Tıp Logosu Baskılı İsim ve Unvan Yazılı Masaüstü Aksesuar Organizer

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
299.90 TL
Ürün Kodu: 19046

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Masaüstü organizeri 21 x 28 x 21 cm'dir.
  • Masaüstü organizer masif ahşaptan üretilmektedir.
  • Organizerin zemin yüzeyinde 3 adet kalem boşluğu; cüzdan, ataç, Usb, not defteri, gözlük vs. gibi günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz 4 adet cep bulunmaktadır.
  • Masaüstü organizerinin anahtar, kol saati ve bileklik koyma aparatları bulunmaktadır.
  • Cep telefonu standı olarak kullanabileceğiniz bölümde aynı zamanda şarj kablonuz için kanal bulunmaktadır.
  • Özelleştirmeniz organizerin kullanıcıya bakan yüzeyine UV baskı yöntemiyle yazılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Tıp logosu baskılı isim ve unvan yazılı masaüstü aksesuar organizer 21 x 28 x 21 cm boyutlarındadır ve üretiminde masif ahşap malzeme kullanılmıştır. Organizerin zemin yüzeyinde 3 adet kalem boşluğu, cüzdan, ataç, Usb, not defteri, gözlük gibi günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz 4 adet cep bulunmaktadır. Ayrıca, masaüstü organizerinin anahtar, kol saati ve bileklik koyma aparatları da mevcuttur. Cep telefonu standı olarak kullanabileceğiniz bölümde aynı zamanda şarj kablonuz için kanal bulunmaktadır. Bu sayede telefonunuzu şarj ederken bile düzenli bir görüntü sağlayabilirsiniz. Organizer, özelleştirilebilir bir üründür. Sizin isminiz ve unvanınız organizere UV baskı yöntemiyle yazılır ve organizere kişisel bir hava katmaktadır. Bu organizer özenle hediye paketi yapılarak gönderilir, böylece sevdiklerinize özel bir hediye seçeneği sunabilirsiniz.

Bu özel organizer, evinizde ya da ofisinizde işlevsel bir organizasyon çözümü sunar. Masaüstünüzdeki dağınıklığı azaltır ve küçük eşyalarınızın düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca organizer, kaliteli malzemeleri ve özelleştirilebilir yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Organizer, kaliteli bir ürün olup, özel tasarımı, özelleştirilebilir yapısı ve işlevselliği ile evinizde ya da ofisinizde düzenli bir çalışma alanı sağlar. Özenle hazırlanarak gönderilen bu harika düzenleyici, sevdikleriniz için özel bir hediye seçeneği de sunar. En güzel hediyeler arasında yer alan bu modeli hemen sepetinize atabilirsiniz!