Viski Şişesi & Kadeh Seti - Jack Daniels Arma Desenli

Ürün Kodu : S-2949
184,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Koca yürekli, ailenin sağlam direği biricik babanıza yaklaşan babalar günü ile ilgili onun kadar prestijli bir hediye vermenin keyfini yaşayın. Vazgeçilmez viski Jack Daniels'ın arması ile tasarım yapılan viski şişesi ve kadeh seti babaya hediye edilecek en şık tercihlerdendir. Özel zevklere sahip olan babanıza hediye edeceğiniz viski seti kullanmaktan keyif alacağı ve kendini özel hissedeceği tasarıma sahiptir. Kişiye özel hediyeler başlı başına sevdiklerinizi mutlu eden seçimlerdendir. Babanızın en büyük zaafı olan viski keyfini taçlandıracak isme özel kadehler ve viski şişesi ile kendisini özel hissedecektir.


Etkileyici ve farklı ürünlerden hoşlanan babanızı babalar günü hediyeniz ile şaşırtmak istiyorsanız İsmine özel hazırlanmış Jack Daniels armalı viski setini hediye edebilirsiniz. Mutluluğuna şahit olmak istediğiniz babanızı daha fazla bekletmemek için bu sete sahip olun.

Viski Şişesi & Kadeh Seti - Jack Daniels Arma Desenli'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Set 1 adet şişe (tıpası ile birlikte) ve 2 adet kadeh içermektedir.
  • Lazer ile yazılan yazılarda asla silinme olmamaktadır.
  • 12'li Viski Taşı İle birlikte gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Sümeyra Y.
Çok Çok Çok başarılı
Hızlı teslimat Kaliteli Ürün Korumalı Ambalaj ve çok şık ince düşünülmüş özel taşıma kutusu ile tek kelime ile mükemmel şiddetle tavsiye ederim
10.08.2016
SELVİ Y.
ÇOK HIZLI BİR DÖNÜŞ OLDU , ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM MEMNUN KALDIM...
18.12.2014