Yeni Evli Çiftlere Ev Hediyesi Rakı Kadehi Seti

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
199.90 TL
175.91 TL
Ürün Kodu: 15952

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 2 adet rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni evlenen çiftler mutluluklarının en büyük noktasındadırlar çünkü artık yaşamı tamamen ortak bir pay üzerinden yaşamaya karar vermişler ve her geçen gün mutluluklarının artmasına katkıda bulunmak istemektedirler.

Bu bakımdan yeni evli çift yakınlarınıza bu mutluluklarına ortak olmak ve mutluluklarını desteklemek için yeni evli çifte hediyeler büyük önem taşır. Sevdiklerinizin mutluluğuna mutluluk katmak için ise alışılmışın dışında hediye tercihinde bulunmanız önemlidir.

Bu kapsamda çiftlere hediyeler arasında öne çıkan Yeni Evli Çiftlere Ev Hediyesi Rakı Kadehi Seti tercih ederek onların mutluluklarını özel bir şekilde kutlayabilirsiniz. Bu özel tasarım bardaklar, tamamen yeni evli çiftlerin isimlerinin üzerinde yer alması ile onlara özel olarak tasarlanacakları için kendilerini özel hissetmelerine neden olacaktır. Bunun yanında rakı sofralarının vazgeçilmezi olacak bardaklar, rakının kendisine özgü tadını ve aromasını da ortaya çıkarmak için yararlı olacaktır. Yüksek kalite baskısı sayesinde silinmeye ya da solmaya dayanıklı olan tasarımları böylece çiftlerin bardaklarını daha uzun ömürlü kullanmasına da etki edecekler. Set içerisinde bulunan Cep Rakı Ansiklopedisi ise rakı sevenlere yeni bilgiler öğrenmelerini sağlayacakları gibi aynı zamanda rakı kültürlerinin de gelişmesine etki ederek çok daha keyifli sofra kurmaya imkân tanıyacak.