Taraftara Hediye Boğa Tasarımlı Led Lamba

Bugün sipariş verirseniz en geç 11 Aralık Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 11 Aralık Pazartesi günü teslim.
734.90 TL
Ürün Kodu: 13868

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 60 x 140 x 30 mm ölçüsündedir.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bu severek kullanacağınız Taraftara Hediye Boğa Tasarımlı Led Lamba takım tutma sevdası fanatizme varan dostlarınıza layık bir hediye oluyor.  Tam da onlara verebileceğiniz en güzel hediye çünkü aslanlı ya da boğalı tasarıma bayılacaklar. Beğeni garantili bu taraftar lambaları, ürün grubundaki mükemmel seçeneklerden yalnız birkaçını oluşturuyor. Bu yıl online hediyelik eşyalar arasında bulunan iddialı ve sağlam opsiyonlar arasında yerini almış durumda. Popülerlikte de led lamba modelleri zirvede yarışıyor.

Herkes tarafından severek kullanılacak bir seçenek olan led lambalar akrilikten üretiliyor. En özel günler için tercih edilebilen sürpriz hediyeler arasında yer alıyor. Yediden yetmişe herkese hitap edebilen birçok farklı işleme ve detaya sahip düşünülmüşler. Müthiş doğum günü pastası yazıları ile tasarladığınız büyük bir partiye yakışacak türden bir armağan oluyor. Düşündüğünüz diğer bütün hediyelerden daha sağlam bir jest yapmanız elverişli, farklı ve sıcak bir alternatif sağlıyor.

Dilerseniz evde yapılacak hediyeler fikirlerini araştırıp severek kullanılacak bu lambaya bir ekleme yapabilir ve harika bir sunum ortaya çıkarabilirsiniz. Akrilik ile ahşap malzemenin eşsiz uyumundan bu hoş tasarım doğuyor. Kaide ebatları olan 14 cm x 3 cm ve ışıklı kısmın ölçüleri oldukça kullanışlı oluyor. Dekoratif ve uyumlu olması, modern çizgileri ile USB bağlantısı süper özelliklerini oluşturuyor. Bu yıl online hediyelik opsiyonlarında karşınıza çıkacak en ışıklı ürünü seçenekleriniz arasında mutlaka değerlendirmelisiniz, bu tercih herkesi mutlu edecek.