Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Türkçe Öğretmenine Hediye Harf Yazılı Kol Düğmesi

Ürün Kodu: 10700

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kol düğmeleri 1.7cm x 1.7cm ölçülerindedir.
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yaklaşan 24 Kasım öğretmenler gününde değerli türkçe öğretmeninize ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz Hediye Sepeti'nin sizlere sunduğu bu kol düğmelerine bayılacaksınız!

Erkek öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz Türkçe Öğretmenine Hediye Harf Yazılı Kol Düğmesibenzerlerinden çok çok farklı. Sıradan kol düğmelerinin aksine üzerine işlenen isim soyisim baş harfleri ile farklı bir detay kazanan kol düğmesinin bir diğer eşi dolma kalem detayı ile dikkat çekiyor. Harika bir ikilinin oluşmasını sağlayan sitemiz bu şık kol düğmeleri ile sevgili öğretmeninizi mutlu etmenizi sağlıyor. Öğretmenler günü hediyeleri arasında özel bir yere sahip Türkçe Öğretmenine Hediye Harf Yazılı Kol Düğmesi, Türkçe'yi size en iyi şekilde öğreten değerli öğretmeninizin ömür boyu kullanabileceği bir aksesuar. Kol düğmesinin üzerine yapılan özelleştirmeler lazer kazıma tekniği ile yapıldığında harflerde asla silinme olmaz, şık kol düğmesinin kalitesi asla bozulmaz. Kişiye özel bir hedye olduğundan el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değerde olacak, kalıcılığını asla yitirmeyecektir. Sevgili öğretmeniniz ona özel hazırlanan bu kol düğmesini ister okulda giydiği gömlekler ile kullanabilir isterse de özel günlerde giydiği takım elbiseler ile. Anlamını yıllarca koruyacak bu hediye ile çok doğru bir seçim yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Öğretmenler günü hediyesi ne alınır sorusuna en güzel cevap olabilecek Türkçe Öğretmenine Hediye Harf Yazılı Kol Düğmesi'ni değerli öğretmeniniz için hazırlatmak ve 24 Kasım'da ona sunmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun, hazırlatacağınız bu hediyeyi öğretmeninize 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri ile birlikte sunun. Hediye Sepeti'nin diğer öğretmenler günü sürprizlerini incelemeden geçmeyin!