bunu gerçekleştirebilirsiniz. Annenize olan sevginizi anlatabilir ve onu mutluluktan ağlatabilirsiniz.

Anneler günü güzel sözler ve anlamlı hediyeler ile çok daha büyük değer kazanır. Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört, su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskıya sahip olan Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört, hava geçiren terletmez baskı ile rahatlık sağlamaktadır. Ayrıca % 100 sağlıklı pamuklu kumaşa sahiptir. Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediyesi istediğiniz adrese ya da tarafınıza özenle yapılan hediye paketi ile birlikte kargo yapılmaktadır. Geç kalmadan bu anlamlı hediyeden bir an önce sipariş verin…