Yeni Yıl Hediyesi Usb Şarj

Ürün Kodu : 3616

Yeni Yıl Hediyesi Usb Şarj Özellikleri:

  • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar, ipad ve ipod'lar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:10.5 cm x 7.5 cm'dir.
  • Yüksekliği 0.5cm'dir.
  • Mikro Usb kablosu ile gönderilecektir. Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.
  • Cİhazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 5000 MaH

Yeni yıl hediyesi usb şarj, sevdiklerine en güzel yeni yıl hediyesi olacak! …

Telefonunun şarjı hiç olmadık anlarda biten bir sevgiliniz varsa, onu bu dertten bu  usb şarj ile tüm dertlerinden kurtarabilirsiniz.

Akıllı telefonlar gün içinden geceye, elimizden düşürmediğimiz cihazlardan. Zira akıllı telefonları kullanmak, günümüzde iletişimden ziyade en güzel eğlenceliklerden… İnsan  sadece bir akıllı cep telefonunu alarak diyar diyar dolaşabiliyor sanal alemde. Video çekelim, mesajlaşalım, internette biraz dolaşalım, az biraz resim paylaşalım derken, neredeyse sevdiklerimizle konuşamadan dahi dakikalar içinde şarjımız bitebiliyor.

Bu durum birbirinden bir an bile ayrı kalmak istemeyen, sürekli mesajlaşan ve görüntülü aramalar yapan çifte kumrular içinse korkunç bir durum olabilir. Özellikle kıskanç sevgililer için, yani sevgilisini adım adım takip eden partnerler içinse çok kızdırıcı durumlardan olabilir.

Öte yandan çocuklarını okula ya da hafta sonu nefes almak için arkadaşlarıyla gezmeye gönderen ebeveynler içinde sıkça çağrı atılan cihazlardandır cep telefonu. Peki, çocuğu az da olsa geç kalan anneler ve babalar akıllı telefonundan çocuğuna ulaşamadığında ne yapar Elbette ki meraktan çıldırır ve pencereye tüneyerek stresli dakikalar yaşamaya başlar. En güzel yılbaşı hediyeleri konusunda telefondan ulaşamadığınız sevdiklerinize bu güzel üründen satın alarak armağan edebilirsiniz.

 

İşte, telefonunu şarja takmayı sürekli unutan çocuklar ve gerekse de sürekli kullanım yüzünden şarjını anında bitirip tüketen sevgililer için harika bir hediye alternatifimiz var.  O da usb akıllı telefon şarjı. Bu güzel ürün sayesinde sevdikleriniz yedek şarj mahiyetindeki bu cihazı çantalarına atacak ve şarjları bittiği anda bu yedek depo sayesinde anında şarjlarının doldurabileceklerdir. Tasarım eşyalar konusunda usb cihazların bile kişiye özel olanlarından Hediye Sepetinde yararlanabilirsiniz.

 

İsme özel olarak tasarlanacak olan bu yedek usb telefon şarjı, yılbaşında hediye edebileceğiniz şekilde en güzel formuna bezenmiş. Mutlu yıllar diye sevdiğinize üzerindeki yazıyla seslenebileceğiniz bu güzel şarj aleti, üzerinde en güzel kar desenini taşıyor olacak ve aynı zamanda da yeni yıl için en güzel mesajları da üzerinde bulunduracak.

Şarj hediyeliğinizi dilerseniz kırmızı ya da dilerseniz siyah renginde seçebilirsiniz. 10.5 x 7.5 cm ebatlarında olan bu güzel ürün tüm sevdiklerinize en güzel iletişim konforunu yaşatacağı gibi, onlara şarjım bitti bitiyor endişesini de bir daha yaşatmayacaktır.

Kişiye özel hediye fikirleri konusunda her zaman doğru adres; Hediye Sepeti…

Yılbaşında saat 12"ye geldiğinde sevdiklerinize özel olarak seçmiş olduğunuz hediye vermeniz yılbaşı klasiklerindendir. O mutlu dakikalara ait sayısız resim çekilir ve uzaktaki sevdiklerimize mesaj atar, telefon açarız.Tüm bunları yapabilmemiz için lazım olan ise elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlarımızdır. Her türlü iletişimi sağlayabildiğimiz telefonlarımızın ise tek sorunu hızla biten şarjlarıdır. Arkadaşınıza yeni yılda böyle bir problem yaşamayacağını garanti edeceğiniz, tüm telefon ve bilgisayarlar ile uyumlu usb bağlantınızın olduğu her yerde priz ihtiyacı duymadan telefonunu şarj edebileceği özel bir şarj cihazı hediye edebilirsiniz. İphone, İpad ve İpodların şarj sorununu ortadan kaldıracak şık tasarıma sahip sevdiklerinizin ismi ile tamamlanacak kullanışlı şarj aparatını yeni yıla mutlulukla girecek olan sevdiklerinize hediye etmek için geç kalmayın.