All You Need Is Love Ahşap Müzik Kutusu

1 Saat 49 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16603

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet ahşap müzik kutusu gönderilmektedir.
  • 9 cm x 7 cm x 4.3 cm ölçülerindedir.
  • 6 mm kalınlığında ahşaptan imal edilmektedir.
  • Romeo & Juliet melodisi ile çalmaktadır.
  • Tasarım Uv baskı teknolojisi ile basılmaktadır.
  • Kapak bölümü çıkabilir ve metal müzik mekanizmasını görebilirsiniz.
  • All You Need Is Love Ahşap Müzik Kutusu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgilinizi mutlu etmek sizin de mutlu olmanızı sağlayacağı için ona özel hediyeler tercihinde bulunmak için All You Need Is Love Ahşap Müzik Kutusu tercih edebilirsiniz. Bu özel hediye sayesinde sevgiliniz çok mutlu olacaktır. Üzerinde yer alan Retro tasarımı ile sevgilinizin her zaman gülümsemesine neden olacak müzik kutusu, bu sayede sevgiliniz için sonsuz bir mutluluk yaratmayı da başarıyor.

Sevgililer günü hediyesi erkege ve kadına çok özel olduğundan bu hediyeyi tüm sevgililer rahatlıkla kullanabilirler. Sevginizin çok iyi bir şekilde ifade edilmesini sağlayacak olan bu özel müzik kutusu mutluluk anlarınızın artmasına ve her şeyden önemlisi de sevgilinizin şimdiye kadar aldığı en ayrıcalıklı hediyelerden birisine kavuşmasına yardımcı olacaktır.

Kapak kısmı çıkabildiği için mekanizmanın çalışmasını da görebilecek sevgiliniz dilerse kapağını kapalı bir şekilde de müzik kutusunu kullanabilir. Kapak kısmının üzerinde yüksek baskı kalitesi ile yer alan aşk tasarımı ise müzik kutusunu daha özel bir hale getiriyor ve böylece hediyenin anlamı da artmış oluyor. Zamana ve kullanıma bağlı olarak solma ya da eskime göstermeyecek olan müzik kutusu bu sayede sevginizin en güzel yansımasını oluşturuyor.