Sevgiliye Hediye Line Art Sarılan Çift Tasarımlı 3d Led Lamba

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%7 indirim
129.9 TL
120.81 TL
Ürün Kodu : 16612

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 14 cm x 3 cm ölçüsündedir.
  • Akrilik Levha 4mm kalınlığındadır.
  • Alt ahşap kaide ile toplam lamba ölçüsü 23 cm x 14 cm
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Sevgiliye Hediye Line Art Sarılan Çift Tasarımlı 3d Led Lamba özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Aşk hediyeleri özellikle sevgililer için çok önemlidir. Çünkü sevgiliniz sizin için yaşamdaki en değerli kişidir. Sevgiliniz ile birlikte en güzel mutlulukları yaşayabilir ve paylaşırsınız. Sevgilinizin mutluluğunu arttırmak için ise hediyeler ile onu değerli hissettirmek önemlidir. Bu bakımdan sevgilinizin çok hoşuna gideceği özel bir hediye tercihinde bulunmanız için Sevgiliye Hediye Line Art Sarılan Çift Tasarımlı 3d Led Lamba tercih edebilirsiniz.

Bu özel lamba aşkınızın en güzel yansıması olacak ve sevgiliniz ile ne kadar mutlu olduğunuzun sembolü olarak görülecektir. Estetik ve özenli tasarımı ile birlikte sevgilinizin çalışma masasında, rafta ya da istediği her yerde özenle yer vereceği bu lamba ile mutluluk anlarınızın değeri de daha fazla artmış olacaktır.

Üzerine yazılan isimleriniz ile daha da özel ve aşk dolu bir tasarıma dönüşen lamba USB bağlantısı ile çalıştığından kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Yaymış olduğu ışığı ile çalışma masasında kullanılacağı gibi gece lambası olarak da tercih edilebilir. Dayanıklı ve güvenli yapısı ile her zaman sevgilinizin görmekten büyük bir keyif alacağı bu özel lamba, aşkınızın yansıması olarak sonsuza kadar ışığını ortama yayacak ve her zaman sevginizin ne kadar değerli olduğunu sizleree gösterecektir.