Veterinere Özel Saatli Masa İsimliği

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
199.90 TL
Ürün Kodu: 11093

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz. 
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Veteriner bir sevgiliniz varsa, ona bu özel masa saatli çerçeveyi hediye etmelisiniz.

Can dostlarımız evde ya da kapının önünde beslediğimiz sevimli hayvanlar en sadık dostlardandır. Kedi olsun, köpek olsun, her ne tür hayvan olursa olsun, hayvan beslemekte bir tür aşk ve tutkudur. Kimi zaman bizlere insanlardan daha yakın ve zararsız davranan hayvanlarımız hastalandığında hemen soluğu veterinerlerde alırız. Aşısıydı, traşıydı, bakımıydı, vitaminiydi, mamasıydı derken veterinerle de yakın bir hukuk kurarız bu sevimli hayvanlar sayesinde.

Sizlerde veterinerlik yapan sevgilinize,  tanıdıklarınıza ya da beslediğiniz hayvanın veterinerine bu güzel saatli çerçeveden aldığınızda, ona güzel bir hoşluk yaparak gönlünü yapabilirsiniz.

Bu özel çerçevenin üzerine özelleştir butonunu kullanarak yazılacak ismi, yazılacak klinik ismini, yazılacak unvanı belirleyerek siz de veteriner hekiminizin çerçevesini oluşturabilirsiniz. 13 x 8 cm ebatlarında ve 1.3 cm kalınlığında olan bu güzel çerçeve, veteriner tanıdıklarınızın masalarını harika bir şekilde süsleyeceği gibi, dekorasyonlarını da hoş bir şekilde destekleyecektir. Biten saat pilini dilediğiniz zaman değiştirebileceğiniz bu şık çerçeve, sıcak baskı teknikleriyle oluşturulduğundan asla solmayacaktır. Çalışma masası süsleri arasında veterinerinizin en sevdiği çerçeve her zaman sizin hediyeniz olacaktır.

Diğer yandan masa üzeri hediyelik saatler i arasından seçtiğiniz bu göz dolduran saat de yine her zaman veteriner hekiminizin yararlandığı masa saati olacaktır.

Özel tasarım hediyelikler içinden her meslek grubundan tanıdığınıza Hediye Sepetinde her daim  aradığınız hediyeyi bulabilirsiniz.