Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi

Ürün Kodu : 11509

Sevgiliye Özel Müzikli Kar Küresi​ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

Sevgiliye özel müzikli kar küresi aşkınızın bu güne dek yapılmış en güzel tarifi olacak.

Romantik objelerden hoşlanan naif ruhlu sevgililere verilebilecek en özel kar küresi bu sayfada! Bu sempatik kar küresinde mutlu – mesut ve bir o kadarda şirin bir çift karlar altında gülüşüyor olacak. Ters çevirin, müziği kurun ve bu muhteşem kar küresinin seyrinin keyfine varın! Kız arkadaşa alınacak hediye nedir diye uzun uzun düşünmenize gerek bırakmayacak olan bu kar küresi biricik aşkınıza yapacağınız en büyük sürprizlerden olacak.

Altında bulunan kaide kısmında ise sevgiyle kalbine sarılmış sempatik bir ayıcık sizlere bakıyor olacak. Sevgilinize içini sıcacık ısıtacak olan aşk dolu müzik ezgileriyle ona en tatlı duyguları yaşatacak olan bir hediye vermek istiyorsanız bu güzel kar küresi harika bir hediye alternatifi olacaktır.

10x10x15 cm ebatlarında olan bu özel kar küresini gördüğünde o kadar sevinecek ki, her fırsat bulduğunda kurma düğmesini çevirerek seyrine dalacaktır. Ayrıca bu hediyeyi aldığında evinin en güzel köşesine koyacaktır. Sevgiliye doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Ona bu kar küresini verin ve en güzel rüyalara dalmasına vesile olun.

Aşkınızı en güzel şekilde ona anlatmanızda en güzel vesilelerden biri olacak bu kar küresi onun hem gözlerini, hem de ruhunu okşayacaktır.  Sevgililer gününde, sevgilinizin yaş gününde ya da yıl başında ona alacak hediyeler baktığınızda sakın bu güzel kar küresini es geçmeyin. Zira bu güzel kar küresi duygu dolu hediyelerdendir. Bayanlarında sevgi dolu, duygu yüklü varlıklar olduğunu hatırlayacak olursak, kar küresi hediyenizi çok beğeneceğinden emin olabilirsiniz.  Kar küresi sayesinde sevgilinize, kız arkadaşınıza, nişanlınıza, hatta eşinize en güzel hediyeyi vermiş olacaksınız.