Sevgiliye Hediye Sonsuza Kadar Seninleyim Minyatür Bahçe

Bugün sipariş verirseniz en geç 22 Nisan Perşembe günü kargoya verilecektir.
139.90 TL
Ürün Kodu : 16619

Minyatür Bahçe​ Özellikleri

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 13, boy : 13, yükseklik :5 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
  • Sevgiliye Hediye Mutlu Çiftler Aşk Bahçesi özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Sevgili olmak sonsuz bir sevgiye sahip olmak ve bu sevginin de her zaman devam etmesini istemektir. Sevgililer birlikte geçirdikleri zamandan çok keyif aldıkları ve özellikle bu anların sonsuza kadar devam etmesini istediklerinden bunu yansıtacak olan hediyelerin seçilmesi de çok daha anlamlı tercih olacaktır. Sevgiliye ilginç hediyeler arasından öne çıkan Sevgiliye Hediye Sonsuza Kadar Seninleyim Minyatür Bahçe sayesinde özel bir hediye verebilir ve sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Tasarımı ile birlikte sevgilinizin çok hoşuna gidecek olan bu bahçe, görünümüyle ev ya da ofis ortamında ayrıcalıklı bir görünüm sunacaktır. Sevgilinizin her baktığında aşkınızın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlamasına neden olacak bahçe, özellikleri kapsamında mutluluğun da zarif bir şekilde yansıması haline geliyor.

İçinde bulunan canlı sukulent sayesinde sevgilinizin her zaman bahçesine bakmak isteyeceği hediye, mutluluğun hayallerdeki en güzel yansımasını ifade ederek özel bir hediye anlamı taşıyor. Özellikle görünümü ile mutluluğun ayrıcalıklı bir ifadesini taşıyan bahçeye sevgilinizin her baktığında ferahlık ve mutluluk duyacaktır. Sevgililer gününden doğum gününe kadar tüm özel günlerde kullanılacak olan hediye ayrıca sıradan bir günde de aşkınızın ne kadar değerli ve ayrıcalıklı olduğunu göstermenize yardımcı olacak.