Yeni Doğan Kız Bebek Hediyesi

Ürün Kodu : 8626

Hediye Sepeti ile doğum hediyeniz çok özel olsun ister misiniz?

Dünyaya gözlerini yeni açan her bebek çok özeldir ve çok kıtmetlidir. Sevdikleriniz bu özel hissi yaşadıklarına göre oldukça şanslı ve mutludurlar. Sizde hediyeniz ile onların bu eşsiz mutluluğuna ortak olma fırsatını yakalabilirsiniz. Hediye Sepeti'nin yeni doğan kız bebeğe hediye olarak hazırladığı hediye sepetleri, hediye kutuları bir değil birden çok hediye verme fırsatı sunuyor. Yeni Doğan Kız Bebek Hediyesi de bunlardan bir tanesi.. Birbirinden kullanışlı ve şirin ürünlerle dopdolu olan bu sepet bebek için keyifle kullanılabilecek ürünleri içermekte. Doğum hediyesi olarak tercih edilebilecek sıradan hediyelerin aksine oldukça şık ve kullanışlı bir hediye alternatifi olabilecek Yeni Doğan Kız Bebek Hediyesi ile ailesine en özel ve en güzel hediyeyi vermiş olacaksınız.,

Sevdiklerinize vereceğiniz doğum hediyeniz asla unutulmasın, keyifle kullanılsın ve hep sizi hatırlatsın istiyorsanız Yeni Doğan Kız Bebek Hediyesi'ni hemen satın almalısınız.

 

Yeni Doğan Kız Bebek Hediyesi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Puantiyeli şık kilitli kutu içinde;
  • First Steps bez bebek ve patikli tulum, önlük, bere, üst zıbın ve eldivenden oluşan 5li hastane çıkış set bulunuyor.
  • Kilitli kutu isteğe bağlı olarak açık ya da kapalı olarak tüllenerek sunuluyor.
  • Tercihinizi siparişiniz sırasında belirtmenizi rica ediyoruz.
  • Kutu kapalı ölçüsü : 24,5 cm* 6,5 cm* 17,5 cm
Önemli not : Hastane çıkış set stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir, ancak çiçekli yada ayıcıklı bebeğe yakışır aplikeli , aynı kalitede hastane çıkış set kullanılmaktadır.