Yaprak Dekorlu 3 Metre Peri Led Işık Yılbaşı Aydınlatma

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
174.90 TL
Ürün Kodu: 17243

Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  • Az yer kaplayan ve kolay kullanım sağlayan Sonbahar konsept yaprak desenli led şeriti dekoratif ürün olarak kullanabilirsiniz.
  • Ürün Boyutları:
    • Ürün Uzunluğu:3 Metre
    • Ağırlık: 66 gr
    • Yaprak Dekorlu 3 Metre Peri Led Işık Yılbaşı Aydınlatma özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Ev aydınlatmalarına ayrı bir önem veren kadınlar için ledli ürünler, mükemmel bir destek olacaktır. Sonbahar aylarının romantizmini ya da ilkbaharın coşkusunu evinde yaşamak isteyen kadınlar için en iyi hediyelerden biri, Yaprak Dekorlu 3 Metre Peri Led Işık Yılbaşı Aydınlatma modelleridir. Tamamen canlı renklerden oluşan bu ürün, beyaz renkli ledler ile donatılmaktadır. 3 metre gibi eşsiz bir uzunluğa sahip olması, gerçek bir sarmaşık hissi de vermektedir. Evinde modernist çizgileri kullanmaya dikkat eden kadınlar, bu ürün ile istediklerini elde etme şansına da sahip olacaktır. Oldukça hafif ve ergonomik bir tasarıma sahip olması ise bu ürünü, farklı odalarda bile kullanma şansı vermektedir.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için ise sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’nin her bir bölgesi için gün içi kargo garantisi olması, markamızı farklı kılan detaylardan biridir. Güvenilir ve şeffaf ödeme sistemleri ile bu ürünü kolay bir şekilde satın alabilir ve mutlu bir şekilde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Firmamız, bunun için ekstra bir kargo ücretsi de almamaktadır.