Yılbaşı Hediyesi Aşk Bahçesi Canlı Minyatür Bahçe

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Haziran Perşembe günü kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 16358

Minyatür Bahçe​ Özellikleri

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 13, boy : 13, yükseklik :5 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
  • Sevgiliye Hediye Mutlu Çiftler Aşk Bahçesi özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Yeni yıl geldiğinde tüm sevdikleriniz için özel hediyeler almak onların yeni yılını kutlamak açısından önemlidir. Ancak özellikle sevgiliniz için özel hediyelerden tercih etmeniz çok daha önemlidir. Çünkü sevgili olmak her zaman en iyi duyguları yaşamak, her zaman ayrıcalıklı olmak ve sevginin de doğrudan gösterilmesi anlamlarına gelmektedir.

Bu kapsamda yeni yılda sevgiliye değişik hediye vererek onun yeni yılının çok daha büyük bir mutluluk ile başlamasını istiyorsanız Yılbaşı Hediyesi Aşk Bahçesi Canlı Minyatür Bahçe tercih edebilirsiniz. Özenle bir araya getirilmiş parçalardan tasarlanmış olan bu özel bahçe sevgilinizin yüzünde büyük bir gülümse oluşturacak ve yeni yıla da sevgi dolu bir şekilde girmesini sağlayacaktır.

Yeni yılda sevgiliniz ile birlikte yeni bir yıla başlamanın heyecanını yaşatmak, ona vermiş olduğunuz değeri göstermek, onunla birlikte yeni bir yılda da birlikte olacağınızı ifade etmenize yardımcı olacak bu özel bahçe özenli ve sevimli tasarımı ile birlikte sevgilinizin çok hoşuna gidecek ve onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatmanız için de özel bir fırsat yaratmış olacak. Tüm bu özellikleriyle birlikte sevgilinizin yeni yıla mutluluk ile girmesini sağladığınız gibi yeni yılda da mutluluğunuzun artmasına imkân tanıyabileceksiniz.