Türk Bayraklı Kurumsal Hediye Saatli Masa İsimiği

Ürün Kodu : S-11070
59,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Türk Bayraklı Kurumsal Hediye Saatli Masa İsimliği​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.

Yorumlar

ERTAÇ B.
06.01.2020
İSİMLİK
İSİMLİĞİ ALDIM SAATİ NASIL AYARLABİLECEĞİZ PİL DEĞİŞİM İÇİN NE YAOMAMIZ GEREKİR
TÜM S.
23.12.2019
BEKLEDİĞİMİZ GİBİ ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜN
Muhammed A.
12.01.2019
Muhteşemdi
Güzelce paketlenmiş, şirin bir hale getirilmiş ve kutunun kokusu da muhteşemdi.Teşekkürler....

AÇIKLAMA

Yılın birçok döneminde kurumsal hediyeler vererek çalışanlarınızı ya da müşterilerinizi sevindirebilirsiniz. Bu sayede onların ilgilerini hoş bir şekilde çekebilir yanı sıra  motivasyonlarını da arttırabilirsiniz. Örneğin bu Türk bayraklı mükemmel ahşap çerçeve herkesin masasını en güzel şekilde süsleyebilecek tarzda bir ofis objesi.

Ofis çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin masalarının üzerini en güzel şekilde süsleyecek olan kan kırmızısı Türk bayrağımızı üzerinde en şık tasarımıyla taşıyan bu ahşap çerçeve aynı zaman da hediye etiğiniz kişilerin ad ve soyadlarını da taşıyor. Yanı sıra ofis çalışanları vakti – saati ne zaman öğrenmek isterlerse bu saate bakarak zamanı bilebilecek aynı zamanda da sizi anacaklar. Ofis masa süsleri arasında masaları en şık tasarımı ve en göz alıcı rengiyle süsleyecek olan isme özel bu Türk bayraklı ve saatli ahşap tablo armağan ettiğiniz tüm kişilerin çok hoşuna gidecektir.

Küçük hediyeliklerle her zaman çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin gönlünü alabilirsiniz. Bayramlar, yeni yıl zamanları bu gibi aktivitelerin en güzel dönüm noktalarıdır. Gerek eski müşterilerinize, gerekse potansiyel müşterilerinize bu şekilde kendinizi sık sık anımsatarak küçük promosyon kampanyaları düzenlemiş olacaksınız. Hem bu şekilde en ekonomik şekilde tanıtımınızı da yapmış olacaksınız. Saat resimli objelerle dilerseniz birçok tanıdığınızın gönlünü alabilirsiniz. Aynı zamanda bu hediyelerle her zaman masalarının üzerinde kendinizi ve markanızı daima onlara hatırlatmış da olursunuz. Broşürlerden ya da kartvizitlerden çok daha kalıcı olabilecek olan bu hediyeler hem evladiyelik, hem de her zaman müşterilerinizin gözünün önünde olabilecek ve sizlerle de irtibat kurabilmelerine imkan verecek tarzda hediyeliklerdendir. İş hediyesi olarak dağıtabileceğiniz bu şık masa üzeri saatlerini dilerseniz tanıdıklarınıza yeni iş yeri açılışları için hediyelik olarak da sipariş verebilirsiniz.