Aklını Kullan Beyin Tasarımlı 3d Led Lamba

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%16 indirim
749.90 TL
629.92 TL
Ürün Kodu: 16820

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 60 x 140 x 30 mm ölçüsündedir.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için ayrıcalıklı ve özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Aklını Kullan Beyin Tasarımlı 3d Led Lamba doğru karar olacaktır. Yaş günü hediyesi başta olmak üzere tüm özel günler için tercih edebileceğiniz bu özel lamba sevdiklerinizin çok hoşuna gidecektir. Yapısı itibariyle beğeni toplayacak olan lambayı çocuklardan yetişkinlere kadar tüm yakınlarınız için tercih edebilirsiniz.

USB bağlantısı ile çalışan lamba bu açıdan güvenli ve pratik kullanım sunmaktadır. Yaymış olduğu ışığı ile birlikte çalışma masasında daha iyi odaklanmak için kullanılabilir. Bunun yanında gece lambası olarak da kullanılmaya uygundur. 3 boyutlu olan tasarımı estetik olarak farklı bir görünüm yaratmaya yardımcı olur. Alt kısımdaki ahşap kaide ise hediyenin daha çekici ve öne çıkan yapıda olmasına katkıda bulunur.

Tamamen güvenli şekilde çalışan lamba sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek. Üzerinde yer alan tasarımıyla da beğeni toplayacak olan lambayı sevdiklerinizin doğum günleri, işe başlama, mezuniyet gibi günler başta olmak üzere her zaman tercih edebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz için de sevgililer günü ya da yıldönümü gibi özel günler için seçebilirsiniz. Hangi gün için seçerseniz seçin bu özel hediye büyük bir mutluluk yaratmış olacak.