Yılbaşına Özel Deluxe Hediye Sepeti

Ürün Kodu : 12702

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • 1 adet Kutusunda 23 cm çapında Şık Yılbaşı Kapı süsü
  • 1 adet Tombala oyunu
  • 1 adet büyük boy Yılbaşı çorabı
  • 1 adet Noel Baba baskılı porselen kupa
  • 8 adet Noel Baba baskılı sütlü madlen çikolata (Pelit Marka)
  • 1 adet Renkli süsleme aranjmanı ve çeşitli Yılbaşı süsleri ile bulunmaktadır.

Yılbaşına Özel Deluxe Hediye Sepeti (19x28 cm) Kırmızı tül üzerine Kurdele yapılarak gönderilmektedir.

Sobanın üzerinde kızaran kestane kokusunun eşliğinde tombala oynayarak geçirdiğiniz geçmiş yeni yıl kutlamalarının nostaljik esintisini Yılbaşına Özel Deluxe Hediye Sepeti ile evlerinize taşıyoruz. Hediye Sepeti olarak yeni yıl kutlamaları için her özel ayrıntıyı eklediğimiz sepetimizi beğeninize sunuyoruz. Yılbaşına Özel Deluxe Hediye Sepetini dilerseniz yılbaşı organizasyonu için evlerine gideceğiniz yakınlarınıza dilerseniz de kendi eviniz için satın alabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ile sunduğumuz Yılbaşına Özel Deluxe Hediye Sepeti, yeni yıla girerken size mutluluk ve şans getirecek!

Yılbaşına Özel Deluxe Hediye Sepetini aile büyüklerinizin ya da arkadaşlarınızın evine giderken hediyelik olarak götürebileceğiniz gibi, sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek ya da kadın için de değerlendirebilirsiniz. Sepette yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan tombaladan yılbaşı çorabına, yeni yıl konseptli kupadan madlen çikolataya, yılbaşı ağacına asılacak yılbaşı süslerinden kapı süsüne her detay sizin için hazırlanıyor.

Siz de “Nerede o eski yeni yıl kutlamaları” diye serzenişte bulunuyorsanız, “Bu yeni yılı arkadaşlarımla tombala oynayarak geçirmek istiyorum” diyorsanız Yılbaşına Özel Deluxe Hediye Sepeti gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Sevdikleriniz hediyeniz karşısında çok mutlu olacak, yeni yılın ilk saatlerini hediyeniz sayesinde keyifle geçirecekler.

Yılbaşına Özel Deluxe Hediye Sepeti (19x28 cm) kırmızı tül üzerine kurdele yaparak dilediğiniz adrese gönderiyoruz. Aynı gün kargo imkanımızdan da faydalanabileceğiniz ürününüze yılbaşı sözleri de ekleme şansına sahipsiniz. Hediye Sepeti olarak şimdiden sizin ve sevdiklerinizin yeni yılını kutlarız.