Sevgiliye Hediye Bol Muhabbet 2li Rakı Kadehi Karaf Seti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
İndirime Son
349.90 TL
279.92 TL
Ürün Kodu: 15975

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh ve karaf üzerindeki yazılar Renkli UV baskı işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 1 Adet üzeri baskılı rakı karafı ve 2 adet baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Karaf 500 cc sıvı almaktadır.
  • Baskının kalıcı olması için makinede yıkama yapılması önerilmektedir. Elde yıkama, ovalama ve tırnakla kazıma ile baskının ömrü azalmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmak yaşama bir açıdan bakabilmeyi sağladığı gibi aynı zamanda her zaman birlikte vakit geçirmeyi de gerektirir çünkü sevgililer bir arada olduklarında yaşamdaki hiçbir güçlük onları engellemez ve yaşamın her zaman güzel tarafları görünür.

Bu bakımdan sevgiliniz ile özel anlarınızı daha da özel kılacak, sohbetinize çok daha fazla eğlence ve değer sağlayacak sevgiliye anlamli hediye almak doğru bir tercih olacaktır. Bu özellikleri sağlayacak olan Sevgiliye Hediye Bol Muhabbet 2li Rakı Kadehi Karaf Seti sayesinde sevgilinizi her zaman büyük bir mutluluğa sahip kılabilirsiniz.

Bu özel set, sevgiliniz ile birlikte rakı sofralarınızın daha keyifli olmasını sağlarken bir taraftan da tasarımı ile dikkat çekmektedir. Özel baskı tekniği ile karaf ve bardaklara sevgiliniz ile sizin isminiz yazılmaktadır. Böylece her yudum sevginizi daha iyi anımsamanız için yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda rakı kültürünüzü genişletecek ve rakı ile ilgili olarak şimdiye kadar bilmediğiniz pek çok bilgiyi öğrenmenizi sağlayacak Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı da seti özel bir şekilde tamamlamaktadır. Tüm bu özel hediyeler ile sevginiz her zaman daim kalacak ve rakı eğlenceniz her sefer ayrıcalıklı ve unutulmaz geçecek.