Yeni Yıla Özel Her Şey Güzel Olacak Hediye Sepeti

Ürün Kodu : 12700

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • 1 adet Noel Baba baskılı porselen kupa
  • 8 adet Noel Baba baskılı sütlü madlen çikolata (Pelit Marka)
  • 1 adet Her Şey Güzel Olacak Kitabı
  • 1 adet Kapı Süsü (Model farklılık gösterebilir)
  • 1 adet Lavanta Kesesi
  • 1 adet M&M's draje şekerleme
  • 1 adet üste kese şeklinde Yılbaşı ayakkabısı
  • 1 adet Led Mum ( Renk farklılık gösterebilir)
  • 1 adet Beyaz süsleme aranjmanı ve çeşitli Yılbaşı süsleri ile bulunmaktadır.

Yeni Yıla Özel Her Şey Güzel Olacak Hediye Sepeti (20x25 cm) Kırmızı tül üzerine Kurdele yapılarak gönderilmektedir.

Yeni yıl, yepyeni umut ve heyecanlara açılır. Hangimiz düşünmeyiz ki önümüzdeki yıl neler olacak, hayatımızda neler değişecek diye… Yeni yıldan herkesin farklı beklentileri, arzuları ve gerçekleşmesini istediği dilekleri var mutlaka. Dilekler tutulurken her şeyin güzel olmasını da mutlaka dilediğimizin bir kenarına ekleriz. En güzel temennilerden biri olan “Her Şey Güzel Olacak” mesajını bu yıl, yakınlarınıza hem sözleriniz hem de hediyenizle birlikte verebilirsiniz. Hediye Sepeti olarak Yeni Yıla Özel Her Şey Güzel Olacak Hediye Sepetini uygun fiyat avantajı ve ücretsiz kargo ile beğeninize sunuyoruz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek ya da kadın fark etmeksizin umut dolu sözler ve mesajlar içermelidir. Keza yakın arkadaşlarınız, aile fertleriniz için de yılbaşı hediyesi ararken alacağınız ürününün pozitif bir mesaj vermesine özen gösterin. Tam da bu amaca hizmet eden Yeni Yıla Özel Her Şey Güzel Olacak Hediye Sepetini gönül rahatlığıyla sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Yakınlarınız üzerindeki mesajıyla anlam bulan dolu dolu sepeti aldıklarında mutluluktan havalara uçacaklar emin olabilirsiniz.

Yeni Yıla Özel Her Şey Güzel Olacak Hediye Sepetinin içinde neler yok ki! Porselen kupadan led muma, yılbaşı süslerinden “Her Şey Güzel Olacak” kitabına her pozitif ayrıntıyı sepetinize ekliyoruz. Sepetinizi (20x25 cm) kırmızı tül üzerine kurdele yaparak dilediğiniz adrese gönderiyoruz. Aynı gün kargo imkanımızdan da faydalanabileceğiniz ürününüze güzel yılbaşı sözleri de ekleme şansına sahipsiniz. Hediye Sepeti olarak şimdiden sizin ve sevdiklerinizin yeni yılını kutlarız.