Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%12 indirim
149.9 TL
131.91 TL
Ürün Kodu : 16232

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • 1 adet melodi çalmaktadır.
  • 3 adet pil ile çalışmaktadır.
  • Piller kutu içerisinden çıkmaktadır.
  • Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi Küresi özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliniz için doğum günü yaklaşmışsa onun doğum gününü en ayrıcalıklı ve özel bir şekilde kutlamak için hediyelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle anlarda sevgilinizin çok hoşuna gidecek ve şimdiye kadar aldığı en özel doğum günü hediyesi olacak Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Müzik ve Işıklı Kar Küresi tercih ederek onun doğum gününün çok mutlu şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu özel hediye ile birlikte sevgilinizin yeni yaşına da mutluluk ile girecektir.

Özellikle sevgililer için doğum günü hediyelerı son derece önemlidir çünkü birbirlerine karşı besledikleri duygular başka hiçbir kimsenin yaklaşamayacağı duygulardır. Yüksek sevgi ve bağlılık sevgili olmanın temel koşulu olurken bu ayrıcalık sevgililerin birbirlerini dünyalarının merkezine koymalarını sağlamaktadır. Bu bakımdan sevgilinizin doğum günü en özel gündür.

Sevgilinizin doğum günü onun yaşamınızda olmasını sağladığı gün olduğundan bu özel hediye ile birlikte onu çok mutlu edecek ve romantizm dolu bir doğum günü geçirmesini sağlayabileceksiniz. Bu sayede de mutluluğunuz ve sevginiz çok daha özel bir şekilde artmış olacaktır.