Ahşap Kapaklı Aile Albümü

Ürün Kodu : S-3084
59,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

Ahşap kapaklı aile albümü, sevdiklerinize aileden yana verebileceğiniz unutulmaz bir hediye olacak!

Biricik ailenizle geçirdiğiniz vakitlerin en güzel yurdu olabilecek olan ahşap kapaklı aile albümü, sevdiklerinizle geçirdiğiniz en güzel anlara ev sahipliği yaptığı kadar şahitlik de edecektir.

Aile, bu dünyada en değerli varlıklarımızdandır. Bu nedenle ailemizle geçirdiğimiz zamanlarda bizim için en güzel zamanlardan. Bu zamanları fotoğraf karesi olarak kesit kesit baki kılabilmekse bizlerin elinde. Fotoğraf makineleriyle ya da cep telefonlarımızla çektiğimiz resimleri saklayacak güzel bir albüm ararız çoğu zaman evlerimizde.

Ahşap kapaklı aile albümüyse bu konuda size beklenilenden çok daha fazlasını verecektir. Zira bu güzel albüm hem çok şık hem çok kaliteli ve aynı amanda da mobilyalarınızla bütünleşebilecek bir masif dokusuna sahip.

Albüm, albüm olalı hiç bu kadar şık ve esaslı bir tavra bürünmemişti. Adeta ailenize ait bir soy ağacı ansiklopedisindeki bir ağırlığa bürünmüş olan bu özel albüm; 18 x 22 cm boyutlarında ve 60 foto kapasiteli 15 yaprağa sahip.

En güzel işlemelerle taçlandırılacak olan albümün kapağı, aynı zaman da albümün girişinde onlara söylemek istediğiniz şeylere dair güzel de bir mesaj içerecektir. Aynı gün kargo hediye avantajıyla alabileceğiniz bu ürünün  siparişini stoklar tükenmeden verebilirsiniz.

Anneme hediye ne alabilirim sorusuna en iyi cevap olacağı kadar, babalar günü hediyeleri ne olabilir muammasının da cevabı olabilecek bu aile albümü, tüm büyüklerinizi özel günlerinden sevinçten şahlandıracak bir hediye olacaktır.

 

Aileniz ile geçirdiğiniz en güzel anlara şahit olacak bu albüm en güzel karelerinizi çok şık bir şekilde muhafaza edebileceğiniz özel bir albüm olacak.


Dışı doğal ahşaptan oluşan albüm üzerine yazılar lazer ile işlenmektedir. Dilediğiniz gibi kişisel hale getireceğiniz bu özel albüm sonsuza dek kullanabilecek ve evinize aynı zamanda dekoratif olarak şık bir görünüm kazandıracak albüm ahşap olması sebebiyle resimlerinizi de daha iyi koruyacaktır.

Ahşap Kapaklı Aile Albümü'nü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15 cm
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.

Yorum Yaz

HÜSEYİN .
güzel desen
urunun metin kutularının yetersizliğinden dolayı istediğim gibi bir yazı yazılamamasından endise ettim. hakikatende endişe ettiğim gibi istediğim gibi yazılamadı ancak gayet güzel bir ürün gönderildi.
14.08.2016
gülcan .
müthiş hız
umduğumdam hızlı gönderi mükemmel birşey teşekkürler özverili paket içinde
13.07.2016
gömepo .
tavsiye ediyorum :)
ürün gerçekten bir harika,çok begendik,alacak olan kişiler gönül rahatlığıyla alabilir hediye edebilir.
11.03.2016