Yeni Doğan Erkek Bebek Hediyesi

Ürün Kodu : 8627

Dünyaya gözlerini yeni açan her bebek çok özeldir ve çok kıtmetlidir. Sevdikleriniz bu özel hissi yaşadıklarına göre oldukça şanslı ve mutludurlar. Sizde hediyeniz ile onların bu eşsiz mutluluğuna ortak olma fırsatını yakalabilirsiniz. Hediye Sepeti'nin yeni doğan bebeğe hediye olarak hazırladığı hediye sepetleri, hediye kutuları bir değil birden çok hediye verme fırsatı sunuyor. Yeni Doğan Erkek Bebek Hediyesi de bunlardan bir tanesi.. Birbirinden kullanışlı ve şirin ürünlerle dopdolu olan bu sepet bebek için keyifle kullanılabilecek ürünleri içermekte. Doğum hediyesi olarak tercih edilebilecek sıradan hediyelerin aksine oldukça şık ve kullanışlı bir hediye alternatifi olabilecek Yeni Doğan Erkek Bebek Hediyesi ile ailesine en özel ve en güzel hediyeyi vermiş olacaksınız.,

Sevdiklerinize vereceğiniz doğum hediyeniz asla unutulmasın, keyifle kullanılsın ve hep sizi hatırlatsın istiyorsanız Yeni Doğan Erkek Bebek Hediyesi'ni hemen satın almalısınız.

 

Yeni Doğan Erkek Bebek Hediyesi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Puantiyeli şık kilitli kutu içinde First Steps bez bebek ve patikli tulum, önlük, bere, üst zıbın ve eldivenden oluşan 5li hastane çıkış set bulunuyor.
  • Kilitli kutu isteğe bağlı olarak açık ya da kapalı olarak tüllenerek sunuluyor.
  • Tercihinizi siparişiniz sırasında belirtmenizi rica ediyoruz.

Önemli not : Hastane çıkış set stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir, ancak tavşanlı, denizci, arabalı yada ayıcıklı erkek bebeğe yakışır aplikeli , aynı kalitede hastane çıkış set kullanılmaktadır.

Kutu kapalı ölçüsü : 24,5 cm* 6,5 cm* 17,5 cm