Yıldönümü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Dekoratif Mum Seti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
174.90 TL
150.41 TL
Ürün Kodu : 15714

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 2 adet mum gönderilmektedir.
  • Mum Ölçüleri: 15 x 6 cm - 13 x 6 cm
  • Yanma Süreleri: Orta boy mum yaklaşık 40 dk - Küçük boy mum yaklaşık 30 dk 
  • ​Mumlar üzerinde 2 adet yanma fitili bulunmaktadır.
  • 4 x 4 x 6 cm ölçülerinde ahşap kaideleri ile birlikte gönderilmektedir.
  • Mumun dengeli yanması için 2 fitilin aynı anda yakılması önerilir.
  • Mum üzerine özelleştirmeniz Uv baskı teknolojisi ile basılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eşiniz ya da sevgiliniz için birlikte geçirdiğiniz anları anımsamanız için en önemli anlar yıldönümlerini hatırlamak ve bu özel günleri kutlamaktır. Çünkü yıldönümleri birlikteliğin daha doğrusu büyük mutluluğun başladığı tarihler olması bakımından eşler ve sevgililer arasında son derece önemlidir.

Ruh ikizinizi bularak artık yaşamda daha büyük bir mutluluk, keyif ve heyecan duyduğunuz için eşiniz ya da sevgiliniz özenli ve sevginize yaraşır kutlama hediyelerini tercih etmeniz yararlı olacaktır. Böylesi dönemlerde, özellikle eşler için eşime hediye ne alabilirim sorusu gündeme gelmektedir. Yıldönümü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Dekoratif Mum Seti sayesinde ise eşiniz ya da sevgiliniz için doğru bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz.

Yüksek kalitede baskı teknolojisi sayesinde eşiniz ya da sevgiliniz ile geçirdiğiniz birbirinden güzel anların bir yansımasının ve baskısının yapılacağı mum, dengeli yanma özelliği sayesinde ortamı tıpkı sevginizin ışığı gibi aydınlatacaktır. Bunun yanında özel bir akşam yemeği hazırladığınızda da sofrayı mükemmel bir şekilde tamamlayacak ve mutluluğunuzu arttıracaktır. Dilerseniz hoş bir ölümsüz dekor olarak da saklanabilecek bu özel ürün, eşiniz ya da sevgiliniz ile mutluluğunuzun başladı tarih olarak yıldönümü anmak ve kutlamak için doğru tercih olacaktır. İster yeni tanışıklık ister on yıllara dayanan tanışıklık olsun birlikteliği önemseyen herkesin ihtiyacına çözüm sunacaktır.