Super Dentist Hekim Kupası

Ürün Kodu : S-3141
24,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

Korkunç ve çekilmez diş ağrılarından sizi kurtaran büyük kahramanınız dişçinize bu güzel kupalardan hediye edebilirsiniz.

Zira diş ağrısı tuttu mu gerçekten de diş hekiminiz Süperman’den de, Batman’den de İronman’den de daha büyük bir kahraman olur gözümüzde. Hatta bu dünya da en büyük kahraman bizi bu kıvrandıran büyük acıdan kurtaracak dişçimiz olacaktır. Bu yüzden duygularınıza tercümanlık eden Hediye Sepeti tasarımcıları sizin için bu ‘super dentist’ kupasını tasarladı. Böylelikle kupa çeşitleri arasında dişçinize götürebileceğiniz en anlamlı hediye şekli de can bulmuş oldu.

Bundan sonra diş tedaviniz tamamlandığında en keyif verecek tarzda tasarlanmış bu kupayı diş hekiminize armağan edebilirsiniz. Öte yandan sadece dişinizi yeniden yaptırmanıza gerek yok. Yolunuz diş hekiminizin bulunduğu muhite düştüğünde, diş doktorunuz taşındığında ya da açılışını yaparken de gönül alma babında bu kupayı ona hediye olarak götürebilirsiniz.

Dilerseniz dişçi arkadaşınıza giderken de, en yakın arkadaşa hediye fikirleri konusunda bu ironik kupadan faydalanabilirsiniz. Kupa üzerinde ismini – soyadını süper dentist logosu altında gören diş hekiminiz, bu işe çok şaşıracağı gibi çok da keyiflenecektir. Bu ironik kupayı dişçinize götürmek için hemen özelleştir butonuyla üzerine dişçinizin adını – soyadını yazdırın ve siparişinizi tamamlayın. Özel kupanız en kısa süre içinde elinizde olacak. Hediyelik eşya siteleri arasında en popüler online mekanlardan olan Hediye Sepeti her tasarımıyla sizi ve sevdiklerinizi sevindirmeye devam ediyor. Bu platformda en ilginç hediyelik eşyaları bulabileceğiniz gibi, en ucuz hediyeleri de bulabşileceğinize şahit olacaksınız.

Gece sizi uyutmayan diş ağrınızdan sizi kurtaran diş hekiminize bir teşekkür etmek istiyorsunuz ancak kuru kuru bir teşekkür etmeyi istemiyorsanız süper dentist imzalı porselen kupa onun harika bir hediye olacak. Her kullandığında sizi hatırlayacak başka kupadan kahve içmek istemeyecek doktorunuz bu jestiniz karşısında oldukça gururlanacak.Üzeri süblimasyon baskı tekniği ile şekillendirilen kupa üzerindeki yazılar ve şekiller asla silinmeyecektir.

Super Dentist Hekim Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.