Aile Mottolu Özelleştirilebilir Anı Fotoğraf Albümü

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
224.90 TL
182.17 TL
Ürün Kodu: 18898

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Anı albümünün ölçüleri 20 x 20.5 cm | 20 Sayfadır
  • 24 adet sizin belirleyeceğiniz kare formattaki fotoğrafınız 10 x 10 cm ölçüsündeki kağıda basılarak gönderilmektedir.
  • Fotoğraflarınızı yapıştırabilmeniz ve albümünüzü daha eğlenceli hale getirmeniz için herbiri 3.5 cm x 1 ölçülerinde 80 adet farklı tasarımlarda yapışkan bant gönderilmektedir.
  • Albümün içine notlarınızı yazabileceğiniz 1 adet beyaz renkli ahşap kalem gönderilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Aile mottolu özelleştirilebilir anı fotoğraf albümü seçeneğini kendi aileniz için tercih edebileceğiniz gibi dostlarınızın özel günlerini kutlamak için de tercih edebilirsiniz. Kullanım sağlayacak ailenin soy adına özel olarak tasarlanan fotoğraf albümü, sizlerin tercih edeceği yirmi dört adet fotoğraf baskısı ile birlikte gönderilmektedir. Kaliteli kağıtlar üzerine gerçekleştirilen fotoğraf baskıları, tercih edilen baskı tekniği sayesinde fotoğraflarda renk solmasının ya da silinmesin meydana gelmesini engellemektedir. Tercih edeceğiniz fotoğraflar 10 x 10 cm ebatlarına sahip olacaktır.

Anı fotoğraf albümü toplamda yirmi sayfadan meydana gelmektedir. 20 x 20,5 cm ebatlara sahip olan anı albümü ile birlikte, seksen adet farklı tasarıma sahip yapışkanlı bantlarda tarafınıza gönderilmektedir. Bu bantlar ile fotoğraflar istenilen şekillerde anı albümüne yerleştirilebilmektedir. Tüm bu ürünler ile birlikte gönderilen ahşap beyaz renkli kalem, fotoğraf albümü üzerine kolaylıkla yazı yazılabilmesini sağlamaktadır. Kalem kullanımı ile sevdikleriniz için özel mesajları bu anı albümüne ekilebilmektedir. Tercih edebileceğiniz bu anı albümünü hemen sipariş ederek, aynı gün kargo hediye fırsatını da yakalayabilirsiniz.