Tuğra Desenli Kalem Seti

Ürün Kodu : S-3375
69,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Osmanlı’nın bağrından kopup gelen bu ihtişamlı kalemi, görsel güzelliklere düşkün olan tüm tanıdıklarınıza hediye edebilirsiniz. İş adamlarının, ofis çalışanlarının özenerek kullanacağı bu ürün, ofislerin en güzel köşesinde duracak. Plaza, banka, büro v.b. çalışanlarının 3. eli gibi bir şeydir kalemleri. Günde ne kadar çok evrağı imzalamak zorunda olduğunu bilmeyen, sürekli evrak dolduran bir eşiniz, sevgiliniz ya da babanız veya tanıdığınız varsa sıra dışı özende tasarlanmış olan bu kalem setini gördüğünde bayılacak…

Şık kutusunda yer alan Osmanlı armalı kalem seti 1 adet tükenmez ve bir adet de roller kalem çeşidinden oluşuyor. Ürünün kutusu 9,5 x 19,5 cm ölçülerindedir. Öte yandan kalemin gümüş renkli efektler üzerine ihtişamlı bir Osmanlı tuğrası yer alıyor. Kalemin sap kısmıysa siyah renkli kaplamayla detaylandırılmış ve üzerinde sahibinin adı ve soyadı yer alıyor. Erkek hediye seti konusunda arayışta olanlar bu kalem setinde aradığı her şeyi bulabilir.

Yine kalemin tela kısmı altın rengi metal ile de detaylandırılmış. Görünüş itibarıyla son derece şık bir yapıya sahip olan bu kalem setini, tanıdıklarınıza armağan ettiğinizde kendini bir Osmanlı sultanı gibi hissedecek. Erkek hediyelik eşyası bakıyorsanız şayet, işte size şık bir alternatif…

Geçmişe dönük, tarihi dokuları kullandığı detaylarda ve objelerde de görmeyi seven kişilere bu ürünü rahatlıkla armağan edebilirsiniz. Takım elbiselerinizin şıklığını, duruş ve tavrınızı son derece elit bir görüntüyle tamamlayacak olan bu ürünü kaçırmamanızı öneririz. Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi arayanlarsa bu kalem setinden çekinmeden yararlanabilir.

Osmanlı sultanlarının imrendiren imzası artık sevgilinizin kalemine anlam katacak.İsme özel olarak tasarlanan kalem özel olmasının dışında işlemesiyle de oldukça şık bir görünüme sahiptir. Sevgilinize doğum gününde böylesine özel bir set hediye ederek kaleme ihtiyacı olduğu her an kendisini daha özel hissederken her seferinde sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Osmanlı sultanlarının sahip olduğu bu arma artık sevgilinizin kalemine anlam katacak.

Tuğra Desenli Kalem Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Tükenmez ve roller kalem bulunan kutu ölçüleri 9.5 cm x 19.5 cm'dir.

Yorum Yaz

YUSUF T.
kalem
kalem güzeldi resimdeki gibiydi. hediye paketini beğenmedim
12.01.2017
Merve&Ali .
çok beğendim
Ellerinize sağlık kalemler kutusu ve paketlenmesiyle çok guzel istediğim gibi yazılmıştı. Doğru tercih yapmışım.
18.11.2016
SALİHA Ö.
KALEMLER GERÇEKTEN GÜZEL. OSMANLI ARMASI VE İSİM YAZILMASI AYRI BİR ANLAM KATIYOR. FAKAT BİRAZ KALINLAR.
16.02.2016
Levent a.
Çok kaliteli ve güzel ürün fakat isim biraz daha büyük yazılmalı bence Teşekkürler
01.12.2015
Burak Ü.
İlgi, paketleme, iletişim kusursuz. Gelen ürün kusursuz. Mükemmel.
24.07.2015